trawa

Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 304525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #510 dnia: Wrzesień 16, 2016, 06:32:07 pm »
Ja popieram Michasia. Trochę za dużo tych przyklejonych tematów.

Offline Garf

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #511 dnia: Wrzesień 16, 2016, 06:36:23 pm »
To, że temat z listami komiksowymi nie ma od dawna postów, nie oznacza, że jest nieużywany - link do dokumentu Google'a z listami jest na pierwszej stronie wątku i dodawanie nowych pozycji do list nie wymaga postowania.

Jeśli chodzi o proporcje przyklejonych do nieprzyklejonych tematów, to czy w ustawieniach konta nie można sobie przypadkiem zwiększyć liczny tematów wyświetlanych na stronie?
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline absolutnie

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #512 dnia: Wrzesień 16, 2016, 06:46:37 pm »
Ja popieram Michasia. Trochę za dużo tych przyklejonych tematów.


A w czym ci to przeszkadza?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #513 dnia: Wrzesień 16, 2016, 07:19:58 pm »
Jeśli chodzi o proporcje przyklejonych do nieprzyklejonych tematów, to czy w ustawieniach konta nie można sobie przypadkiem zwiększyć liczny tematów wyświetlanych na stronie?

Jesli tak jest to nie ma sprawy - nie zauważyłem tej opcji.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #514 dnia: Wrzesień 16, 2016, 09:58:42 pm »
Jeśli chodzi o proporcje przyklejonych do nieprzyklejonych tematów, to czy w ustawieniach konta nie można sobie przypadkiem zwiększyć liczny tematów wyświetlanych na stronie?
Zgadza się. Można sobie wydłużyć listę widoczną na 1 stronie.
Ja mam: Ilość wątków pokazanych na stronie: 50
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline misiokles

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #515 dnia: Wrzesień 17, 2016, 07:17:34 am »
Forum przeglądam zawsze klikając w 'pokaż posty od ostatniej wizyty'  i przez to nie mam pojęcia ile jest przyklejonych tematów☺

Offline Michaś P.

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #516 dnia: Wrzesień 17, 2016, 10:18:06 am »
Nie wiedziałem, że można sobie tak to ustawić. Zaraz poszperam w ustawieniach, by wyświetlały mi się tylko nowości, których nie czytałem.

Dzięki za informację, że jest opcja "przeczytaj nieprzeczytane". Jakoś wcześniej jej nie zauważałem (forum jest tak rozbudowane, że czasami dostaję oczopląsu i gubię się na nim).

Niemniej "Pytania do Taurusa" można by odkleić, bo w czym ten temat jest lepszy od wątków z pytaniami do Egmontu czy Kultury Gniewu?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2016, 10:33:45 am wysłana przez Michaś P. »
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #517 dnia: Wrzesień 17, 2016, 11:36:11 am »
Niemniej "Pytania do Taurusa" można by odkleić, bo w czym ten temat jest lepszy od wątków z pytaniami do Egmontu czy Kultury Gniewu?
W tym, że Taurus odpowiada i są do niego pytania zbierane :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline adro

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #518 dnia: Wrzesień 17, 2016, 04:44:12 pm »
kurcze z konta zniknelo mi kilkaset postow, musze zawiadomic ministerstwo cyfryzacji, jakis hakier czy co  :lol: :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #519 dnia: Wrzesień 17, 2016, 04:57:36 pm »
kurcze z konta zniknelo mi kilkaset postow, musze zawiadomic ministerstwo cyfryzacji, jakis hakier czy co  :lol: :razz:
pzdr

była już panika na ten temat tydzień temu czy dwa
a to po prostu graves (zgodnie zresztą z zapowiedziami) usunął Różne gadki 1 i 2

Offline adro

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #520 dnia: Wrzesień 17, 2016, 05:34:04 pm »
a to spoko dobrze, ze to tylko Graves-czysciciel forum, a nie jakis pazerny lowca kamienic znaczy postów  :razz: :lol:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #521 dnia: Wrzesień 17, 2016, 07:42:18 pm »
a to spoko dobrze, ze to tylko Graves-czysciciel forum, a nie jakis pazerny lowca kamienic znaczy postów  :razz: :lol:
pzdr
Tak udało mi się dzisiaj ostatecznie usunąć kilka tematów przerzuconych do spamu. Z tego co widziałem to Bazyliszek stracił ok. 250 postów. Tydzień i to nadrobi :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #522 dnia: Wrzesień 17, 2016, 07:53:41 pm »
A czemu te Gadki nie mogą sobie normalnie wisieć zamknięte, jak np poprzednie części tematów o WKKM czy Egmoncie? Tylko je do kosza wyrzucasz - tam były niekiedy fajne pogadanki. (uff - jeszcze 249 i będzie ok)

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #523 dnia: Wrzesień 17, 2016, 09:53:19 pm »
A czemu te Gadki nie mogą sobie normalnie wisieć zamknięte, jak np poprzednie części tematów o WKKM czy Egmoncie? Tylko je do kosza wyrzucasz - tam były niekiedy fajne pogadanki. (uff - jeszcze 249 i będzie ok)
Bo to offtopik. Wszyscy co chcieli już przeczytali. A ci, którzy nie czytali i tak nie przebrną przez to zbiorowisko spamu, aby znaleźć coś interesującego.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

fragsel

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #524 dnia: Wrzesień 21, 2016, 12:50:36 pm »
Miało to być dopiero za kilka dni, ale życie czasem przyspiesza bez naszego wpływu... Jutro wyjeżdżam na czterodniowe szkolenie, w przyszłym tygodniu seria popołudniowych spotkań z rodzicami, więc lepiej zrobić to już dziś...

Wiadomość zaczynającą się od poniższych słów wysłałem do gravesa 6 września:

bardzo przepraszam, że tak zaskakuję Cię czymś takim bez zapowiedzi, ale niestety zmuszony jestem zrezygnować z dalszego moderowania tego forum.

Powodów jest kilka i żaden z nich sam w sobie by nie wystarczył, ale tak się to wszystko złożyło razem, że niestety jest  jak jest.

W ubiegłym roku zmieniłem miejsce zamieszkania i pracę. W związku z tym (o czym pisałem na tym forum) zmuszony byłem coś wybrać i na ponad pół roku zawiesiłem czytanie Marvela. Dzięki temu jakoś udało mi się pogodzić pracę ze wszystkim innym w oczekiwaniu na moment gdy wszystko się ustabilizuje.

Ale w tym roku w obliczu nowych obowiązków w pracy nie chcę powielać tego samego kroku i rezygnuję z czego innego.
W sumie nie jest to łatwa emocjonalnie , ale całkowicie logiczna decyzja.

Bardzo dziękuję gravesowi za zaufanie jakim mnie obdarzył

Muszę absolutnie podziękować wszystkim, którzy przesyłali merytoryczne uwagi do mojej pracy. Jednocześnie jestem również wdzięczny tym, którzy dostarczali tych mniej merytorycznych - w tym co teraz będę robił w pracy takie doświadczenie (choćby wymiana 20 wiadomości na temat "czemu wpisy o robieniu kupy są niewłaściwe") jest nie do przecenienia...

Znaczek i uprawnienia moderacji jak widzicie nie zniknęły z mojego profilu, ale to tylko dlatego, że umówiłem się z gravesem, że pomogę dopóki mogę, a jak już będę rezygnował to dam znać w tym wątku takim wpisem jak ten. Jestem pewien, ze za maksymalnie kilka dni wszystko to zniknie, a ja w miedzy czasie nie będę już z tego korzystał

Jest to więc ostatni wpis i działanie fragsela moderatora, więc następny gdzieś w innym wątku będzie znów już tylko zwykłego użytkownika...


Do zobaczenia więc...

P.S.
W sumie może to i lepiej dla forum, bo w obecnej sytuacji politycznej bardzo niedobrze, gdy w instytucji kulturalnej i opiniotwórczej (za jaką uważam to forum) istnieje choć cień podejrzenia o sterowanie z Brukseli :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2016, 12:56:22 pm wysłana przez fragsel »