trawa

Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 310844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 27, 2012, 08:45:58 pm »
Nie wiem czy moje posty wcięło, bo nie wiem ile miałem wcześniej...

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 27, 2012, 10:01:57 pm »
Nie wiem czy moje posty wcięło, bo nie wiem ile miałem wcześniej...
Jeśli pisałeś po tej godzinie: 18-06-2012, 16:36:50 - to wcięło :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 27, 2012, 10:43:35 pm »
Nie wiem czy moje posty wcięło, bo nie wiem ile miałem wcześniej...
To raczej jest kwestia tego, co ostatnio pisałeś i w jakich tematach, a nie liczby postów.

Offline keram

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 23, 2013, 07:56:01 am »
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale chciałbym zwrócić uwagę na nieaktualność waszej linkowni.
Np.  podajecie linki do wydawnictw amber, siedmioróg, kasen, twój komiks - nie ma za to np. taurusa.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 23, 2013, 09:18:07 am »
Napisałem w innym temacie, ale nikt tam nie zagląda chyba...

nie wiem czy ktoś poruszał już ten temat i czy tylko ja tak mam, ale nie   mogę robić kopiuj - wklej, za pomocą myszy. Jedynie skróty klawiszowe   na klawiaturze działają w ten sposób. Nie ma też możliwości poprawiania   błędów podkreślonych przez przeglądarkę. Trzeba to robić ręcznie, bo nie   wyświetlają się podpowiedzi, które można zastosować jednym kliknięciem   myszy.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 23, 2013, 12:30:17 pm »
Napisałem w innym temacie, ale nikt tam nie zagląda chyba...

nie wiem czy ktoś poruszał już ten temat i czy tylko ja tak mam, ale nie   mogę robić kopiuj - wklej, za pomocą myszy. Jedynie skróty klawiszowe   na klawiaturze działają w ten sposób. Nie ma też możliwości poprawiania   błędów podkreślonych przez przeglądarkę. Trzeba to robić ręcznie, bo nie   wyświetlają się podpowiedzi, które można zastosować jednym kliknięciem   myszy.

Nie jestem "adminem technicznym" tego forum (koordynuję to forum w bardziej "miękkich" kwestiach), więc wypowiem się według moich informacji.
Używam "Google Chrome 24.0.1312.57" i wszystko działa. Zarówno podpowiedzi pod PPM komend, jak i podpowiedzi poprawy błędów, nie mówiąc o kopiuj i wklej. Daj znać jakiej przeglądarki używasz.
Sprawdziłem też pod "Opera 12.14", "Safari 5.1.7", "Firefox 18.0.2". Działa.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 23, 2013, 12:41:35 pm »
Firefox 18.02. Przyjdę do domu to wyczyszczę ciasteczka, może to kwestia kompa w takim razie.
Dzięki za interwencje.

edit wpis z innego tematu:

Cytuj
No właśnie dzisiaj też to zauważyłem. Chciałem zacytować jakiś tekst i   po kliknięciu myszką zamiast listy z opcją "wklej" wyskakiwała tylko   "odśwież". Inaczej było gdy klikałem kursorem w środek już napisanego   słowa. Kłopoty znikały jeśli raz albo dwa kliknęło się Enter i wklejało   wers niżej, ale tylko na chwilę - w obszarze między poprzednim tekstem a   wklejonym znów nie dawało się wklejać. Podejrzewam że w kodach html   posta na samym początku pojawia się jakiś przeszkadzający kod, który   przesuwa się wraz z kursorem.

« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2013, 12:44:48 pm wysłana przez Jaroslaw_D »
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline amsterdream

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 23, 2013, 04:42:07 pm »
Napisałem w innym temacie, ale nikt tam nie zagląda chyba...

nie wiem czy ktoś poruszał już ten temat i czy tylko ja tak mam, ale nie   mogę robić kopiuj - wklej, za pomocą myszy. Jedynie skróty klawiszowe   na klawiaturze działają w ten sposób. Nie ma też możliwości poprawiania   błędów podkreślonych przez przeglądarkę. Trzeba to robić ręcznie, bo nie   wyświetlają się podpowiedzi, które można zastosować jednym kliknięciem   myszy.

U mnie te same problemy (Firefox 19.0)

Offline Koalar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 23, 2013, 05:02:36 pm »
U mnie te same problemy (Firefox 19.0)

Ogólnie mam tak samo (FF 19,0 i ten 18 wcześniejszy), z tym że od czasu do czasu da się coś wkleić myszką (trzeba kliknąć gdzieś niżej prawym guzikiem, nie na tekście).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Koalar

Odp: TABU
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 23, 2013, 01:07:55 pm »
Nie wiem, czy jest gdzieś temat dotyczący moderacji, więc piszę tu.

graves, czemu usunąłeś dyskusję o Punisherze, zamiast przenieść ją do odpowiedniego wątku? Jeśli były tam nieodpowiednie treści (wulgarne, obraźliwe), to wystarczyło usunąć tylko te fragmenty.
Tymczasem zostały tu posty nawiązujące do tamtej dyskusji, z którymi nie do końca się zgadzam, ale nie mogę na nie odpowiedzieć, bo nie mam do czego się odnieść. Bez sensu.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

fragsel

  • Gość
Odp: Odp: TABU
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 23, 2013, 02:44:21 pm »
jakbym nie miał ostrzeżenia, koalar, to bym się z tobą zgodził, ale że mam...
I graves nie lubi jak się komentuje prace moderatorów na forum. podobno takie rzeczy trzeba załatwiać przez priva. mnie już kiedyś opi....ył za to

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 23, 2013, 06:57:59 pm »
Nie wiem, czy jest gdzieś temat dotyczący moderacji, więc piszę tu.

graves, czemu usunąłeś dyskusję o Punisherze, zamiast przenieść ją do odpowiedniego wątku? Jeśli były tam nieodpowiednie treści (wulgarne, obraźliwe), to wystarczyło usunąć tylko te fragmenty.
Tymczasem zostały tu posty nawiązujące do tamtej dyskusji, z którymi nie do końca się zgadzam, ale nie mogę na nie odpowiedzieć, bo nie mam do czego się odnieść. Bez sensu.
Przesunąłem te posty do obszaru forum niewidocznego dla szerokiej publiczności. Szczerze, to nie potrafiłem tego co usunąłem tak podzielić, żeby miało sens. Jeszcze nad tym pomyślę. Problem, że musiałbym zrobić wycinanki w postach, żeby zamieścić to sensownie. Robota na kilka godzin. Święta się zbliżają nie mam czasu bawić się w łowickie wycinanki, a wspominane tam "jaja" na wydmuszki się nie nadają.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

N.N.

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 23, 2013, 07:18:12 pm »
Przesunąłem te posty do obszaru forum niewidocznego dla szerokiej publiczności. Szczerze, to nie potrafiłem tego co usunąłem tak podzielić, żeby miało sens. Jeszcze nad tym pomyślę.
Osobiście uważam, że wycięcie tyych postów było bardoz dobrym posunięciem. Koalar, który tutaj się o nie upomina, niczego istotnego tam nie napisał: palnął jakąś głupotę, a potem w ogóle się nie odzywał. Moja dyskusja z Fragselem też okazała się nie mieć sensu, gdy okazało się, że chodzi tylko o to, czy Punishera można nazwać zboczkiem, czy trzeba socjopatą. W dodatku obaj zapędzilismy się za daleko, ja nazywając go chamem, on uzywając argumentów ad personam i pewnie obaj czujemy się lepiej w związku z tym, że ta przepychanka słowna zniknęla z ludzkiego widoku. Jesli jest inaczerj, to nie mam nic przeciwko jej powrotowi. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że problem mrowienia w jajkach stanowił meritum dyskusji i nie należy tej części wycinać.

Offline Koalar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 23, 2013, 08:36:37 pm »
Szczerze, to nie potrafiłem tego co usunąłem tak podzielić, żeby miało sens.

No OK, trudno. Problem jest jednak taki, że zostało coś, co według mnie średnio ma się do tego, co było pisane w dyskusji (konkretnie chodzi mi o podsumowanie N.N.).

Koalar, który tutaj się o nie upomina, niczego istotnego tam nie napisał: palnął jakąś głupotę, a potem w ogóle się nie odzywał.

Bardzo brzydko, że piszesz, że napisałem głupotę, jeśli nie da się tego zweryfikować (jak i tego, ile postów napisałem).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

N.N.

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 23, 2013, 08:52:20 pm »

Bardzo brzydko, że piszesz, że napisałem głupotę, jeśli nie da się tego zweryfikować (jak i tego, ile postów napisałem).
Jasne, jasne. Wszyscy są tu piękni, młodzi i inteligentni (a Ty bardziej niż inni), a ja jestem stary,m brzydki i głupi. Zawsze możesz napisać jeszcze raz to, co napisałeś poprzednio. Więcej: możesz napisać lepszą wersję tego, co napisałeś poprzednio.
Zgodnie z zasadami obowiązującymi na tym forum i wielokrotnie bronionymi przez jedgo licznych użytkownikow wyraziłem moją op[inię na temat tego, co tu poprzednio napisałeś. Zamiast się pultać, możesz w odpowiednim temacie zamieścić swoja wypowiedź zaczynającą się od słów: "poprzednio napisałem, że...". I w dodatku nie musisz pisać prawdy. możesz napisać poprawioną wersję tego, co wtedy napisałes. Możesz nawet napisać, ze zamieściłes w temacie więcej niż jeden post.
Ps: Zawsze też możemy poprosić Gravesa, żeby napisał, ile tych Twoich postów naprawde bylo i czego dotyczyły.


 

anything