trawa

Autor Wątek: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II  (Przeczytany 226007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrekh

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 07, 2015, 11:49:35 am »
Witam,


Poszukuję rysownika który:
a) czuje się dobrze w cartoonowym stylu
b) miałby chęci i czas współtworzyć zupełnie nowy webkomiks (humor/sci-fi).


Zainteresowane osoby proszę o kontakt: piotr_harmacinski@wp.pl
Drogą mailową udzielę szczegółowych informacji.




 

Offline lukast1983

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #256 dnia: Styczeń 07, 2015, 01:54:08 pm »
Witam.


Szukam scenarzysty do skadrowania i zrobienia dialogów do historii wymyslonych przeze mnie. Sam jestem w stanie je narysowac. O kontakt proszę na
lukast1983@o2.pl


A tutaj link do mojej stronki
https://www.facebook.com/pages/Artwork-of-Lukasz-Trojak/235811659924522?ref=aymt_homepage_panel

Offline Strefa Komiksu

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #257 dnia: Styczeń 10, 2015, 12:56:25 pm »
Magdalena Kałużyńska, autorka horrorów, poszukuje rysownika tymi słowami:


"Który z Szanownych Rysowników chciałby przerobić moją książkę pt. YMAR na wyjebany komiks?"

Autorka pisze naprawdę świetnie, a Ymar to majstersztyk. Pod tym linkiem macie kilka słów o książce.

http://robertzareba.blogspot.com/2015/01/ymar-magdalena-maria-kauzynska.html

Jakby ktoś był zainteresowany, skontaktuję z autorką.

Offline AdamS

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #258 dnia: Styczeń 10, 2015, 02:36:18 pm »
"wyjebany komiks"?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2015, 06:38:12 pm wysłana przez AdamS »

fragsel

  • Gość
Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #259 dnia: Styczeń 10, 2015, 04:13:21 pm »
miejmy nadzieję, że nie "przez czytelników. do kosza. po 5 stronach" ;)

Offline Strefa Komiksu

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #260 dnia: Styczeń 10, 2015, 05:02:52 pm »
Jeśli już to w kosmos :)
Komiksowo od zawsze narzeka na brak dobrych polskich scenariuszy, a ten zapowiada się wyśmienicie.
Jeśliby autorka znalazła sprawnego rysownika dobrze czującego się w takiej konwencji, mógłby wyjść zajebisty komiks (zajebisty w sensie fajny, świetny, genialny). ;)

Offline djanggawul1

Martyna Wojciechowska - projekt
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 02, 2015, 03:06:43 pm »

Pewnie sporo z Was ma talent do komiksów. Zastanawiamy się czy znajdzie się tu ktoś, kto chciałby podjąć współpracę przy mega fajnym projekcie, związanym z Martyną Wojciechowską.

Chodzi o Stworzenie historii o Martynie - pozytywnej superbohaterce, która ratuje świat i robi fajne rzeczy.


Znajdzie się ktoś? :-)

Jeśli jesteście zainteresowani, macie jakieś pytania to piszcie śmiało tutaj: anna@projectsunrise.net

Pozdrawiam i czekam na kontakt! :-)

Offline mikrostyk

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 03, 2015, 03:23:18 pm »
Witam,
poprzez to forum, w tym wątku dość szybko znalazłem rysownika,
z którym dobrze mi się współpracuje, w związku z tym kolejne moje pytanie - info:

szukam wydawcy :smile:

właśnie tutaj bo, skoro w tym miejscu dopisało szczęście to dlaczego by tak dalej nie miało być? :smile:
a na pewno jacyś szefo tu zaglądają, wierzę w to!
Skromna książeczka (może nie stricte komiksowa) to ciekawe, krótkie formy tekstowe z ilustracjami, głównie wesołe erotyki i kung fu  przykłady:

http://c-3po.liternet.pl/tekst/drwaloseksualny
http://c-3po.liternet.pl/tekst/chata-wirujacych-ostrzy


jest tego 40szt. w sam raz na tomiczek, wszystko utrzymane w tej konwencji

Przymierzamy się też do zrobienia dynamicznego, humorystycznego "komiksu", scenariusz już mam. W każdym bądź razie gdyby któryś z szanownych wydawców był   e w e n t u a l n i e   zainteresowany proszę o kontakt.

mik.styk@onet.pl
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2015, 03:31:10 pm wysłana przez mikrostyk »

Offline antySzyba

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 25, 2015, 12:35:45 am »


Serwus!



Jestem Bartek (lub też Szyba, jak kto woli) i wpadając przypadkiem na to forum znalazłem ten temat. Święty Grall dla mojej duszy.


Zacznę może od małej prywaty. Od jakiegoś czasu pracuję w dosyć niekomfortowym miejscu. Większość osób twierdzi, że praca marzenie na sam początek, bo ani nie wysilam się zbytnio w niej, ani nie jest poganiany w niczym. Mam dużo swobody i zarabiam więcej niż jest to warte, ale jako kreatywna osoba (tak uważam) nie czuję się tam dobrze. Przez te ostatnie miesiące zdałem sobie sprawę, że nie chcę marnować życia na czymś, czego nie lubię robić. Młoda osoba ze mnie, więc póki mogę to chcę rozwijać swoje pasje. A jako, że od dawien dawna zaczytuję się w komiksach i moim nieskromnym marzeniem jest tworzenie ich to pomyślałem, że czas spełniać swoje marzenia.


Jako, że moje umiejętności ograniczają się jedynie do słowa pisanego, to poszukuję wspólnika (lub wspólniczki) w zbrodni stworzenia komiksu. A dokładniej - rysownika! Nie mam wielkich wymagań, bo oprócz (co oczywiste) dobrego szlifu i ładnej kreski oczekuję tylko entuzjazmu, pasji i chęci stworzenia czegoś własnego! Szukam pasjonaty, który ma aspiracje być profesjonalnym rysownikiem i nie może znaleźć okazji lub nie wie od czego zacząć. Natomiast jeśli martwisz się, że jako scenarzysta będę zmuszał Cię do rysowania tego co ja chcę to spokojna głowa, uważam, że najlepsze historie tworzy się wspólnie. Wierzę, że będziemy w tej kwestii w 100% kompatybilni!


Co będziemy tworzyć? To już zależy od Ciebie! Oferuję Ci głowę pełną pomysłów i palce, gotowe napisać scenariusz prosto pod Twoje możliwości. Nie każdy dobrze czuje się w rysowaniu komiksów dla dzieci, a mistrz stylu kreskówkowego nie narysuje dobrego komiksu w klimatach noir, więc wiadomo!
Chcesz rysować komiks i uważasz, że nadajemy na tych samych falach? Napisz na adres btrzonek(at)gmail.com i napisz coś o sobie. Powiedz, co chciałbyś stworzyć i dołącz do maila jakiś przykład swoich prac. Wystarczą 2-4 dzieła, najważniejsze by było to rysunki w Twoim stylu, w którym będziesz się czuł najlepiej!


Czekam na zgłoszenia, odpowiem na każde i mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów,


Podpisano, Bartek.

Offline Monakis

Szukam scenarzysty fantasy
« Odpowiedź #264 dnia: Marzec 14, 2015, 01:15:36 am »
Poszukuję osoby, która posiada gotowy scenariusz do komiksu, lub jest w trakcie tworzenia historii, która nabiera kształtów. Czyli ma dobry temat, jest spójna, ma intrygujących bohaterów, istotne dialogi itp. Poszukuję wspólnika, z którym wespół stworzymy coś wyjątkowego i wartościowego. Niestety moja nieustanna walka z własnymi szczątkowymi umiejętnościami literackimi to walka z góry przegrana. A dialogi to w ogóle moja największa zmora, która nawiedza mnie po nocach.

Wymagania: gatunek fantasy
Motywatory: elfy, strzelanie z łuku
Moje najważniejsze inspiracje w rysunku: komiksy Thorgal, Szninkiel, gry Dragon Age, Skyrim
Kontakt: mail, telefon, Skype, osobisty w Warszawie

W kwestii pisania scenariusza mogę w razie potrzeby zaoferować wsparcie i doradztwo, ponieważ mam jakąś tam wiedzę na temat teorii ich tworzenia.

Bardzo proszę pisać śmiało na: vesilene maupa gmail.com

Offline sobriquet84

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #265 dnia: Marzec 24, 2015, 04:52:56 am »
Cześć,


Mam gotowy scenariusz powieści graficznej i poszukuję rysownika do współpracy. Jeśli szukasz projektu i chciałbyś sprawdzić, czy nadajemy na tych samych falach, daj znać na pkujawinski@gmail.com


Pogadamy, pokażemy sobie nawzajem, co robimy i może urodzi się z tego coś fajnego. Z góry piszę, że powieść nie jest w klimacie fantasy, więc jeśli poszukujesz elfów i strzelania z łuku, to niestety nie będzie to dobry kierunek.

Offline ElektroProjekt

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #266 dnia: Kwiecień 21, 2015, 10:44:28 am »
Szukam kogoś, kto narysuje logo projektu muzycznego. Mam bardzo wyraźnie sprecyzowaną koncepcję tego, jak logo ma wyglądać, szukam tylko kogoś kto to zobrazuje.


Raczej nie jest to opcja dla osób wierzących, ponieważ logo będzie wykorzystywać krzyż i postać z gry komputerowej.


Dla wykonawcy przewiduję wynagrodzenie.


Kontakt: projektelektro666@gmail.com

Offline Bartosz Józefiak

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 28, 2015, 06:12:58 pm »
 Dzień Dobry,
Poszukuję rysownika, który byłby zainteresowany zilustrowaniem scenariusza komiksu o dziennikarzu miejskiej gazety. Scenariusz jak najbardziej realistyczny, co niekoniecznie musi dotyczyć ilustracji.  Plan jest taki, by komiks pokazał pracę polskich gazet i mediów od kuchni. Zainteresowanych proszę o kontakt: bartoszjozefiak@interia.pl


 

Offline WrocCopper

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #268 dnia: Maj 05, 2015, 01:15:30 pm »
Cześć!

Z tej strony Paweł, poszukuję zdolnego rysownika / rysowników do stworzenia pilotowego albumu powieści graficznej osadzonej we Wrocławiu - w klimacie cyberpunk/thriller.

Z uwagi na miejsce osadzenia akcji miło by było, jakby ów artysta znał Wrocław / mieszkał niedaleko, ułatwiłoby to nam wspólną pracę.

Co mogę zaoferować?

- posiadam gotowe scenariusze 10 tomów serii - około 45 stron każdy, historia jest spójna i napisana pod fachowym okiem, więc nie ma obawy, że pomysły się urwą;
- mam szczerą chęć doprowadzić do wydania serii w Polsce - na początek;
- mogę udostępnić fragmenty scenariusza - do oceny i rozpoczęcia prac.

Czego NIE posiadam i nie będę ukrywał:

- projekt jest moim dzieckiem i był tworzony w domowym zaciszu. Nie posiadam żadnych nawiązanych umów ani kontaktów z wydawcami;
- zaplecze finansowe - póki co nie przeznaczyłem na ten cel ani złotówki, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, to zastawię dom/psa/nerkę (niepotrzebne skreślić) aby pierwszy tom ukazał się w sprzedaży!
- nie posiadam doświadczenia w kontaktach biznesowych z wydawcami. Zero. Nada.

Dlaczego to dla mnie takie ważne?

Ech... chyba każdy z Was, artystów, miał dzieło, które rosło w nim, piękniało, dojrzewało, aż w końcu trzeba to było przelać na papier... i pokazać światu! Ale jak mogę pokazać światu scenariusz..? Potrzebuję ręki artysty, kogoś z was...

Nie bujam w obłokach. Mam 34 lata, rodzinę, wspomniany dom i psa. Pracuję, spotykam się z ludźmi, wiem na czym świat stoi. Nie liczę na łaskę.

Liczę, że znajdzie się ktoś, kto swoją kreską przeniesie moje postaci na papier.
Ktoś, kto będzie żył tym dziełem równie mocno, jak ja.
Ktoś, kto poświęci się temu zadaniu i przeleje na papier swoją duszę, tak jak sam to zrobiłem.

Ktoś z Was...

Dzięki za uwagę.

ps.

Jak wyobrażam sobie współpracę?

1. Otrzymuję od Was arty - najlepiej w klimacie serii
2. Jeśli mi się spodobają, podsyłam pierwsze kilka stron scenariusza + opis postaci
3. Jeśli wykonane strony będą ok, podpisujemy umowę NDA i pracujemy nad stworzeniem pilotowego tomu.
4. Pilotowy tom drukujemy, oprawiamy.
5. ...
6. Profit!

No i mój mail - samwise13@wp.pl

Dzięki!
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2015, 01:19:05 pm wysłana przez WrocCopper »

Offline Ceglaaa

Odp: Szukam (rysownika, scenarzysty, współpracownika) II
« Odpowiedź #269 dnia: Maj 08, 2015, 01:41:31 pm »
Dzień dobry!

Szukam rysownika do współpracy nad komiksem interaktywnym osadzonym w realiach socjalistycznych.
Tylko profit sharing.
Szerzej o projekcie na privie :)