Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II

<< < (60/60)

Maddman:
hi,


i am a writer who has been asked to write a historical fantasy graphic novel for the publisher Markosia. Also looking for an artist to work on a western project for the Dutch comic EPPO. email me at pmadd15@aol.co.uk for more details if you are interested.

Ongrys:
Wydawnictwo Ongrys poszukuje osoby na stanowisko redaktora. Praca zdalna - we własnym miejscu, na własnym sprzęcie, komunikacja przez internet i telefon. Wynagrodzenie na podstawie umowy o dzieło.

Wymagania:
- odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie
- znajomość komiksów publikowanych w magazynie 2000AD
- mile widziane doświadczenie w przygotowaniu inicjatyw komiksowych
- mile widziane doświadczenie w tłumaczeniu z języka angielskiego

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: ongrys@ongrys.pl. W temacie maila proszę wpisać "redaktor".

modli:
Podejmę współpracę z rysownikiem/rysowniczką przy tworzeniu nowej historii, która odpowiadałaby zarówno gustom moim jak i upodobaniom oraz stylowi rysownika/rysowniczki. Jestem doświadczonym pisarzem z publikacją na koncie; biegle władam także językiem angielskim, a więc w grę wchodziłoby również tworzenie komiksu na rynek zagraniczny (anglojęzyczne wydawnictwa przyjmują zazwyczaj jako próbkę gotowy, około dwudziestostronicowy zeszyt i streszczenie dla całej serii bądź story arcu [o ile zaprezentowana historia nie jest w zamierzeniu twórców one-shotem]. Jeśli są zainteresowani, dają zielone światło na kontynuowanie zaproponowanej przez debiutantów serii bądź zatrudniają ich do tworzenia innych projektów). Współpraca online wchodzi w grę, jednak w razie czego mieszkam w okolicach Łodzi.

Mruk:
Cześć,

Szukam osoby, która narysuje komiks o objętości ok. 2 - 4 stron formatu A4. Komiks będzie wykorzystany w szkoleniu dotyczącym udzielania informacji zwrotnej w firmie, będzie częścią pakietu uczestnika (wraz z materiałami dydaktycznymi i gadżetami).

Jeśli chodzi o treść komiksu - będą to rozmowy dwóch pracowników. Ma przedstawiać historie z której można wyciągnąć wnioski dotyczące odpowiedniej komunikacji.

Odbiorcy komiksu: pracownicy firmy produkcyjnej, pracownicy produkcyjni i biurowi.

Komiks może być na wesoło, ale głównym celem ma być prezentacja sytuacji, które mogą się wydarzyć w firmie.

Mogłoby to być na przykład coś podobnego:
https://www.google.pl/search?q=komiks&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiM8r7i04veAhXI_aQKHagPB4UQ_AUIDigB&biw=1242&bih=597#imgrc=23PMwHSqWCA6OM:

Kwota: do ustalenia.
Czas realizacji: tydzień - dwa, licząc od teraz.
Scenariusz prześlę, podobnie jak i zdjęcia maszyn i linii produkcyjnej, na podstawie których można narysować tła.

Kontakt: marcin.pawlina (at) gmail.com

Willard82:
Cześć,
jak każdy tutaj poszukuję rysownika:) a najlepiej partnera do zrealizowania nowego komiksu.Na końcie mam jedno wydawnictwo pt. "Wybrani", o którym możecie poczytać w tym wątku:https://forum.gildia.pl/index.php/topic,35579.msg1288688.html#msg1288688
Scenariusz jest gotowy, a całość oceniam na około 180 stron. Komiks kryminalny, dziejący się w latach 60 ubiegłego wieku. Całośc w otoczce autentycznych wydarzeń historycznych (nie polskich). Nie chcę za dużo tutaj pisać, jesli ktoś jest zaiteresowany proszę o kontakt - gontarz82@gmail.com.

Chętnie zapłacę pewne pieniądze za wykonanie rysunków.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej