trawa

Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 312015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 26, 2016, 03:44:13 pm »
Uważam, że moderator tego forum nadużywa takiej jednej funkcji tego fantastycznego forum jaką jest opcja - Usuń post.


Uważam, że niesłusznie sugeruje się innym mechanizmem tego forum jakim jest - Zgłoś ten post do moderacji, który zależny jest od innych użytkowników.


Czyli teraz tak - wystarczy określona grupka "hejterów" danego użytkownika aby taki moderator wpadł w pewien sposób w nawyk kasowania postów konkretnej osoby bo widzi, że komuś to nie odpowiada.




Takie moje spostrzeżenia.




Uważam, że moderatorowi należy się zasłużony urlop.

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 26, 2016, 04:23:55 pm »
To jest takie zabawne (i zdarza się średnio raz na miesiąc) gdy jedni zarzucają mi ze nic nie robie a inni ze nadużywam władzy...

Beczka śmiechu zwana życiem....

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 26, 2016, 04:35:23 pm »
Przepraszam za siebie. Przed lipcem zeszłego roku nie było problemów i była powszechna szczęśliwość. A teraz jakaś taka nerwowa atmosfera się zrobiła i ludzie są jakby agresywniejsi.

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 26, 2016, 04:57:56 pm »
Tak 8azyl bo świat się kręci wokół ciebie...



Mam do ciebie tez żal ze schabowe mojej mamy były dzisiaj za twarde
..

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 26, 2016, 05:09:56 pm »
Skończyła ci się połka na komiksy - wina 8azyliszka. :)
Świat nie, ale forum komiksu tak.  :badgrin:

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #440 dnia: Lipiec 26, 2016, 05:37:53 pm »
wydaje Ci się tak tylko dlatego, że kilku takich samych niedojrzałych emocjonalnie i społecznie dzieciuchów mentalnych jak ty od dłuższego czasu robi wszystko by Cię przekonać o Twojej wyjątkowości.

Moze im się wydaje, że jak Cię wywyższa i się w opozycji do Ciebie ustawią to sami też urosną.

Nie ty jesteś problemem tego forum. Ty jesteś takim samym nikim jak ja i każdy inny obecny tutaj ani lepszy ani gorszy.

A co i w jakim celu wmawiają Tobie i nam wszystkim inni to już Twoja sprawa jak w to wierzysz.

Chcesz sie w to bawić i wchodzic w rolę buca proszę bardzo.
Krzyżyk na drogę...



Jako moderator muszę to wszystko czytać i reagować.


Jako zwykły użytkownik jż dawno to zlewam i czytam na tym forum tylko to co mnie inetresuje.


A tam nie ma nic z tego Twojego (i "ich" też) szitkontentu...

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #441 dnia: Lipiec 26, 2016, 06:35:54 pm »
Nie ty jesteś problemem tego forum. Ty jesteś takim samym nikim jak ja i każdy inny obecny tutaj ani lepszy ani gorszy.

TAK. Dokładnie. Super, że to widzisz. Ja tu nie jestem czarnym ludem, tylko zwykłym użytkownikiem jak inni.

I nie wchodzę w rolę buca i staram się unikać szitu. Tu mi jest przykro że tak uważasz. Ja tak siebie nie widzę. Forum to dla mnie miejsce dzielenia się swoimi poglądami i źródło rozrywki jaką to przynosi. Proszę tylko o trochę dystansu od innych i nie rzucanie się na wszystko co piszę.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #442 dnia: Sierpień 10, 2016, 05:18:47 pm »
zrobiłem sobie prezent i powyrzucałem całą masę szitkontentu...

weźcie sobie wreszcie uświadomcie, ze możecie pisać do siebie o sobie prywatne wiadomości
wtedy naprawdę pokażecie że zależy wam na przekonaniu siebie nawzajem a nie na pokazach krasomówczych przed publiką
fragsel

Ale fragsel - jak inaczej mogę odpowiedzieć na niesprawiedliwe zarzuty, jeśli do mnie wysyłane są PW a np. taki mkolek81 blokuje możliwość ich odbierania? Różne Gadki, to Różne Gadki.

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #443 dnia: Sierpień 10, 2016, 05:23:03 pm »
jak zarzuty są niesprawiedliwe zgłaszasz i lecą

takie to proste...


i źle rozumiesz pojęcie różnych gadek...


i serio: jak ktoś cię zablokuje to może do Ciebie pisać? naprawdę?
ciekawe...


zgłoś mi ludzi, którzy piszą do ciebie obraźliwe PW a Ciebie blokują. porozmawiam z nimi

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #444 dnia: Sierpień 10, 2016, 05:33:32 pm »
i serio: jak ktoś cię zablokuje to może do Ciebie pisać? naprawdę?
ciekawe...
Serio, dokładnie tak to działa.

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #445 dnia: Sierpień 10, 2016, 05:39:05 pm »
Proszę w takim razie nie pisać wiadomości do osób które zablokowaliscie
Proszę też nie wypowiadać się o osobach które zablokowaliscie bo to nieuczciwe nie dawać komuś możliwości obrony

Jeśli kogoś blokuje się uczciwie jest ignorować je całkowicie

Jeśli ktoś z blokowanych spotyka się z takim nieuczciwym traktowaniem proszę zgłaszać
Będę rozmawiał z przesladujacymi i wyciągał konsekwencje gdy takie działania będą kontynuowane

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #446 dnia: Sierpień 10, 2016, 05:44:17 pm »
Dla mnie kłamstwem jest jak ktoś do mnie pisze że wie lepiej co ja myślę. I ja mam dość takich tekstów jak Mikel, Antari, mkolek czy Blaskowitz wrzucają na forum. Jak to się będzie powtarzać, to będę zgłaszał.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #447 dnia: Sierpień 10, 2016, 05:47:42 pm »
Jak się Bazyl poskarżył na forum, że nie może pisać peemek, to sam uznałem, że to nieuczciwe i go odblokowałem.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #448 dnia: Sierpień 14, 2016, 09:16:14 am »
Dla mnie kłamstwem jest jak ktoś do mnie pisze że wie lepiej co ja myślę. I ja mam dość takich tekstów jak Mikel, Antari, mkolek czy Blaskowitz wrzucają na forum. Jak to się będzie powtarzać, to będę zgłaszał.
Czyżbyś nie wierzył w psychologię? ;-) Ale tak na serio, to nie zauważyłem, żeby ktoś wypowiadał się explicite na temat tego, co myślisz. Ludzie ustosunkowuja się jedynie do Twoich wypowiedzi, bo własnie te, i nic innego, tworzą obraz osoby na forum.

Niemniej jednak, jesli założyć, jak to się powszechnie przyjmuje, że u podłoża wypowiedzi lezy jakiś proces myślenia i te są jego przejawem, to wówczas - zakładając dalej, że w swoich wypowiedziach nie kłamiesz - to to co myślisz na dany temat stosunkowo łatwo wywnioskować na podstawie Twych wypowiedzi. Tak to działa i jest to powszechnie znany fakt będący podstwa jakiejkolwiek sensownej komunikacji i nieco dziwi mnie to, że zdajesz się tego nie rozumieć i się przeciwko temu buntujesz.

W kwestii zaś blokowania, to ja nie blokuję nikogo, bo lubię zapoznawać się z opiniami różnych ludzi, nawet jesli opinie te świadczą o tym, że dana osoba pochodzi z zupełnie innego układu gwiezdnego aniżeli ta, pisząca słowa niniejsze.

Mikel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #449 dnia: Sierpień 16, 2016, 06:49:13 pm »
Kłamstwem jest jak Bazyl wypisuje głupoty typu ze Marvel od Muchy by po 100 pln, na 18 pozycji tylko 2 były po 99 PLN, co mozna łatwo sprawdzić, ze komiksy Muchy tylko w necie, a byly dostępne np. w Empiku, ale sam pisze ze nie kupował komiksów wtedy. Stwierdzenie faktu ze ktoś jest kłamca do tego notorycznym to juz źle. Sorki ale czy to jakiś okres ochronny na Bazyliszka? Sorki ale jak ktos co mi zarzuca miniecie sie z prawdą albo wyjaśniam, albo przyznaję się do błędu, a tu nie ma czegoś takiego. Sorki albo jesteśmy równi albo sa inne zasady dla Bazyla
Kiedyś pisane bylo stop cenzurze a tu widzę cenzurę