Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 304564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #285 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:08:31 pm »
no to o co chodzi? mi nie przeszkadza, że Tobie przeszkadza nie wiem, bo jesteś zbyt zajęty by mi dac znać. więc wszystko zostaje po staremu... i git...

{a żarty na bok: już nie przesadzaj. zgłoszenie do moderacji to jeden klik...}


więcej czasu poświęciłeś na tę dyskusję tak naprawdę....


i uwielbiam to poczucie wspólnoty. "nie będę marnował czasu na poprawę jakości forum. wole ponarzekać i posugerować rozmówcy, ze mam go za niereformowalnego idiotę nienadajacego sie na moderatora"


Gr8responsibilty
nie pomagasz
trollujesz w temacie o nietrolowaniu  :roll:
przeginasz...
fragsel
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2016, 06:14:23 pm wysłana przez fragsel »

Offline Itachi

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #286 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:24:22 pm »
Po prostu nie jara mnie bycie konfidentem, a jedno kliknięcie nie rozwiąże problemu w tym konkretnym przypadku. Nie wiem, może tylko mi przeszkadza "działalność" tego użytkownika? Ciekawe jak pozostali to odbierają?

Offline vision2001

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #287 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:25:12 pm »
Zazwyczaj mój dzień wygląda tak, że wieczorem przychodzę po zajęciach czy pracy do domu i po jakimś czasie wchodzę na forum i w każdym wątku czytam praktycznie to samo. Skory Ty tego nie widzisz jako moderator, to o czym ja mam rozmawiać? Jeszcze mnie aż tak nie pogieło żeby marnować czas w ten sposób.
Przyganiał kocioł garnkowi...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #288 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:28:11 pm »
Przyganiał kocioł garnkowi...

Możesz rozjaśnić..?

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #289 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:33:16 pm »
Po prostu nie jara mnie bycie konfidentem

ale czy właśnie nie zaczęła się nasza dyskusja od tego, że... "doniosleś" na 8azyliszka?

a fałszywe pojęcie konfidencji to jeden z powodów dla których mamy w Polsce kary za nieudzielenie pomocy... I tyle bitych katowanych latami żon. i dzieci {i mężów czasem też}

{chyba musze się ukarać za offtop}

ramirez82

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #290 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:40:45 pm »
śledzę wpisy 8azyliszka i zazwyczaj jest na temat. to ludzie próbujący mu udowodnić (moim zdaniem niesłusznie) że jest idiotą zaczynają 99% offtopów
skończcie z tym. to przestało być zabawne

Z czystej ciekawości... rozumiem, że Twoim zdaniem problem nie tkwi w użytkowniku wypisującym wciąż te same oderwane od rzeczywistości bzdury typu: jedyna słuszność to komiks za 40 zł od Hachette, Egmont, czy Mucha zarzyna rynek, komiksy francuskie to zrzynka z amerykańskich itp. itd. ale w wszystkich pozostałych użytkownikach, którzy odpowiadają na te teorie?

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #291 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:41:55 pm »
@UP

Tak, dokładnie. :D

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #292 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:46:50 pm »
to mogło być problemem na początku...

teraz, 7567 takich samych dyskusji potem powinni zrozumieć wszyscy, e to nic nie daje...

a 8azyliszek w tym czasie przeszedł metamorfozę i psze coraz lepiej i całkiem na temat...
tylko reszta zaspała i powtarza motywy sprzed kilku miesięcy...

wielu jest tu użytkowników, którzy w swoim czasie zaczynali albo działali jak 8azyliszek sprzed kilku miesięcy a teraz piszą z sensem (jak i ja na siebie patrzę w ten sposób, a dostałem bana kiedyś dwa razy, ż czego raz za bardzo paskudną obrazę w stronę N.N}
ale ludzie nie zawsze zauważają zmianę od razu. ja taka u niego widzę. a niektórz tkwią w ustalonym w głowie obrazie...

ramirez82

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #293 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:50:58 pm »
tylko reszta zaspała i powtarza motywy sprzed kilku miesięcy...

Naprawdę chcesz żebym prześledził wiadomości napisane przez 8azyliszka i zacytował wciąż te same farmazony pisane na początku, jak i w ostatnich dniach?

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #294 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:53:07 pm »
tak, chcę!!!

zgłoś mi tu zaraz WSZYSTKIE jego posty nie na temat jakie znajdziesz... zaraz usunę!


PODKREŚLAM: nie na temat lub lamiące reglamin forum....


w końcu nie chciałbym,żeby mi ktoś znów zarzucił, że jestem CENZOREM a nie Moderatorem (bo dwie takie rozmowy w ciągu jednego tygodnia starczą)

Offline pokia

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #295 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:54:17 pm »
Prawda jest taka, że wiele osób nie umieszcza wpisów lub robi to bardzo rzadko tylko dla tego, że zamiast merytorycznej dyskusji, szybko przeistacza się to w bezsensowną jatkę.

Szkoda energii i czasu na takie zachowanie. Uważam, że będąc na forum poświęconym komiksom, powinno się pisać o nich i tematach powiązanych. To nie miejsce na osobiste wycieczki. Jak ktoś musi, to niech hejt wylewa na innych portalach.


fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #296 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:56:21 pm »
wszystkie osobiste wycieczki, jaki znalazłem lub mi zgłoszono poleciały.
zostało coś jeszcze?

a czemu się rozmowy przeistaczają w jatkę? śledzę to forum od 2009 i jeszcze nie widziałem jatki zorganizowanej przez jednego, samotnego, ignorowanego użytkownika.

Zawsze potrzeba było dwóch, conajmniej...

ramirez82

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #297 dnia: Styczeń 19, 2016, 06:58:32 pm »
Nie chodzi tu o "nie na temat". Myślisz, że 8azyliszek większość tu irytuje pisząc "nie na temat"? Łamiąc święty regulamin? Dobrze wiesz czym irytuje i dobrze wiesz, że pod tym względem w ogóle się nie zmienił, bez względu na to, czy ostatnio częściej zdarza mu się pisać z sensem. Pięć jego postów z sensem, zawsze zginie wśród kolejnych 15 postów w których udaje, że zna rynek komiksowy i oto zszedł na ziemia, żeby zaprezentować nam swoją analizę. I o to mi chodzi, nikt nie powtarza motywów z sprzed kilku miesięcy - te motywy sprzed kilku miesięcy są również motywami z dziś i wczoraj. I codziennie... 


fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #298 dnia: Styczeń 19, 2016, 07:04:09 pm »
to który punkt regulaminu to łamie? za co mam go ukarać?

rzucisz jakimś cytatem z regulaminu?

mnie drażni jak ludzie pytają o rzeczy które google podaje w 30 sekund. też mam usuwać?
banować nowicjuszy?
i tych ankieterów. o... Ci to są dopiero...

o...i ci od magisterek. I mangi!!!! BAN!!!!


TERAZ TO JUŻ DOPIERO JAWNIE PROPONUJECIE CENZURĘ!!!!


ze mna to nie przejdzie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #299 dnia: Styczeń 19, 2016, 07:11:08 pm »
Ja nic nie zgłaszam. Nie proszę o usuwanie tego czy tamtego.

Powtarzam:

a 8azyliszek w tym czasie przeszedł metamorfozę i psze coraz lepiej i całkiem na temat...
tylko reszta zaspała i powtarza motywy sprzed kilku miesięcy...

Wiesz czym 8azyliszek irytuje "resztę"? Nie pisz, że to "reszta powtarza motywy sprzed kilku miesięcy", jakby 8azyliszej już dawno tych swoich bzdur nie pisał.

Nie dziw się, że jak tylko zaczyna te swoje teorie, to zaraz znajdzie się kilku chętnych to szydzenia z tego, czy bezcelowego tłumaczenia mu, że się myli.

 

anything