Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 304706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LucasCorso

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #795 dnia: Lipiec 24, 2017, 08:31:16 am »
Od arogancji dużo bardziej mnie drażni hipokryzja
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

mkolek81

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #796 dnia: Lipiec 24, 2017, 08:49:17 am »
Od arogancji dużo bardziej mnie drażni hipokryzja
Teraz doczytałem to co napisałeś na poprzedniej stronie. I powiem ci jedno ten post w WKKM nie jest anty-kolekcyjny (nie chodzi o dosranie kolekcji), tylko jest anty-bazylowy. To nie jest zaczepka, tylko satyra odnośnie bazyla. Moja wypowiedź to wykrzywione w krzywym zwierciadle jego posty, jakimi spamuje. Masz tam masę wodolejstwa nie wnoszącego nic o samym komiksie, a tylko "wychwalanie" o kolekcjach tak jak on pisze. Tylko że w moim przypadku, co wyłapałeś napisałem coś z sensem, co mu się zdarza raz na rok. Dałem tyle znaków że to jest żart. On wali co chwilę złośliwy komentarz dają emotę na końcu i twierdząc że to żart. Ja dałem dwie, dałem cudzysłów do całej wypowiedzi {"cudzysłów"}, walnąłem satyrę kursywą. Czyli rozumiem że on tak może i jest ok, ale jak coś takiego zrobię to jestem hipokrytą?

Edytowałem tego posta i zostawiam w takiej formie jak obecnie jest (czyli widoczne samo najważniejsze mięso), jeśli graves chce go usunąć nie będę miał za złe.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2017, 09:15:53 am wysłana przez mkolek81 »

Offline LucasCorso

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #797 dnia: Lipiec 24, 2017, 09:19:38 am »
Nie, no bardzo udana parodia.
I nowatorska satyra....

Odkąd tu jestem (maj?) widziałem takich dopiero 17-scie
Jestem pewien, że tą 18-stą przebiłbyś się do wnętrza 8azyla, więc mam teraz wyrzuty że to storpedowałem...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

mkolek81

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #798 dnia: Lipiec 24, 2017, 09:23:43 am »
Nie, no bardzo udana parodia.
I nowatorska satyra....

Odkąd tu jestem (maj?) widziałem takich dopiero 17-scie
Jestem pewien, że tą 18-stą przebiłbyś się do wnętrza 8azyla, więc mam teraz wyrzuty że to storpedowałem...
potrafię też wyłapać sarkazm, temat w kwestii posta uważam za zamknięty, jak chcesz podyskutować zapraszam na priva

maj powiadasz? a piszesz jak inny inny użytkownik, który swojego czasu się z tego forum wyniósł, zastanawiające, hmm....

JanT

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #799 dnia: Lipiec 24, 2017, 09:31:53 am »
maj powiadasz? a piszesz jak inny inny użytkownik, który swojego czasu się z tego forum wyniósł, zastanawiające, hmm....
Każdy choć trochę rozumy wie że to Fragsel. Jeśli się do tego nie przyznaje to to jest dopiero śmieszne  :smile:

Offline LucasCorso

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #800 dnia: Lipiec 24, 2017, 09:42:26 am »
I znów zamiast na tym CO pisze skupiacie się na tym KTO pisze..

Jesteście niereformowalni...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #801 dnia: Lipiec 24, 2017, 09:51:35 am »
Jeśli LucasCorso to fragsel to dopiero teraz mnie Janek uświadomił. Bo Kijanek sam powiedział że się zmienił z Mikela.
A ataki personalne to tu niestety norma ze strony niektórych.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #802 dnia: Lipiec 24, 2017, 09:56:46 am »
Oj fragsel. Też jesteś niereformowalny w swojej "nauczycielskiej" manierze. Tu są twoi koledzy w hobby, nie musisz nikogo pouczać ani wychowywać, zwłaszcza że Ci to nie wychodzi.

 


Jeśli LucasCorso to fragsel to dopiero teraz mnie Janek uświadomił.
Noż przecież mkolek napisał:
Każdy choć trochę rozumy wie że to Fragsel.

mkolek81

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #803 dnia: Lipiec 24, 2017, 09:58:23 am »
Noż przecież mkolek napisał:
nie to napisał Jan, ja to pozostawiłem w domysłach dla innych (ja widać nie wszyscy załapali)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2017, 10:20:43 am wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #804 dnia: Lipiec 24, 2017, 10:20:52 am »
Jeśli LucasCorso to fragsel to dopiero teraz mnie Janek uświadomił. Bo Kijanek sam powiedział że się zmienił z Mikela.
A ataki personalne to tu niestety norma ze strony niektórych.
Wcześniejsze konto usunięte bez możliwości odzyskania, z względu na moderację i tolerowanie zachowań z Twojej strony (głownie piractwo).
Wiec nie przywołuj tego przykładu z łaski swoje.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2017, 10:40:55 am wysłana przez Kijanek »

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #805 dnia: Lipiec 24, 2017, 01:12:39 pm »
@UP
Ja nie mówię, że to coś złego, tylko stwierdzam fakt. Kiedyś pisałeś tu z konta Mikel, usunąłeś je potem utworzyłeś nowe z ksywką Kijanek. A potem sam napisałeś że wcześniej byłeś Mikel. fragsel też usunął swoje konto. Ale jeśli LucasCorso to jego nowe konto, to on się do tego nie przyznał na forum do tej pory i ja się nie domyślałem że to on (jeśli w ogóle to on). W sumie to miałoby sens, że znowu tu pisze, bo jest środek wakacji i ma więcej czasu. Np. mkolek wziął urlop specjalnie żeby więcej na forum pisać. :D :)

P.S. mkolek i Janek dalej piszą o mnie w temacie WKKM. Nie obwiniajcie mnie tylko potem, że to ja puszczam spam na forum. Nie mam wpływu na to co oni piszą.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #806 dnia: Lipiec 24, 2017, 01:34:20 pm »
Wcześniejsze konto usunięte bez możliwości odzyskania, z względu na moderację


Cytat: graves
8. Niedopuszczalne jest zakładanie i używanie przez jednego użytkownika kilku kont/loginów (w szczególnych przypadkach wnioski o założenie kolejnego konta rozpatruje Administracja). Administracja zastrzega sobie prawo do usuwania kolejnych kont tego samego użytkownika obciążając główne (najwcześniejsze używane) konto ustalonymi karami




Kijanek

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #807 dnia: Lipiec 24, 2017, 02:00:29 pm »
@up
Sam usunąłem konto, moderator ówczesny nie wiedział problemu z tym że ktoś otwarcie pisze że okrada twórców, za co w sumie autor postów powinien dostać bana (tu napiszę że jest to osoba z "8" w nicku) i nawet popiera ten proceder. Wróciłem jak ów moderator zrezygnował z funkcji.
Nie korzystam dwóch kont, usunięcie konta po jakimś czasie, nie daje możliwości odzyskania danych, ale login i email jest dopisany do bazy i nie można go ponownie użyć.
Więc proszę nie komentuj jak nie wiesz.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #808 dnia: Lipiec 24, 2017, 02:26:28 pm »
Teraz chcesz mi wmówić, że usunąłeś konto tylko dlatego, że miałeś inne poglądy niż moderator ? Konto z licznikiem ponad 1000 postów czyli byłeś osobą która doskonale wiedziała w jakim środowisku się znajduje.


W pierwszym odczuciu każdy kto choć odrobinę myśli powiedziałby, że chodziło ci o status ostrzeżenia moderowany i dlatego założyłeś drugie konto bo na tamtym nie mogłeś pisać. Albo zaczniesz się wyrażać na przyszłość jasno albo zawsze będą wychodziły takie niedomówienia.




Edit: swoją drogą to ciekawe bo jeżeli miałeś nawet drobne ostrzeżenie na tamtym koncie to to powinno być zbanowane, tylko teraz jak to sprawdzić skoro i twoje i moderatora konta są wyłączone. Trzeba by sprawdzić w jakiś ogólnym panelu Administratora lub na jego mailu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2017, 02:38:12 pm wysłana przez Gr8responsibility »

Offline 8azyliszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #809 dnia: Lipiec 24, 2017, 02:42:51 pm »
Ja sobie nie przypominam by pierwsze konto Mikela miało jakieś wieksze osty i moderację, poza sporadycznymi za wulgaryzmy. Jest tak jak mówił - usunął działające konto i wrócił jak fragsel wyemigrował. Ale teraz skoro LucasCorso to fragsel, to może Kijanek znowu się obrazi i pójdzie? :)

 

anything