Autor Wątek: Pan's Labirynth - Labirynt Fauna  (Przeczytany 16065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lanthe

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Czarownica z Portobello
Odp: Pan's Labirynth - Labirynt Fauna
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 31, 2008, 07:33:39 pm »
Labirynt Fauna? Zawsze lubiłam Hiszpanów. I słusznie (Złota Żaba i trzy Oskary to potwierdzają). Szczerze powiedziawszy miałam już dość lukru z ciastka w fantasy. I doczekałam się. Duży plus za to, ze nawet we frywolnym i sielankowo nastawionym towarzystwie, zdołał mnie... poruszyć. Przełamał moją gruboskórność  - kolejny plus. I jeszcze jeden za przepiękne... PRZEPIĘKNE! obrazy. (Doszukałam się tam Boscha ; )). Jak już wcześniej mówiono - jest to baśń zdecydowanie dla doroslych, albo raczej dla osób dojrzałych psychicznie. Demon Vidal, piechotą nie chodz i lubi wkradać się w sny. Btw... wspaniałe nawiązanie do czasów komunizmu i bagna w ten deseń.

Anyway... Jden z najlepszych filmów jakie widziałam. Oprzeć się mu nie mogę...
just dreams


Offline frak

Odp: Pan's Labirynth - Labirynt Fauna
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 18, 2008, 01:29:43 pm »
W końcu obejrzałem, oczywiście mnie zachwycił itd. Skojarzyło mi się trochę z Alicją w krainie czarów. Wszystkie filmy jakie do tej pory oglądałem, o podobnej tematyce były znakomite. Tzn. były to chyba tylko dwa filmy. To jest anime W krainie bogów i Labirynt Fauna. Znacie coś podobnego, równie dobrego ? Chętnie bym obejrzał.

Offline monisia770

Odp: Pan's Labirynth - Labirynt Fauna
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 20, 2008, 09:59:01 am »
Film ciekawy, lubię takie stworki z bajki. Warto obejrzeć, choć może zrobić się smutno w niektórych momentach.

Offline Animus

Odp: Pan's Labirynth - Labirynt Fauna
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 23, 2008, 05:21:37 pm »
Labirynt Fauna i W krainie bogów, hm bardzo ciekawe zestawienie dwóch różnych ale bardo dobrych produkcji , jeśli chodzi o anime to stało się ono już wręcz kultowe , co do filmu to polecam także Sierociniec akcja filmu dzieję się także jak w przypadku Labiryntu na dwóch płaszczyznach.