Autor Wątek: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II  (Przeczytany 221376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dagny

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 25, 2010, 03:37:18 pm »
Witam!

Kwartalnik fantastyczno-kryminalny Qfant poszukuje rysownika komiksów. Inicjatywa non-profit. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: taggartproducer@gmail.com



Offline ljc

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 26, 2010, 05:28:25 pm »
Wydawnictwo poszukuje osób chętnych do recenzowania obcojęzycznych książek na wewnętrzne potrzeby wydawcy.
 Wymagania:
- ukończone (lub ostatni rok) studia filologiczne – (filologia angielska, francuska, niemiecka) lub biegłą znajomość w/wym. języków
- orientacja na polskim rynku wydawniczym (literatura piękna)
- lekkie pióro  - umiejętność pisania recenzji w języku polskim
Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres : recenzje3@wp.pl
 
 
 
tamtam!

Offline Suliman

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 07, 2010, 02:49:15 pm »
Witam Wszystkich,

Dysponuję scenariuszem pełnometrażowego filmu animowanego, będącego czymś w rodzaju współczesnej baśni czy opowieści fantasy o silnym podłożu filozoficznym, choć zabarwionej także akcją (magiczne pojedynki etc.).
Historia opowiada o pewnym chłopcu, który, pragnąc odnaleźć legendarnego mistrza, wyrusza na poszukiwanie magicznego zamku...

Idąc za radą zawodowego scenarzysty z TVP, chciałbym uczynić tekst bardziej "plastycznym" dla przyszłego reżysera, stąd pomysł, aby najpierw zrobić z niego komiks.

Tak oto poszukuję osoby/osób (rysowników), zainteresowanych współpracą przy stworzeniu webkomiksu.

Jeżeli jesteś osobą twórczą, potrafisz konstruować plansze komiksowe i masz przy tym wystarczająco dużo samozaparcia, by kończyć to co zaczynasz, to zapraszam do współpracy. Czekam wyłącznie na poważne oferty (także od amatorów) wraz z próbką twórczości komiksowej pod adresem  suliman@op.pl

Ze swej strony oferuję wszelką możliwą pomoc w modyfikowaniu scen oraz dialogów do potrzeb komiksu. Wymagam jednak od rysownika sporej samodzielności w działaniu oraz umiejętności "myślenia obrazami".

(Projekt jest non-profit, przynajmniej początkowo, ewentualne zyski pochodzić mogą z reklam zamieszczanych na stronie webkomiksu lub ze sprzedaży praw do wersji drukowanej. W przypadku wysokiej jakości prac, zostaniesz zaproszony/a także do udziału przy tworzeniu pełnej animacji.)

Trochę więcej o mnie tutaj  www.suliman.digart.pl

godai

  • Gość
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 07, 2010, 03:18:37 pm »
Chciałem zapytać, za ile, bo nikt nie zrobi za darmo storyboardu (podpytaj znajomego, ile to roboty), ale doczytałem do końca.

Za reklamę, to większość weźmie kasę w studiu reklamowym. Nie za zareklamowanie siebie, bo to nic nie warte, tylko za zrobienie dla kogoś.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 08, 2010, 06:59:08 pm »
dlaczego wszystkie inicjatywy są non-profit???

Offline JAPONfan

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 08, 2010, 07:53:12 pm »
a) Bo jak sie zabierasz jako wykonawca końcowy to sie nie rozczarujesz że nie będzie kasy.
b) A jak będzie to jako wykonawca końcowy dostaniesz najmniej ale i tak sie będziesz cieszył bo przecież mógł być punkt a). 

Offline CosZlowieszczegoPoLacinie

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 23, 2010, 07:37:25 am »
Witam,
szukam kogoś chętnego do zilustrowania scenariusza pt. "Moja nienawiść do świata pokazana poprzez relacje z kobietami."
Jest to obyczajówka, mniej i bardziej poważne tematy, plus dużo marudzenia i nienawiści (tzw. pozytywny hejt, coś jak Woody Allen).
Warunki współpracy? Nie wiem gdzie to się może ukazać, pieniędzy też nie mam za wiele, myślę żeby narysować fragment, przykładowe 8 stron, dorzucić całość scenariusza i liczyć, że komuś się spodoba.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę pisać: niemy1@o2.pl

Offline Kristof

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 3
  • Total likes: 0
  • filmowcy24.pl - forum niezależnych filmowców
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 09, 2010, 05:28:43 pm »
dlaczego wszystkie inicjatywy są non-profit???

Wszystko rozbija się o kasę. Nie wiem czemu, ale ludzie (nie wszyscy, nie ma co generalizować) sądzą, że kwestia finansowa = pewność realizacji projektu i że dobry pomysł to rzecz istotna. To tylko iluzja. Realizacja projektu to ciężka praca, ba sam proces kreowania jest trudny i wydłuża się tudzież komplikuje w sytuacji gdy autorów jest dwóch.

Nie wydaje mi się, aby można było ominąć kwestię finansową. Ok, scenarzysta i grafik mogą się dogadać, że mają taki sam wkład w projekt (story z protagonistą, antagonistą, wątkami pobocznymi oraz warstwa wizualna), a co za tym idzie równie prawa do niego. Gotowy projekt jednak fajnie by było sprzedać. Druk jednak kosztuje. Można przejść na webkomiks, ale i tu pojawiają się kwestie reklamy strony internetowej, SEO, może nawet layoutu.

OK, ale do rzeczy. Chciałbym nawiązać współpracę z grafikiem. Pierwszym projektem, takim na przełamanie lodów, miałby być webcomic, głównie w języku angielskim, gatunek horror. Obecnie mam ok 5-7 treatmentów epizodów. Jeśli pominąłem jakąś istotną kwestię, dajcie znać a napiszę posta. Zainteresowanych proszę o kontakt na langedarf@gmail.com. Prosiłbym o jakieś próbki (najlepiej z tematyki horroru) oraz wstępny kosztorys. Na żądanie wyślę próbki swoich tekstów (j.angielski). Ok, do dzieła :)

To mój pierwszy post, więc wszystkim mówię: CZEŚĆ! :)

Offline pums

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 13, 2010, 10:35:58 am »
Witam. Poszukuje scenarzysty. Głównie lubiącego się w tematyce S-F Horror Akcja.
Moje prace - http://pums.digart.pl/digarty/


Offline Pan Rado

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 15, 2010, 01:20:08 pm »
Poszukuję grafika do współpracy przy grach na telefony  komórkowe.   Uwaga, nie jest to inicjatywa non-profit  :smile:
 
Przeciętna gra naszej firmy to ekwiwalent   około 15 ilustracji  w płaskich kolorach + ikony menu, logotypy, itp.   Robimy ich dużo, więc  współpraca może być długoterminowa.

Doświadczenie   przy tworzeniu, na przykład, gier flashowych jest mile widziane, ale   opcjonalne.
 
Zainteresowanych proszę o kontakt - oraz przykładowe   prace -  na radek@witchcraftstudios.com.
 
Dzięki!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2010, 02:05:56 pm wysłana przez Pan Rado »

Offline fjtk

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 17, 2010, 01:59:37 pm »
Potrzebuje krótki scenariusz ( 2 strony A4) do historii o charakterze historyczno- patriotycznym do młodzieżowego miesięcznika katolickiego. Kasa nieduża ale jest.
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline TePe

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 10, 2010, 07:41:08 pm »
Witam!
Jestem absolwentem Akademii Sztuk Pięknych (grafika) i Warszawskiej Szkoły Filmowej (animacja).
Zajmuję się rysunkiem i animacją postaci w programie after effects, tworzę też własne filmy.
Szukam pracy oraz pieniędzy na realizację własnych projektów.
Przesyłam do link do portfolio z ilustracjami: www.flickr.com/photos/tomaszpawlak
oraz portfolio z animacjami: www.vimeo.com/tomekpawlak 
Jeżeli jest ktoś zainteresowany współpracą ze mną proszę o kontakt: tomasz.pawlak2@wp.pl
Pozdrawiam.

Offline busa92Warcraft666

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 10, 2010, 10:32:32 pm »
Witam, poszukuje scenarzysty do komisku, tematyka do ustalenia, scenarzysta powinien mniej więcej ogarniać o co chodzi, wiecej informacji na gg.9308001 lub email. busa92@o2.pl

godai

  • Gość
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 11, 2010, 12:11:20 pm »
Co to znaczy "mniej więcej ogarniać"? Wystarczy, że publikował w magazynach? I jaki projekt? W sensie, chociaż gatunek i przewidywana długość (szort, czy seria 69 tomów po 240 stron). Cokolwiek, jakiekolwiek dane. Bo w zasadzie, to ja mógłbym i chętny być, ale muszę wiedzieć cokolwiek.

Offline Twardyrpg

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 18, 2010, 03:20:12 pm »
szukam rysownika do wspólnego projektu, mam scenariusz do wglądu: piszcie na Twardyrpg@poczta.fm