Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie

(1/183) > >>

graves:
Witam,
Ostatnio dostaję dużo ciekawych rad na pw od użytkowników. Niektóre są godne uwagi inne mniej, ale wszystkie rozpatruję z równą uwagą.
Jedną z takich rad był powrót do zarzuconej około 2 lata temu zasady - "Skargi na moderatorów zgłaszamy tylko na pw do innego moderatora lub do Administracji, wszelkie uwagi zamieszczane w tematach będa usuwane".
Może to i słuszne, starałem się wprowadzić nieco demokracji, jednak to się nie sprawdza powodując jedynie bałagan na forum.
Stary wątek więc został zamknięty, a w tym nowym zgłaszamy wszelkie nieprawidłowości techniczne działania forum, silnika na którym działa - działania kont, wątków.

Jednego nie trzeba zgłaszać.
-Wiem, że wyszukiwarka nie działa  :wink:

pozdrawiam
graves

xionc:

--- Cytat: graves w Listopad 09, 2008, 06:33:06 pm ---
Jednego nie trzeba zgłaszać.
-Wiem, że wyszukiwarka nie działa  ;-)



--- Koniec cytatu ---

Ba, ale jak nie dziala.  :shock: Ten komunikat o za krotkich slowach jest po wypasie. Mozna by nawet wprowadzic pewne ulepszenia, np. losowac za kazdym razem inny komunikat z puli kilku bezsensownych komunikatow.

Moje propozycje:
"Nic nie znaleziono, sprobuj sformulowac pytanie w innym jezyku"
"Brak jakichkolwiek wynikow, sprobuj uzyc innej czcionki"
"Podany przez ciebie temat nie istnieje. Mozesz go teraz zalozyc [link]"
"Zadnej roboty nie biore, nie wiem, nie znam, nie orientuje sie"
"To zapytanie oznacza kres cywilizacji bialego czlowieka"

ljc:
czasem (po kasowaniu pamięci przeglądarki) wchodzę niezarejestrowany na forum i kiedy chcę coś napisać w jakimś wątku - dajmy na to B - (odpowiedzieć na posta) i loguję się w tym watku na górze strony, to mnie przerzuca do poprzedniego wątku, który oglądałem przed tym wątkiem, w którym bym coś skrobnął, czyli do A jakiegoś - co tu nie gra?

graves:

--- Cytat: xionc w Listopad 13, 2008, 09:26:50 pm ---Ba, ale jak nie dziala.  :shock: Ten komunikat o za krotkich slowach jest po wypasie. Mozna by nawet wprowadzic pewne ulepszenia, np. losowac za kazdym razem inny komunikat z puli kilku bezsensownych komunikatow.

Moje propozycje:
"Nic nie znaleziono, sprobuj sformulowac pytanie w innym jezyku"
"Brak jakichkolwiek wynikow, sprobuj uzyc innej czcionki"
"Podany przez ciebie temat nie istnieje. Mozesz go teraz zalozyc [link]"
"Zadnej roboty nie biore, nie wiem, nie znam, nie orientuje sie"
"To zapytanie oznacza kres cywilizacji bialego czlowieka"


--- Koniec cytatu ---
No przecież działa... :roll:

 ;-)

kas1:
Od kilku dni nie otrzymuje na maila powiadomienia o PW. W profilu jest wszystko ustawione ok.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej