Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie

<< < (182/183) > >>

graves:
A pamiętasz może dlaczego na forum zablokowaliśmy tą opcję?


Jeśli nie to podpowiem. Ponieważ jeżeli załóżmy jest temat, w którym jest jakaś dyskusja i jedna osoba, która bierze w tej dyskusji aktywny udział, nagle usunie wszystkie swoje komentarze z tego wątku to całość tematu jest zupełnie niezrozumiała i nadaje się tylko do śmieci.
Jedyne wyjście z tego - to zawsze używać cytatów, do których się odnosimy. W takim wypadku nie stracimy wątku dyskusji, ale nie zawsze się je stosuje :)


Dla przykładu - jeżeli usunąłbyś swoje powyższe posty w tym temacie - to mój post jest całkowicie bez sensu.
Mieliśmy kiedyś osobistość forum, która postanowiła spakować swoje manatki i usunąć napisanych przez siebie kilka tysięcy postów. Jeśli dasz ku temu środki - to tylko kwestia samozaparcia i czasu aby to zrobić - a wtedy to całe forum można skasować bo większość dyskusji straci sens i nie będzie już zrozumiała :)

Koalar:
Też o tym myślałem, ale skoro jest możliwość edycji postów, to i tak można usunąć swoje wypowiedzi (jedynie trochę dłużej to potrwa).

LucasCorso:

--- Cytat: graves w Marzec 12, 2019, 10:35:22 pm ---A pamiętasz może dlaczego na forum zablokowaliśmy tą opcję?


Jeśli nie to podpowiem. Ponieważ jeżeli załóżmy jest temat, w którym jest jakaś dyskusja i jedna osoba, która bierze w tej dyskusji aktywny udział, nagle usunie wszystkie swoje komentarze z tego wątku to całość tematu jest zupełnie niezrozumiała i nadaje się tylko do śmieci.
Jedyne wyjście z tego - to zawsze używać cytatów, do których się odnosimy. W takim wypadku nie stracimy wątku dyskusji, ale nie zawsze się je stosuje :)


Dla przykładu - jeżeli usunąłbyś swoje powyższe posty w tym temacie - to mój post jest całkowicie bez sensu.
Mieliśmy kiedyś osobistość forum, która postanowiła spakować swoje manatki i usunąć napisanych przez siebie kilka tysięcy postów. Jeśli dasz ku temu środki - to tylko kwestia samozaparcia i czasu aby to zrobić - a wtedy to całe forum można skasować bo większość dyskusji straci sens i nie będzie już zrozumiała :)

--- Koniec cytatu ---


Nigdy nie rozumiałem czemu to miałoby być problemem...


Jesli ktoś w ogóle czyta te wątki po czasie, to zauważy że coś jest nie tak i (jeśli mu to przeszkadza) zgłosi moderacji cały watek lub jego fragment do usunięcia


A jeśli nikt danego wątku po czasie nie czyta to tym bardziej co za problem?


Pamiętam kogoś kto we wzburzeniu poedytował WIELE swoich postów zamnienajac na puste albo enigmatyczne i brak usuwania mu nie przeszkodził... Da się? Da się!


Więc ja osobiście witam możlwiość usuwania własnych postów z nieukrywaną radością!

Koalar:

--- Cytat: LucasCorso w Marzec 13, 2019, 08:08:34 am ---Jesli ktoś w ogóle czyta te wątki po czasie, to zauważy że coś jest nie tak i (jeśli mu to przeszkadza) zgłosi moderacji cały watek lub jego fragment do usunięcia

--- Koniec cytatu ---


Jak jest ciekawy wątek, w którym dyskutuje kilkanaście osób, a potem jednej coś strzeli do głowy i się pousuwa, to usuwanie takiego wątku nie jest okej w stosunku do tych kilkunastu osób, które prowadziły ciekawą dyskusję. Ja raczej bym zablokował możliwość edycji posta po jakimś czasie (oprócz wątków ogłoszeniowych).

graves:

--- Cytat: LucasCorso w Marzec 13, 2019, 08:08:34 am ---Pamiętam kogoś kto we wzburzeniu poedytował WIELE swoich postów zamnienajac na puste albo enigmatyczne i brak usuwania mu nie przeszkodził... Da się? Da się!

--- Koniec cytatu ---
I dostał za to ostrzeżenie a kiedyś nawet pamiętam, że ktoś dostał bana.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej