Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 310330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #600 dnia: Styczeń 10, 2017, 10:53:48 pm »
Dzięki za opinię "z wewnątrz". Rozumiem, że mamy zarazem zbieg pewnych okoliczności z faktycznym jednak "zmęczeniem materiału". Mam nadzieję, że forum jakoś to przetrwa.
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

szulig

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #601 dnia: Styczeń 11, 2017, 06:28:41 am »
Nie wiem jak inni ale mam problem z odświeżaniem strony po kliknięniu Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty. Mimo że wątek został przeczytany caly czas pokazuje jako "Nowe". sprawdzilem na kilku losowo wybranych watkach

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #602 dnia: Styczeń 11, 2017, 06:46:52 am »
To samo od rana. Wczoraj jeszcze tego nie było.

Offline misiokles

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #603 dnia: Styczeń 11, 2017, 06:51:10 am »
Potwierdzam wadliwe działanie tej wygodnej funkcji.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #604 dnia: Styczeń 11, 2017, 07:43:45 am »
Uuuuu - po wczorajszym serwisie jest gorzej niż było. Przy klikaniu "Wyślij posta" pojawiają się jakieś komunikaty, a robię ich szybką moderację, to nowy tekst się w poście nie pojawia.  :doubt:

Wyszukiwarka tematów też nie działa.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2017, 08:40:16 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline gobender

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #605 dnia: Styczeń 11, 2017, 08:26:10 pm »
Żeby opublikować post cały czas trzeba robić jakis czary mary. Jak na razie udaje mi się po komunikacie kliknać ok, wrócic 2 strony wstecz, potem 2 do przodu i pownownie wysłać. :|

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 11, 2017, 09:08:43 pm »
No ktoś ewidentnie popsuł forum.

Deg

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 11, 2017, 10:09:29 pm »
Nie wiem jak inni ale mam problem z odświeżaniem strony po kliknięniu Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty. Mimo że wątek został przeczytany caly czas pokazuje jako "Nowe". sprawdzilem na kilku losowo wybranych watkach
Potwierdzam, na liście "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty" są cały czas te same wątki.

Edit: potwierdzam też problemy z wysyłaniem nowych postów... w sumie to działa tylko automatyczne logowanie  :oops:

Edit 2: edytowanie postów też zrobiło się skomplikowane, wywala błąd bazy danych.
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2017, 10:13:22 pm wysłana przez Deg »

Offline xetras

  • Służący
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • A priori z zasady jak ?
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 21, 2017, 09:15:20 am »
Mam problem, bo trudno przypisać pewne kraje do zakładek.
Gdzie będą (oprócz Googoła) :
- Meksykańskie- cykl Fantomas
- Argentyńskie - autor Juan Gimenez
- Włoskie - cykl Diabolic

Nie wiem gdzie popytać o te tematy - nie całkiem współczesne, a raczej historyczne.
Pomoże ktoś ?
"Brzdęśniało już  ślimonne prztowie / Wyrło i warło się w gulbieży
[...]
Zmimszałe ćwiły borogowie / I rcie grdypały z mrzerzy."
[prz. wierszyka "Jabberwocky" z: "O tym co Alicja ujrzała po drugiej stronie lustra", Tłumacz - Stanisław Barańczak]

Offline absolutnie

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #609 dnia: Styczeń 21, 2017, 09:33:13 am »
Mam problem, bo trudno przypisać pewne kraje do zakładek.
Gdzie będą (oprócz Googoła) :
- Meksykańskie- cykl Fantomas
- Argentyńskie - autor Juan Gimenez
- Włoskie - cykl Diabolic

Nie wiem gdzie popytać o te tematy - nie całkiem współczesne, a raczej historyczne.
Pomoże ktoś ?
Gimeneza zazwyczaj (nie tylko na tym forum) lokuje się w "komiksach europejskich". Jest tak z powodu podstawowego miejsca wydania jego komiksów:
http://www.europeancomics.net/index.html?a=a&b=Juan_Gimenez
Diabolik też w komiksach europejskich - oczywiście.


O "Fantomasa" powinieneś pytać w "komiksach amerykańskich", ale to taka nisza, że równie dobrze możesz zadać swoje pytanie w temacie "Szukam informacji, porady, etc..." w dziale ogólnym.


Jeśli planujesz założenie nowego tematu, to podobnie. W ostateczności moderator przeniesie, jeśli się pomylisz
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

mgnesium

  • Gość
Odp: Problemy techniczne na forum.,
« Odpowiedź #610 dnia: Styczeń 21, 2017, 10:55:28 pm »
Cytat: moderator
Mgnesium już raz dostał ode mnie wyjaśnienie, że Bazyl nie ma na tym forum drugiego konta, ale woli żyć we własnym przeświadczeniu i świecie - wiec mu w tym nie przeszkadzam.
graves


w takim razie proszę itachiego o potwierdzenie (lub zaprzeczenie) sytuacji, którą opisałem, jeżeli jeszcze tu zagląda. zarówno wypowiedź jak i konto osoby, która dołączyła do zalinkowanej wcześniej wymiany zdań już nie istnieją (ale ktoś nie za mądrze posprzątał temat i zostawił oskarżenie).

wyjaśnienie dotyczyło całkiem innego przypadku.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #611 dnia: Styczeń 21, 2017, 11:00:10 pm »
O "Fantomasa" powinieneś pytać w "komiksach amerykańskich", ale to taka nisza, że równie dobrze możesz zadać swoje pytanie w temacie "Szukam informacji, porady, etc..." w dziale ogólnym.

Jeśli planujesz założenie nowego tematu, to podobnie. W ostateczności moderator przeniesie, jeśli się pomylisz
Zgadza się. Forum nazywa się komiksy "amerykańskie" - nie z USA. To dotyczy zarówno ameryki północnej jak i południowej - chyba, że pierwotne wydanie było we Francji.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #612 dnia: Styczeń 21, 2017, 11:07:48 pm »
w takim razie proszę itachiego o potwierdzenie (lub zaprzeczenie) sytuacji, którą opisałem, jeżeli jeszcze tu zagląda. zarówno wypowiedź jak i konto osoby, która dołączyła do zalinkowanej wcześniej wymiany zdań już nie istnieją (ale ktoś nie za mądrze posprzątał temat i zostawił oskarżenie).
wyjaśnienie dotyczyło całkiem innego przypadku.
Jakim prawem zaśmiecasz Forum ogólne tego forum. Jeżeli rozmawiamy o czymś na komiksie to tutaj zostaje.
Masz za to ostrzeżenie.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

mgnesium

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 21, 2017, 11:22:14 pm »
ponieważ pomyliłem tematy, a uwaga dotyczyła pracy moderacji, nie komiksów.

no ale nieistotne, nie mogę napisać, żebym był specjalnie zaskoczony Twoją reakcją.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #614 dnia: Styczeń 22, 2017, 10:03:04 pm »
Uwaga dotyczyła dyskusji toczącej się tutaj. Jakbyś napisał to w tym temacie - nie ma sprawy.
Napisałeś to jednak na forum ogólnym dla wszystkich użytkowników forum, kontynuując rozmowę dla ludzi, którzy nie mają do niej żadnego kontekstu. To czysty spam.
Czy zrobiłeś to umyślnie, czy przez przypadek - trudno mi oceniać. Jakbyś jeszcze przedtem pisał w tamtym temacie - mógłbym zrozumieć pomyłkę.
Ok. chyba nie ma sensu do tego wracać.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."