trawa

Autor Wątek: C&C: Red Alert 3  (Przeczytany 1715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZaY

  • Gość
C&C: Red Alert 3
« dnia: Listopad 03, 2008, 09:14:07 pm »
coś na temat tego tytułu ?
czy warto, jak toto wygląda i najważniejsze czy multi daje rade ?

Offline Azazell

Odp: C&C: Red Alert 3
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2008, 10:58:09 pm »
Ja powiem tak grałem tylko w Single i Po Lanie z 2 osobami.

Co do gry Single . To filmiki i te wszystkie filmowe wstawki są ciekawe :) - misje są niezłe .. Ale niestety AI tak kuleje, że ani razu nie przegrałem danej rozgrywki :(.

Ogólnie co do Single Player gra fajna ale na parę godzin. Niestety misje krótkie i bardzo łatwe.
Co do multi to ja jedynie po Lanie grałem i jest dosyć znośnie.

Ogólnie oceniam grę na 6/10 - Gra dobra ciekawa ale szkoda na nią czasu są inne ciekawsze.

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: C&C: Red Alert 3
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2008, 11:50:53 pm »
Ogólnie gra prezentuje się ciekawie, ale z tego co tu kolega pisze, to już mi mina z deka posmutniała. Jeśli misje faktycznie będą łatwe i krótkie, to szybka tą grę przejdę. Co do ostatecznego zdania i oceny, wystawię jak się bardziej zagłębię w tym tytule. 8)

    

Offline absynt

Odp: C&C: Red Alert 3
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2009, 10:51:30 pm »
Ten cały kierunek na kicz mnie odrzuca. Jakoś nigdy nie przemawiały do mnie takie 'zabawne' gry. Niektóre jednostki są tak absurdalne (np. transporter, który armatą wyrzuca piechotę na odległość połowy mapy niczym kulę armatnią), że odechciewa się grać.
Grafika co prawda bardzo ładna, filmiki świetne, ale gram właściwie tylko dla nich. Sama rozgrywka i pomysł wprowadzenia dwóch dowódców ogólnie nie powala. Chociaż tragedii też nie ma.

Dużo bardziej podobało mi się jednak Tiberium War i drugi Red Alert.

Offline vojo1

Odp: C&C: Red Alert 3
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2009, 08:31:17 am »
Moim zdaniem gra całkiem dobra, w sumie nie ma się do czego przyczepić, to że miejscami dość absurdalna to racja.

Offline absynt

Odp: C&C: Red Alert 3
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2009, 03:26:06 pm »
W sumie... dziś przegrałem w nią chyba 7h. Gra komputera jakby trochę skuteczniejsza, na wysokim poziomie trudności można już się pobawić.
Chyba trochę za nisko ją oceniłem :)

 

anything