Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 311817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #255 dnia: Marzec 23, 2015, 09:49:29 am »
widzisz. ja cytuje całe (lub fragmenty) wypowiedzi bo wiele osób, które planuje cytować zmienia po czasie tekst, więc moja odpowiedź traci swój sens.  :P

mam tak samo

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #256 dnia: Kwiecień 01, 2015, 04:12:04 pm »
mam pytanie:

czy zniknięcie mojego avatara jest spowodowane tym, iż nie znam się na komiksach z Avengers ?


fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #257 dnia: Kwiecień 01, 2015, 04:25:06 pm »
mam pytanie:

czy zniknięcie mojego avatara jest spowodowane tym, iż nie znam się na komiksach z Avengers ?




 :lol: :lol: :lol: :lol:


ja bym raczej powiedział, że to problem ze źródłem zdjęcia. pewnie ma to związek z pracami dotyczącym serwerów...
ale tu już tylko administrator pomóc może... albo nowy avatar...

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #258 dnia: Kwiecień 01, 2015, 06:52:10 pm »
mam pytanie:

czy zniknięcie mojego avatara jest spowodowane tym, iż nie znam się na komiksach z Avengers ?


Nie widać linka do Twojego pliku. Wstaw go jeszcze raz w swoim profilu.
Forum miało zmieniane serwery, możliwe, że to z tego powodu część takich rzeczy poginęła.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #259 dnia: Kwiecień 01, 2015, 07:22:10 pm »
Wujek, nie wierz im w te bajeczki, że sie jakies linki od serewerów i awatarów połurywały i dlatego teraz nic nie widać, jakby serewery to jakieś żaglowce, albo coś w tym stylu było. Jakoś dziwnie ani Fragselowi, ani Gravesowi, ani innym Równiejszym się nie połurywały, tylko Tobie i innym "maluczkim, mniej równym". 

Prawda jest taka, że tak jak napisałeś, nie masz avatara, bo się nie znasz na Avengers. A druga prawda jest taka, że wrzuciłeś obrazek swojego avatara na serwer gildiowy, a ponieważ serwer został zastąpiony innym, Twój obrazek fizycznie został na starym, bo informatycy z jakich przyczyn (prawdopodobnie zapomnieli) nie przeniesli* na nowy serwer danych obrazków. Jęsli chcesz miec znow avatar i zapobiec tego typu zdarzeniom w przyszłosci, to najlepiej wrzucić obrazek na jakiś serwer zewnętrzy (np. tinypic.com) i nastepnie podac adres obrazka w swoim profilu.

P.S. Ale pamiętaj, że nawet jak będziesz znow mial avatar, to Cię nie zwalnia od znania się na Avengers.


* A może nawet przenieśli, ale po przenosinach zmieniły referencje do obrazków i teraz stare referencje wskazują na nic.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2015, 07:28:43 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #260 dnia: Kwiecień 01, 2015, 09:27:48 pm »

 :lol: :lol: :lol: :lol:


ja bym raczej powiedział, że to problem ze źródłem zdjęcia. pewnie ma to związek z pracami dotyczącym serwerów...
ale tu już tylko administrator pomóc może... albo nowy avatar...

dzięki. nie byłem pewien, bo Kuki napisał, że Pani z BOKu Hachette powiedziała mu, że to przez to, że się na Avengers nie znam. wolałem się upewnić ;)

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #261 dnia: Kwiecień 04, 2015, 12:30:27 pm »
Mam pytanie - czy dało by rade pomajstrować przy zegarze bo chyba zły czas wskazuje ( czas zimowy).
A tak przy okazji - nie dało by rady zrobić tak żeby zegar pokazywał czas w systemie europejskim (24- godzinnym?)
- te- "am" i "pm" działa mi na nerwy ( a byłem u spowiedzi ).





"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Murazor

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #262 dnia: Kwiecień 04, 2015, 01:22:14 pm »
Profil > Profil forum > Modyfikuj profil > Opcje wyglądu

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #263 dnia: Kwiecień 04, 2015, 02:17:15 pm »
Dzięki serdeczne !   :smile:
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Murazor

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #264 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:59:56 pm »
nie wyświetlanie się awatarów - mojego plus kilku innych użytkowników - coś się u mnie popsuło czy od strony forum?  :???:

Offline Garf

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #265 dnia: Kwiecień 08, 2015, 10:01:36 pm »
Po zmianie serwera zniknęły łącza ze starymi awatarami. Załaduj jeszcze raz, najlepiej przez serwer zewnętrzny (tinypic, imageshack, te sprawy...)
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #266 dnia: Kwiecień 10, 2015, 10:15:01 am »
fajno, że forum jest i w ogóle.
Ale...
Drogie Bravo:
po zmianie zrobiło mi się ono węższe (i automatycznie wyższe (?)) i muszę strasznie dużo scrolować żeby ogarnąć całą stronę.
Czy to powinno tak boleć?

Da się to gdzieś w ustawieniach zmienić, czy trza się do tego przyzwyczaić (dam radę jakby coś...). Chyba, że tylko ja tak mam.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #267 dnia: Kwiecień 10, 2015, 10:24:56 am »
wszyscy tak mają...
już użytkownicy zgłaszali w dziale "O portalu i jego forum". pozostaje czekać na odpowiedź administracji...


EDIT: Tymczasowo możesz zmienić w opcjach wyglądu ilość wpisów wyświetlanych na stronę...
I zrobić powiększenie obrazu Ctrl + to marginesy znikają...


na chwilę pomaga...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2015, 10:35:48 am wysłana przez fragsel »

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 01, 2015, 05:44:54 am »
Witam.


Nie wiem czy na forum jest ale proponuje utworzyc temat nazwany "Okazje - Allegro" czy cos takiego gdzie mozna by wrzucac perelki lub naprawde niezle okazje Kup Teraz ktorych jest co nie miara a nie kazdy ma czas zeby szukac, ja sam przegladam allegro dosc sporo a z nowosci mam prawie wszystko to chetnie sie podziele.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 01, 2015, 05:47:40 am »
Witam.
Nie wiem czy na forum jest ale proponuje utworzyc temat nazwany "Okazje - Allegro" czy cos takiego gdzie mozna by wrzucac perelki lub naprawde niezle okazje Kup Teraz ktorych jest co nie miara a nie kazdy ma czas zeby szukac, ja sam przegladam allegro dosc sporo a z nowosci mam prawie wszystko to chetnie sie podziele.

Wydaje mi się, że jakbyś wrzucał posty z takimi okazajmi do tematu giełdy to trafiłyby one wprost do osób zainteresowanych. Zawsze możesz dopisać, że to akurat nie twoje aukcje, ale wrzucasz bo może kogoś zainteresuje.

 

anything