trawa

Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 304492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« dnia: Listopad 09, 2008, 06:33:06 pm »
Witam,
Ostatnio dostaję dużo ciekawych rad na pw od użytkowników. Niektóre są godne uwagi inne mniej, ale wszystkie rozpatruję z równą uwagą.
Jedną z takich rad był powrót do zarzuconej około 2 lata temu zasady - "Skargi na moderatorów zgłaszamy tylko na pw do innego moderatora lub do Administracji, wszelkie uwagi zamieszczane w tematach będa usuwane".
Może to i słuszne, starałem się wprowadzić nieco demokracji, jednak to się nie sprawdza powodując jedynie bałagan na forum.
Stary wątek więc został zamknięty, a w tym nowym zgłaszamy wszelkie nieprawidłowości techniczne działania forum, silnika na którym działa - działania kont, wątków.

Jednego nie trzeba zgłaszać.
-Wiem, że wyszukiwarka nie działa  :wink:

pozdrawiam
graves
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2013, 06:52:51 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2008, 09:26:50 pm »

Jednego nie trzeba zgłaszać.
-Wiem, że wyszukiwarka nie działa  ;-)



Ba, ale jak nie dziala.  :shock: Ten komunikat o za krotkich slowach jest po wypasie. Mozna by nawet wprowadzic pewne ulepszenia, np. losowac za kazdym razem inny komunikat z puli kilku bezsensownych komunikatow.

Moje propozycje:
"Nic nie znaleziono, sprobuj sformulowac pytanie w innym jezyku"
"Brak jakichkolwiek wynikow, sprobuj uzyc innej czcionki"
"Podany przez ciebie temat nie istnieje. Mozesz go teraz zalozyc [link]"
"Zadnej roboty nie biore, nie wiem, nie znam, nie orientuje sie"
"To zapytanie oznacza kres cywilizacji bialego czlowieka"
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline ljc

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2008, 03:45:11 pm »
czasem (po kasowaniu pamięci przeglądarki) wchodzę niezarejestrowany na forum i kiedy chcę coś napisać w jakimś wątku - dajmy na to B - (odpowiedzieć na posta) i loguję się w tym watku na górze strony, to mnie przerzuca do poprzedniego wątku, który oglądałem przed tym wątkiem, w którym bym coś skrobnął, czyli do A jakiegoś - co tu nie gra?
tamtam!

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2008, 03:31:18 pm »
Ba, ale jak nie dziala.  :shock: Ten komunikat o za krotkich slowach jest po wypasie. Mozna by nawet wprowadzic pewne ulepszenia, np. losowac za kazdym razem inny komunikat z puli kilku bezsensownych komunikatow.

Moje propozycje:
"Nic nie znaleziono, sprobuj sformulowac pytanie w innym jezyku"
"Brak jakichkolwiek wynikow, sprobuj uzyc innej czcionki"
"Podany przez ciebie temat nie istnieje. Mozesz go teraz zalozyc [link]"
"Zadnej roboty nie biore, nie wiem, nie znam, nie orientuje sie"
"To zapytanie oznacza kres cywilizacji bialego czlowieka"

No przecież działa... :roll:

 ;-)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kas1

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2008, 09:09:56 am »
Od kilku dni nie otrzymuje na maila powiadomienia o PW. W profilu jest wszystko ustawione ok.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2008, 07:49:11 am »
Od kilku dni nie otrzymuje na maila powiadomienia o PW. W profilu jest wszystko ustawione ok.
Dostałem taką odpowiedź:
bo takowych powiadomień nie będzie dopóki nie wstanie na nowej maszynie serwer pocztowy.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2008, 10:25:51 am »
Czy klikniecie w temat moze przenosic do ostatniej karty? Watpie zeby ktokolwiek chcial czytac wszystkie posty od poczatku...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jarek Obważanek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2008, 08:04:56 pm »
Możesz klikać też w "nowe", ikonkę ostatniego posta albo numerek. Masz spory wybór.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2008, 09:46:15 pm »
Proszę o "odklejenie" tego tematu, nie ma sensu żeby zajmował miejsce na pierwszym ekranie w spisie najbardziej aktualnych topiców.

Klick me up, klick me down.

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 14, 2008, 01:14:49 pm »
Czy tylko mi forum zaczęło tak dziwnie mulić? Tematy się długo wczytują, na 90% wczytywanie się zatrzymuje i tzeba czekać kilkanaście sekund.

Klick me up, klick me down.

Offline m010ch

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2008, 01:16:07 pm »
Czy tylko mi forum zaczęło tak dziwnie mulić? Tematy się długo wczytują, na 90% wczytywanie się zatrzymuje i tzeba czekać kilkanaście sekund.

Nie tylko Tobie - serwis i forum ma zadyszkę od rana chyba, tylko sklep chodzi w miarę dobrze.

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2008, 01:18:12 pm »
A... już chyba wiem o co chodzi. Reklamy się chcą wczytać, ale nie mogą i próbują... próbują... i stąd to mulenie. Macie banery na górze strony?

Klick me up, klick me down.

Offline bąbielek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 01, 2009, 03:08:24 pm »

Klick me up, klick me down.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2009, 05:51:17 pm »

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 05, 2009, 06:12:46 pm »
proszę o odklejenie tego tematu: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,29677.0.html
przyklejenie tego: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,29908.0.html
zamknięcie tego: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,29585.0.html  (nie wiem czy mi wolno).
Pisz na pw, po co zaśmiecać ten wspaniały temat 8) I tak na razie tylko ja w zasadzie to mogę  zrobić :)
A poza tym - zrobione.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything