trawa

Autor Wątek: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II  (Przeczytany 226782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacek Riter

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 22, 2013, 05:27:02 pm »
W branży chyba spory ruch, skoro zainteresowanie tematem zerowe. ;)

Offline pszren

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 22, 2013, 05:38:33 pm »
w razie czego możesz próbować generatorów, np. http://www.stripcreator.com - jest też sporo innych. jak masz czas i znajdziesz w sobie wytrwałość, to zachęcam do udzielania się w KaNaPce: http://www.forum.gildia.pl/index.php/board,56.0.html - możesz tam spotkać sporo fajnych rysowników.

Offline Jacek Riter

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 22, 2013, 11:00:15 pm »
Dzięki wielkie!

Offline Michaś P.

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 01, 2013, 06:41:21 am »
Szukam rysownika do komiksu na 18 stron. Gwarancja publikacji.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2014, 09:24:56 pm wysłana przez Michaś P. »
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline corsasb

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 01, 2013, 09:17:34 am »
Witam,


Szukam rysownika do wspólnego projektu, posiadam scenariusz i pomysł na komiks. Najlepiej osobę z południa Polski aby móc łatwo się spotykać dyskutować na temat projektu itp. Mam doświadczenie w marketingu internetowym, zajmę się promocja przedsięwzięcia. Akcja komiksu toczyć się będzie w czasach rzeczywistych. Osoby zainteresowane projektem proszę o maile najlepiej z próbkami swojej twórczości.
corsasb@interia.pl


Pozdrawiam

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 01, 2013, 11:56:27 am »
Witam,

Szukam rysownika do wspólnego projektu, posiadam scenariusz i pomysł na komiks. Najlepiej osobę z południa Polski aby móc łatwo się spotykać dyskutować na temat projektu itp. Mam doświadczenie w marketingu internetowym, zajmę się promocja przedsięwzięcia. Akcja komiksu toczyć się będzie w czasach rzeczywistych. Osoby zainteresowane projektem proszę o maile najlepiej z próbkami swojej twórczości.
corsasb@interia.pl

Pozdrawiam

Ambitne założenie. "Czas rzeczywisty jest często błędnie rozumianą - i błędnie stosowaną - właściwością systemów operacyjnych." Zalatuje Dukajem.

Offline piotreklenartowicz

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 01, 2013, 12:48:35 pm »
Cześć,

szukam rysownika do komiksu bohaterskiego, osadzonego w realiach małego miasta.

Komiks jest lekki i pełen akcji, a jeśli udało mi się zrealizować zamierzenia, to jest też w nim sporo humoru. Jest on mieszanką przyziemności i wątków SF/fantasy. Choć akcja toczy się głównie w Jaśle, w którym mieszkam, czytelnik często będzie udawał się w kosmos, w przyszłość albo w przeszłość, a nawet do innych wymiarów, by za chwilę spotkać bohaterów przykładowo na ławce w parku.

Przy pisaniu najbardziej inspirowały mnie serie Planetary Warrena Ellisa i Tom Strong Alana Moore'a, ale też dialogi Stana Lee i pomysły i rysunki Jacka Kirby'ego.

Komiks ma formę 10-stronicowych odcinków, które będą składały się na większe historie. Mam gotowy scenariusz pierwszego odcinka i dwa kolejne bez dialogów.

Plan jest taki, żeby gotowy komiks proponować później do wydania.

Dla zainteresowanych: mój mail to piotreklenartowicz@wp.pl. Mam sporo rysunków postaci, szkiców, a nawet stron komiksu w swoim wcześniejszym wcieleniu, które chętnie podeślę do wglądu.

Offline corsasb

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 01, 2013, 02:05:02 pm »
Ambitne założenie. "Czas rzeczywisty jest często błędnie rozumianą - i błędnie stosowaną - właściwością systemów operacyjnych." Zalatuje Dukajem.


Może nie do końca czas rzeczywisty, porównanie do Dukeja chyba zbyt na wyrost:) Nie chce zdradzać zbyt wiele szczegółów na forum, ale mogę dodać że postać jest wyrazista, w scenariuszu jest dużo humoru sytuacyjnego a jej przygody związane są z życiem codziennym młodych ludzi, bohater poznaje kilka grup społecznych: kibiców, raperów itp. do tego komentuje to co nas otacza np marsze homoseksualistów, bierze udział w wyborach i ciągle pomaga swojej dziewczynie i jej przyjaciołom.

Offline mazel_tov

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 03, 2013, 07:33:23 am »
Witam,
szukam rysownika do komiksu przygodowego. Całość rozpisana jest na 48 stron i inspirowana jest komiksem europejskim, m. in. Corto Maltese, Skorpionem, czy komiksem historycznym, w klimacie bardziej serio. Do przygotowania jest w założeniu początkowo 10 stron, pod ofertę Egmontu: http://www.egmont.pl/pl/komiksy/informacja_dla_autorow/ Scenariusz jest gotowy, abstract i propozycje wycinków również, są nawet wstępne szkice.
Jeżeli ktoś były zainteresowany materiałami, proszę o maila na doppelhertz@tlen.pl

Offline Nater25

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 11, 2013, 08:53:28 am »
 Hej,
szukam kogoś, kto  narysowałbym komiks na podstawie mojego scenariusza. Historia toczy się w małym miasteczku. Jest to połączenie thillera i filmu epidemiologicznego, trochę klaustrofobicznego.  Historia Jest dość długa/odcinkowa.
kontakt: adigb@wp.pl
Pozdrawiam


P.S. Fajnie jakby był ktoś z Wilekopolski, albo Pomorza

Offline piotrekh

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 17, 2013, 11:17:27 am »
Połączę siły z rysownikiem, który miałby czas/chęci by wziąć udział w tym oto KONKURSIE.
Mam w zasadzie gotowy, krótki scenariusz inspirowany twórczością Tuwima który wymaga realizacji.


Zainteresowane osoby proszę o kontakt: piotr_harmacinski@wp.pl

Offline DD777

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 24, 2013, 10:28:32 am »
Witam


Szukam rysownika, który ma kreskę podobną do wydawnictw DC Comics i Marvel. Najlepiej by było, żeby to był sam Jim Lee ;) Chcę zlecić stworzenie brand hero mojej agencji reklamowej, której branding nawiązuje do stylistyki komiksowej. Zlecenie komercyjne na stworzenie bohatera + 6-7 rysunków. Bardzo proszę o oferty na adres dwd.domagala[at]gmail.com. Jeśli ktoś może polecić jakiegoś dobrego rysownika to również będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie! :)

Offline lechoo

Poszukuję
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 25, 2013, 01:27:14 pm »
Poszukuję rysowników z duzym poczuciem humoru do tworzenia śmiesznych 3 częściowych tryptyków/komiksów na stronę www. Oferuję umowę o dzieło. Więcej informacji udzielę po kontakcie email  lechoo2701@gmail.com

Offline Gżbieloryd

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 26, 2013, 05:41:58 pm »
chciałbym sobie coś narysować, jak znajdzie się jakiś gówniany scenarzysta z jakimś krótkim scenariuszem na początek to możemy spróbować. kolorować nie mam zamiaru. nie mam doświadczenia, kreska realistyczna też nie będzie. co wam szkodzi, scenarzyści, którym nikt nie chce rysować?

edit: dajcież scenariusz bo zgniję z nudów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2013, 04:52:58 am wysłana przez Gżbieloryd »

Offline breniary

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 621
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a Ty jaką masz wymówkę?
    • breniary paski komiksowe
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #194 dnia: Wrzesień 02, 2013, 06:43:20 pm »
Tak zachęcającego wpisu jeszcze nie widziałem! Niestety nie jestem nawet gównianym scenarzystą, w ogóle nie potrafię pisać scenarów, ale tak zachęcająca zachęta mnie poruszyła więc musiałem temat poruszyć :O
a Ty jaką masz wymówkę?

 

anything