Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 304586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xetras

  • Służący
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • A priori z zasady jak ?
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #615 dnia: Styczeń 24, 2017, 03:07:31 pm »
@
Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 21, 2017, 11:00:10 pm

Dzięki za odpowiedź.
Generalnie te tytuly - Diabolic, Fantomas to tacy paskudni antybohaterzy.
Przynajmniej bez schematu się realizują - niespodziewanie.
Wprost przeciwnie "superheroes".

Nie zajmowałbym czasu ale na razie jestem słabo zżyty z wyszukiwarką postów
"Brzdęśniało już  ślimonne prztowie / Wyrło i warło się w gulbieży
[...]
Zmimszałe ćwiły borogowie / I rcie grdypały z mrzerzy."
[prz. wierszyka "Jabberwocky" z: "O tym co Alicja ujrzała po drugiej stronie lustra", Tłumacz - Stanisław Barańczak]

Offline parsom

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #616 dnia: Luty 17, 2017, 12:14:05 pm »
Może ja się nie znam, ale czy jest możliwość śledzenia wątków, w których się nie udzielało? Tzn. żebym mi pokazywało, że w takim wątku jest jakiś nowy wpis?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline laf

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #617 dnia: Luty 17, 2017, 12:55:52 pm »
@UP
Przecież jak jesteś zalogowany to widać, że są jakieś nowe posty w poszczególnych wątkach niezależnie od tego czy w nich uczestniczyłeś, czy nie

Offline parsom

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #618 dnia: Luty 17, 2017, 12:59:21 pm »
@UP
Przecież jak jesteś zalogowany to widać, że są jakieś nowe posty w poszczególnych wątkach niezależnie od tego czy w nich uczestniczyłeś, czy nie

Ale chodzi mi o konkretne watki, a nie o wszystkie.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #619 dnia: Luty 17, 2017, 01:50:14 pm »
Mi ogarnięcie nowych wątków które mnie interesują zajmuje dwie sekundy. A kliknięcie znaczka New od razu mnie przenosi do pierwszego nieorzeczytanego od ostatniej wizyty w danym temacie. Bardzo wygodne dla kogoś kto regularnie wchodzi na forum.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #620 dnia: Luty 18, 2017, 06:19:54 am »
Ja tylko krótko powiem, że temat o merytorycznych dyskusjach był dobrym pomysłem. Ale jak pokazały te 2 strony przed usunięciem, to nie ja mam problem z taką rozmową.

Offline absolutnie

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #621 dnia: Luty 18, 2017, 07:40:36 am »
Ja tylko krótko powiem, że temat o merytorycznych dyskusjach był dobrym pomysłem. Ale jak pokazały te 2 strony przed usunięciem, to nie ja mam problem z taką rozmową.


Całe forum (wszystkiem tematy) są miejscem do merytorycznych dyskusji, ale jak pokazują twoje (liczne przecież) wpisy - masz poważny problem z uczestniczeniem w takich rozmowach.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Blacksad

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #622 dnia: Luty 18, 2017, 06:44:52 pm »
Ja tylko krótko powiem, że temat o merytorycznych dyskusjach był dobrym pomysłem. Ale jak pokazały te 2 strony przed usunięciem, to nie ja mam problem z taką rozmową.
Masz problem. Kłamiesz, projektujesz, udajesz, gdybasz, oskarżasz bezzasadnie. Chłopie, ja z tego forum 12 lat temu nauczyłem się o komiksach więcej, niż Ty kiedykolwiek będziesz sobie w stanie przyswoić. Więc nie siej fermentu, pochyl głowę, zrozum, że jest tu masa osób, które znają temat lepiej od Ciebie. I ciesz się z darmowej nauki. Jak i reszta użytkowników.
Chrzań się, Smirnov

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #623 dnia: Luty 18, 2017, 06:59:58 pm »
@UP
Ja nigdy nie mówiłem, że najlepiej się znam na komiksach. Na forum dyskusyjnym ja wyrażam głównie swoje poglądy bo od tego jest. Ciebie Blacksad nie znam i nie wiem jaką masz wiedzę. W sumie mnie to nie interesuje. Ale gołym okiem widać że masz problemy z netykietą bo urządzasz sobie wobec mnie bezproduktywne wycieczki osobiste. Moim zdaniem twoje wypowiedzi świadczą o tobie samym i ja już nie muszę tego więcej komentować.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #624 dnia: Luty 18, 2017, 07:03:57 pm »
Masz problem. Kłamiesz, projektujesz, udajesz, gdybasz, oskarżasz bezzasadnie. Chłopie, ja z tego forum 12 lat temu nauczyłem się o komiksach więcej, niż Ty kiedykolwiek będziesz sobie w stanie przyswoić. Więc nie siej fermentu, pochyl głowę, zrozum, że jest tu masa osób, które znają temat lepiej od Ciebie. I ciesz się z darmowej nauki. Jak i reszta użytkowników.


Po twoich kilku ostatnich postach aż dziw człowieka bierze, że ktoś taki mógł pełnić rolę moderatora na jakimkolwiek forum. No ale na szczęście ktoś się ogarnął w czas odbierając ci tą funkcję. To pokazuje, że nie jest tak źle z tą władzą na górze.

Offline absolutnie

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #625 dnia: Luty 18, 2017, 07:14:23 pm »
Ciebie Blacksad nie znam i nie wiem jaką masz wiedzę. W sumie mnie to nie interesuje.




Jeśli nie interesuje cię wiedza innych użytkowników forum (a tak rozumiem twoje wyznanie), to w ogóle się pomyiłes stając się jego użytkownikiem.
Może nie jest to największa pomyłka w twoim zyciu, ale niewątpliwie jedna z wielu.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #626 dnia: Luty 18, 2017, 07:26:47 pm »
@UP
Dziękuję za tą kolejną konkretną i rzeczową uwagę od ciebie absolutnie. Nie pamiętam wcześniejszych merytorycznych postów Blacksada. Ta ksywka żadnej dyskusji mi nie przypomina. Natomiast jego ostatnie posty są ukierunkowane tylko wobec mnie i mają negatywną konotację. I właśnie takie posty mnie nie interesują i to miałem na myśli. Jeśli nie było to jasno wyjaśnione, to przepraszam tych których obchodzą moje posty.

Offline absolutnie

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #627 dnia: Luty 18, 2017, 07:34:55 pm »
@UP
Dziękuję za tą kolejną konkretną i rzeczową uwagę od ciebie absolutnie. Nie pamiętam wcześniejszych merytorycznych postów Blacksada.


To, że ich nie pamiętasz, nie oznacza, ze ich nie było, a jedynie to, że masz krótką pamięć. Za tym, że masz krótką pamięć przemiawia ponadto to, ze:
a) nie pamiętasz, jakie komiksy były w przeszłości u nas wydawane i piszesz na ten temat nieprawdę;
b) nie pamiętasz, jak się twórcy komiksów nazywają i piszesz z błędami ich nazwiska;
c) nie pamiętasz, co wcześniej napisałeś i potem piszesz rzeczy, które twoim własnym tezom przeczą;
d) nie pamiętasz, że ludzie ci udowodnili, że piszesz bzdury i dlatego piszesz te same bzdury po raz drugi i trzeci.


Jeśli naprawdę jesteś dorosły, jak twierdzisz, to najwyższy czas się ogarnąć.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #628 dnia: Luty 18, 2017, 07:50:28 pm »
Na forum dyskusyjnym ja wyrażam głównie swoje poglądy bo od tego jest.
Hahahah. Ty nawet nie wiesz do czego służy forum. Nie rozumiesz jego funkcji edukacyjno - poznawczej.

Na saaamym początku mojej bytności na tym forum miałem jakieś starcie z użytkownikiem absolutnie. Byłem butny, głupi, a moja wiedza o komiksach była gdzieś w krzokach. A potem dzięki uważnemu czytaniu wielu postów (użytkownika absolutnie, jak i innych) moje horyzonty i wiedza zaczęły się poszerzać. Nieskromnie powiem: tak się powinno korzystać z forum jak się ma taką (nie)wiedzę.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #629 dnia: Luty 18, 2017, 07:58:21 pm »
Hahahah. Ty nawet nie wiesz do czego służy forum. Nie rozumiesz jego funkcji edukacyjno - poznawczej.

Na saaamym początku mojej bytności na tym forum miałem jakieś starcie z użytkownikiem absolutnie. Byłem butny, głupi, a moja wiedza o komiksach była gdzieś w krzokach. A potem dzięki uważnemu czytaniu wielu postów (użytkownika absolutnie, jak i innych) moje horyzonty i wiedza zaczęły się poszerzać. Nieskromnie powiem: tak się powinno korzystać z forum jak się ma taką (nie)wiedzę.


Ty się mylisz. Forum nie służy do celów informacyjnych - od tego jest dział Newsy na stronie głównej (i recenzje).


Podstawowym zadaniem forum jest wymiana poglądów pomiędzy użytkownikami jakimi one by nie były.