Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 310568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zakrza

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #675 dnia: Marzec 03, 2017, 09:14:51 pm »
Nie wiem jak można mnie mylić z 8azyliszkiem. Przecież ona ma zupełnie inny styl pisania. Musiałbym mieć rozdwojenie jaźni, żeby tak zmieniać styl. A nie mam. Ja też nie mam.


Administracja forum ma z pewnością dostęp do IP czy adresów MAC i widzi, że ja NIE jestem 8azyliszkiem. A 8azyliszek nie jest mną.


Poza tym kupiłem od niego komiksy. Jakbym to zrobił gdybyśmy byli jedną osobą?
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

Offline pokia

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #676 dnia: Marzec 03, 2017, 09:19:24 pm »
To nie Bazyl, ale faktycznie zastanawiałem się nad tym samym. Dodatkowo nie ma wcale wymiany Bazyl - Zakrza. Śledziłem sprawę i mam zrzut z obydwoma zalogowanymi jednocześnie:


Offline Wolf85

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #677 dnia: Marzec 03, 2017, 09:25:19 pm »
@pokia: To akurat, żaden dowód, podejrzewam, że wystarczy być zalogowanym z dwóch różnych przeglądarek, komputerów lub nawet z tej samej przeglądarki, ale z jednym oknie w trybie prywatnym. Ale coś też nie sądzę, że to ten sam człowiek. Bo jak tak to Matko Boska, co to się wyrabia.
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #678 dnia: Marzec 03, 2017, 09:27:49 pm »
To są dwie różne osoby. Jedną z nich miałem okazję dwa razy widzieć u siebie na mieście (nie, nie prosiłem o autograf ;) ), a druga faktycznie prowadzi byznesy na drugim końcu Polski (to też można sprawdzić).

Offline raj666

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #679 dnia: Marzec 03, 2017, 09:39:47 pm »
Ok
 tak mnie naszła myśl, bo przeglądałem forum i jakoś nie zauważyłem postów 8azyliszka a zwykle pojawiał sie w klku tematach przy każdym wejściu na forum.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #680 dnia: Marzec 03, 2017, 09:42:58 pm »
Skończcie spamować w tym temacie.
Już tyle razy mówiłem, że Bazyliszek nie ma na tym forum drugiego konta, a jedynie naśladowców.

"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #681 dnia: Marzec 04, 2017, 05:38:35 am »
To są dwie różne osoby. Jedną z nich miałem okazję dwa razy widzieć u siebie na mieście (nie, nie prosiłem o autograf :wink: )

O ciekawe. :)

I potwierdzam, że w żadnym wypadku raj666 nie jest moim multikontem. ;)
I ja się nie odzywam, jak nie mam nic do powiedzenia. A niektóre ostatnie wymiany postów pokazały, że kilku użytkowników oskarżają kogo popadnie o trolowanie, nie widząc jak sami się zachowują. Inna sprawa, że Zakrza przesadził z tą głupią sygnaturką.

Offline Doctus

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #682 dnia: Marzec 04, 2017, 10:22:33 pm »
Z ciekawości, @Zakrza ma tylko zablokowaną możliwość pisania postów czy permanentnego bana?

Offline absolutnie

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #683 dnia: Marzec 04, 2017, 10:27:17 pm »
Z ciekawości, @Zakrza ma tylko zablokowaną możliwość pisania postów czy permanentnego bana?
Moderowany jest. Nie ma permanentnego bana.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #684 dnia: Marzec 04, 2017, 10:30:45 pm »
Z ciekawości, @Zakrza ma tylko zablokowaną możliwość pisania postów czy permanentnego bana?
Permanentnego. Jak zejdzie ostrzeżenie do końca to będzie widać.
Nie wiem sam co z tego co pisał było jego wymysłem, a co prawdą. Po tym jak mu zablokowałem pisanie, posty trafiały najpierw do moderowania i dowiedziałem się z nich naprawdę ciekawych rzeczy, które niby do niego dzisiaj pisałem na PW. Wiecie, w stylu grożenia śmiercią jemu i jego rodzinie.
Z tego wszystkiego nie jestem już pewny, czy "materiały" jakie do mnie wysyłał, że były to PW od Gr8responsibility - są rzeczywiście prawdziwe.
W związku z tym przywróciłem Gr8, którego z tego powodu zbanowałem...


Przez 14 lat jak jestem na tym forum i 12 moderowania nie spotkałem się z czymś takim.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Doctus

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #685 dnia: Marzec 06, 2017, 01:11:48 pm »
Mam pytanie. Mamy dział od komiksu japońskiego oraz dział Manga/Anime. W którym dziale zakładać wątki dotyczące mang?

Offline hans

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #686 dnia: Marzec 06, 2017, 04:46:38 pm »
To zależy z kim chcesz rozmawiać :)
Tak już jest, że mangowcy i komiksiarze to odrębne środowiska. Nie wrogie, po prostu odrębne. A czasami zainteresowane są tymi samymi tytułami.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #687 dnia: Marzec 06, 2017, 08:54:05 pm »
Dokładnie.
Jak chcesz rozmawiać z komiksiarzami o japońskich komiksach - to tutaj.
Jak z mangowcami o mandze i anime - to tam.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #688 dnia: Marzec 12, 2017, 06:22:47 pm »
Czy moderator mógłby znowu otworzyć temat "Różne gadki zewsząd"? Brakuje na forum takiego luźniejszego tematu.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #689 dnia: Marzec 12, 2017, 06:28:45 pm »
Czy moderator mógłby znowu otworzyć temat "Różne gadki zewsząd"? Brakuje na forum takiego luźniejszego tematu.


Przychylam posta

 

anything