Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 311972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #300 dnia: Styczeń 19, 2016, 07:11:23 pm »
ale czy właśnie nie zaczęła się nasza dyskusja od tego, że... "doniosleś" na 8azyliszka?

Panie Moderatorze, proszę rozróżnić wskazaną przez Ciebie sytuację z tą, która miała miejsce. Nie ja skontaktowałem się z Tobą za pomocą magicznej opcji "zgłoś moderatorowi" tylko będąc w małym szoku po odczytaniu Twojego dzisiejszego pierwszego postu z tego wątku. Naprawdę zaskoczyłeś mnie, nie będę oceniał na plus czy minus dobra tegoż forum, ale naprawdę mnie zdziwiłeś. I żeby nie było to nie jest atak w stosunku do Ciebie, bo nawet lubię te Nasze rzadkie dyskusje.

a fałszywe pojęcie konfidencji to jeden z powodów dla których mamy w Polsce kary za nieudzielenie pomocy... I tyle bitych katowanych latami żon. i dzieci {i mężów czasem też}

Jedynymi zagrożeniami dla forumowiczów po przeczytanych postach wiadomego użytkownika mogą być salwy śmiechu, irytacja, zaparzenie meliski itd. Natomiast mi chodzi o porządek w interesujących mnie wątkach, a nie czytanie tych samych wypocin tej samej osoby dzień w dzień. Znowu porównujesz sytuacje niczym słonia do muchy (nie obrażając wydawnictwa Mucha Comics), czy raczej muchy do słonia.

Tyle ode mnie, bo nie mam zamiaru łechtać ego 8azyliszka.

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #301 dnia: Styczeń 19, 2016, 07:14:31 pm »
@Itachi
masz rację. Przepraszam
nie za meritum. za formę przepraszam

@ramirez
a właśnie się dziwię... nawet nie temu, że ludzie z nim dyskutują, ale że potem cześć z nich to Ci co najbardziej narzekają na jakość forum.

I z tym mam problem, nie nawet z samymi dyskusjami...

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #302 dnia: Styczeń 19, 2016, 07:31:06 pm »
Itachi - za późno. :) Ty się śmiejesz z moich postów, ja z twojego oburzenia. I o to chodzi - o wprowadzanie się w dobry humor. Ale jeśli poważnie wasz wpieniają moje poglądy to ja mam z tego jeszcze większą bekę. Naprawdę nie macie większych problemów. A pisze teraz na tym forum bo niestety, na moim pierwszym moderatorzy mieli swobodne podejście do regulaminu i pod błahymi pretekstami mnie zbanowali. :( Szkoda, ze nie ma więcej takich modów jak @fragsel.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Egmont 2016
« Odpowiedź #303 dnia: Styczeń 19, 2016, 09:50:37 pm »
coś tak zupelnie jak Stan Lee i Jack Kirby te pamiętne 54 lata temu...


Ten moment gdy nawet moderator łapie się na haczyk z wędki trolla
perły przed wieprze

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #304 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:02:43 pm »



Ten moment gdy nawet moderator łapie się na haczyk z wędki trolla
ten moment, kiedy moderator jak każdy użytkownik wymienia sobie kulturalnie argumenty z każdym nawet najbardziej heretycznym użytkownikiem i nie leci potem na skargę, że forum upada, że wzędzie tylko ceny i komiksy amerykańskie i żeby banować trolli...

mgnesium

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #305 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:13:33 pm »
repetycja niektórych lejtmotywów jest uciążliwa, ale już teksty w stylu "komiks zaczął się w ameryce lat 30" czy te o "wtórności (wszystkich) europejskich serii i tytułów" względem tego co wypuszczają marvel i dc to po prostu agresywne trollowanie.

nie ma "dyskusji" i "wymiany opinii", bo argumenty padają tylko z jednej strony.

Offline Julek_

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #306 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:16:32 pm »
Kochani, nie urządzajcie mi tu nagonki na Bazyla! Toż to klejnot naszej forumowej społeczności i nie życzę sobie, aby jakiekolwiek bany były mu przyznawane. Jeśli nie chcecie czerpać ze źródła jego mądrości to z tego co wiem istnieje opcja ignorowania użytkownika. Skorzystajcie z niej. Mnie pomogła (w innych przypadkach rzecz jasna)!

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #307 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:17:51 pm »
@mgnesium
no to o jezu... co za problem zacząć inny temat?

jak kogos to bawi to dyskutuje jednostronnie z trollami. a jak nie, to zaczyna inny interesujący go temat, który śledzi...

naprawdę, po raz kolejny podkreślam: to ze ktoś ma jawnie dziecinne poglądy to nei jest powód do cenzury
a jak ktoś specjalnie udaje dziecinne poglądy dla beki to już tylko sprawa karmicieli, że się dają naciągać na paszę...


taki jeszcze rysuneczek dla niektóych się przydac może:



Offline Julek_

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #308 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:19:24 pm »
To nie do mnie, tylko do mgnesium?

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #309 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:20:16 pm »
tak, do mgnesium

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #310 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:23:23 pm »
ale już teksty w stylu "komiks zaczął się w ameryce lat 30"


Cytat: Wikipedia
Although comic books have some origins in 18th century Japan and 1830s Europe, comic books were first popularized in the United States during the 1930s.


Seems about right.



fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #311 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:26:50 pm »
jak ktoś czerpie wiedzę z Wikipedii to pewnie tak... ale ja np sie uważam za inteligentną osobę... więc bym prosił o drugie źródło jeśli Twoim celem naprawdę jest mnie np. przekonać...

{oczywiście nie masz takiego obowiązku. nie jesteśmy rodzicami, nie musimy mówić jednym głosem}

Offline Julek_

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #312 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:42:24 pm »
Cytuj
Although comic books have some origins in 18th century Japan and 1830s Europe, comic books were first popularized in the United States during the 1930s.

Szczególnie, że jak byt stoi "popularized", a nie "originated" albo "created".

Offline donTomaszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #313 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:50:58 pm »
Pozwalam na trollujace wpisy, ale wpisy osob ktore sie na trolling zlapia - beda ciete.
Dziwna logika.
Polecam lekture postow w watku o Egmoncie (ostatnia strona). Rozumiem, ze te wpisy (zwlaszcza ignoranckie wypociny WielkiejOdpowiedzialnosci) nie kwalifikuja sie do wyciecia.
 :doubt:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #314 dnia: Styczeń 19, 2016, 10:53:42 pm »
gdzie ja powiedziałem,że będę ciąć wpisy ludzi nabierających się na trolling?
jeśli zarówno trolling jak i nabierający się są na temat to zostają.

a które dokładnie wpsiy w Egmonecie? możesz wskazać/zgłosić?

 

anything