Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 304510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 01, 2015, 07:05:18 am »

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 02, 2015, 08:45:53 pm »
Egmont zaatakował forum, bo nie mógł znieść prawdy jaką pisałem na ich temat. :) :D A tak serio - jest jakiś powód czemu serwer z Forum się dziś wykrzaczył?

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #272 dnia: Październik 13, 2015, 09:48:41 am »
Siemka.


More by zrobic temat gdzie beda wrzucane tylko tytulu i daty polskich premier. Cos w formacie


XX-XX-XXXX - Świetlista Brygada (Mucha) itd.


wiem ze w kazdym temacie poszczegolnego wydawnictwa sa takie daty ale jednak nie jest do konca uporzadkowane.
Bardzo podoba mi sie lista na dwa miechy do przodu która Egmont wrzuca na KŚK. Przejrzyscie i czytelnie.
Do tego jeszcze wprowadzic zakaz komentowania tematu zeby wrzucac tylko daty i tytulu.


Moze juz gdzies cos takiego jest?

Offline misiokles

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #273 dnia: Październik 13, 2015, 09:52:40 am »
Tak, w sklepie gildii.

JanT

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #274 dnia: Październik 13, 2015, 10:02:03 am »
Tu jest wszystko ładnie rozpisane: http://www.alejakomiksu.com/artykuly/8/

Online wilk

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #275 dnia: Październik 13, 2015, 10:44:12 am »
Jeżeli chodzi o Aleję to ten link chyba będzie lepszy: http://www.alejakomiksu.com/archiwum_komiksow/

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #276 dnia: Styczeń 19, 2016, 05:23:02 pm »
po pierwsze primo: przestańcie wypisywać teksty typu "czy jest tu jakas moderacja?"

tak, jest, ale działa najlepiej jak korzystacie z udostępnionego wam przycisku do zgłaszania. kto oglądał "Ulicę Sezamkową" na pewno wie, co to współpraca...

po drugie primo: jak wam nie pasują rozmówki o WKKDC albo Olimpii to po co się łapiecie na ten lep? jak dzieci niektórzy... najpierw się dają strollować, a potem narzekają, że nic poza trollingiem tu nie ma...
albo podejmują temat a potem lecą na skargę do moderacji...

to nie 8azyliszek zaniża poziom forum, to Ci którzy po raz 1538 próbują go przekonać, że nie ma racji...
Jakby oglądali Ulissesa 31 to by wiedzieli, co to Syzyfowa praca...

śledzę wpisy 8azyliszka i zazwyczaj jest na temat. to ludzie próbujący mu udowodnić (moim zdaniem niesłusznie) że jest idiotą zaczynają 99% offtopów
skończcie z tym. to przestało być zabawne

Offline Itachi

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #277 dnia: Styczeń 19, 2016, 05:35:21 pm »
@fragsel

Nie wiem czy sobie robisz jaja czy nie, ale bronienie tego użytkownika jest mocno kontrowersyjne. Zgadzam się, że sporo osób wchodzi z nim w niepotrzebne dyskusje (czasami nawet inny troll), ale 8azyliszek w każdym temacie/wątku/poście/wypowiedzi wypisuje swoje brednie. Bla bla bla WKKDC bla bla bla WKKDC :roll:


Na to jakoś nie zwracasz uwagi? Załóż mu jeden wątek dla siebie, skoro tego nie potrafi i problem się rozwiąże. Kompletnie nie czaję Twojego podejścia. Zwracasz uwagę na skutki, a nie na podstawową przyczynę - ale do tego się już zdążyłem przyzwyczaić.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #278 dnia: Styczeń 19, 2016, 05:36:55 pm »
@fragsel - jesteś bogiem forum. :biggrin: Dzięki za jakiś głos rozsądku. Fajnie spotkać jakiegoś moderatora, który nie grozi banem za to, że użytkownik ma swoje własne poglądy. O to chodzi - w odpowiednich tematach piszę na dany temat. Staram się unikać off topów i wycieczek osobistych. Pzdr.

@Itachi masz oczywiście rację. Był człowiek, był problem. Nie ma człowieka, nie ma problemu. :D

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 19, 2016, 05:43:56 pm »

Nie wiem czy sobie robisz jaja czy nie, ale bronienie tego użytkownika jest mocno kontrowersyjne.

a ja to własnie będę robił. jest tak jak napisał wyżej
pisze zaazwyczaj na temat. owszem, czasem w poście na temat doda coś o innym temaice (kto z nas tak nierbi, niech pierwszy rzuci kamień) a potem przychodzą uprzedzeni ludzie i zaczynają dyskusję pod hasłem "pokażę 8azyliszkowi że jest palantem"

uprzedziliście się.

znajdzcie nowe otwarcie, bo jak nie to ugrzęźniemy w tym na lata

stawaima sprawę jasno: widzę u niego zmianę na lepsze (wiele jego postów czytałem ostatnio z przyjemnością). więc na tym etapie winię tylko tych, co się dają wciągać w nieprowadzące do nikąd dyskusje...

Offline Itachi

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #280 dnia: Styczeń 19, 2016, 05:48:33 pm »
To może warto ustalić chociaż jeden warunek, aby dyskusje o WKKDC odbywały się tylko w jednym wątku? I druga sprawa dyskusja o cenach komiksów w temacie "ceny komiksów"? Bo teraz jest tak, że czy to wątek Marvel Now, DC Deluxe, New 52, Egmont 2016 czy coś tam jeszcze wszędzie 8azyliszek pisze o cenie...

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #281 dnia: Styczeń 19, 2016, 05:50:57 pm »
to zgłaszaj jego wpisy jak nie są na temat...
przeczytam, ocenię, zareaguję...

bo czasem łątwo jest napisać "8azyliszek pisze zawsze nie na temat"
ale już znaleźć konkretny wpis do usunięcia to już nie takie hop siup...


EDIT: a zresztą w jaki to magiczny sposób temat ceny danego komiksu/serii/wydawnictwa są nie na temat?
nieciekawe, owszem, ale czy nie na temat?


chyba kogoś interesuje, skoro podejmujecie rekawicę...

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #282 dnia: Styczeń 19, 2016, 05:53:46 pm »
Bo teraz jest tak, że czy to wątek Marvel Now, DC Deluxe, New 52, Egmont 2016 czy coś tam jeszcze wszędzie 8azyliszek pisze o cenie...


Co w tym dziwnego ?

Offline weiter

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #283 dnia: Styczeń 19, 2016, 05:58:23 pm »
@fragsel

Nie wiem czy sobie robisz jaja czy nie, ale bronienie tego użytkownika jest mocno kontrowersyjne. Zgadzam się, że sporo osób wchodzi z nim w niepotrzebne dyskusje (czasami nawet inny troll), ale 8azyliszek w każdym temacie/wątku/poście/wypowiedzi wypisuje swoje brednie. Bla bla bla WKKDC bla bla bla WKKDC :roll:


Na to jakoś nie zwracasz uwagi? Załóż mu jeden wątek dla siebie, skoro tego nie potrafi i problem się rozwiąże. Kompletnie nie czaję Twojego podejścia. Zwracasz uwagę na skutki, a nie na podstawową przyczynę - ale do tego się już zdążyłem przyzwyczaić.

To akurat potrafi.
Pamiętam, że taki temat był, założony przez 8azyliszka, ale zdaje się, że już został skasowany.
A szkoda...

Offline Itachi

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #284 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:05:56 pm »
to zgłaszaj jego wpisy jak nie są na temat...
przeczytam, ocenię, zareaguję...

Zazwyczaj mój dzień wygląda tak, że wieczorem przychodzę po zajęciach czy pracy do domu i po jakimś czasie wchodzę na forum i w każdym wątku czytam praktycznie to samo. Skory Ty tego nie widzisz jako moderator, to o czym ja mam rozmawiać? Jeszcze mnie aż tak nie pogieło żeby marnować czas w ten sposób.


 

anything