trawa

Autor Wątek: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie  (Przeczytany 304750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roble

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #825 dnia: Sierpień 28, 2017, 01:49:17 pm »
Za głupotę. 

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #826 dnia: Sierpień 28, 2017, 01:58:24 pm »
Za głupotę.


Przecież on ma większą wiedzę komiksową od ciebie




Ja słyszałem wersję, że graves się poczuł zagrożony bo Bazyliszek doganiał go z ilością postów.

Offline absolutnie

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #827 dnia: Sierpień 28, 2017, 02:08:50 pm »


Za co Bazyliszek został usunięty z forum ?


Przecież nie został wcale usunięty.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #828 dnia: Sierpień 28, 2017, 11:03:51 pm »
Przecież nie został wcale usunięty.
Dostał bana. Dłużej nie było co tego przeciągać. Nikt na tym forum nigdy nie miał jeszcze tylu ostrzeżeń.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline mack3

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #829 dnia: Sierpień 28, 2017, 11:30:50 pm »
Z ciekawości.

Za co Bazyliszek został usunięty z forum ?


W sumie też jestem ciekaw co przelało czarę goryczy.

Offline vision2001

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #830 dnia: Sierpień 29, 2017, 09:02:28 am »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #831 dnia: Sierpień 29, 2017, 09:41:34 am »
Nie chce mi sie odkopywać tego truchła i to jeszcze takiego, ktore było juz skalane wulgarnym rozkladem za zycia, ale przypomnę ostatni raz, ze mr. 8 to recedywa i nie jest to pierwsze forum, na którym został zbanowny. I przecież nie chodzi o to, ze czesto pisał głupoty i na komiksach znał sie tak, jak sie znał - wielu z nas pisze i zna sie niekiedy bardziej niż dziwnie (wliczając z dumą piszacego slowa niniejsze). Problem w tym, ze mr. 8 rozmyślnie, niczym jakis werbalny nowotwór złośliwy, metastazował po organizmie forum na inne osoby, które pod jego wpływem generowały tony totalnie monotonnego, redundantnego spamu, przez ktory trudno sie było przedrzeć, a ktorego, nie narazajac sie na zarazenie, nie mozna było czytac. Niestety mało inwazyjne naświetlania w formie próśb i ostrzeżeń nic nie pomogły i nowotwór trzeba było po prostu brutalnie wyciąć. I bardzo dobrze. Nic innego nie dało sie zrobić. 

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #832 dnia: Sierpień 29, 2017, 09:49:11 am »
stało się.
w końcu.
The darkness will swallow everything

Offline misiokles

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #833 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:11:53 am »
Otwieram szampana!

Offline donTomaszek

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #834 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:51:04 am »
W koncu. Siekierka na czesc gravesa!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline amsterdream

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #835 dnia: Sierpień 29, 2017, 11:02:57 am »
"Okiem" 8azyliszka: http://8azyliszkoweroznosci.blogspot.com/2017/08/ban-na-forum-gildii.html

Może zabrzmię teraz jak adwokat diabła, ale dla mnie ban dla 8azyliszka absurdalny. Chociaż nie zgadzałem się z 95% rzeczami, które wypisywał to jakiś koloryt na to forum wnosił. Odnoszę wrażenie, że gravesowi od jakiegoś czasu nie chcę się moderować forum więc na pewno jest to mu na rękę, teraz będzie miał z 10 razy mniej pracy.


Problem w tym, ze mr. 8 rozmyślnie, niczym jakis werbalny nowotwór złośliwy, metastazował po organizmie forum na inne osoby, które pod jego wpływem generowały tony totalnie monotonnego, redundantnego spamu, przez ktory trudno sie było przedrzeć, a ktorego, nie narazajac sie na zarazenie, nie mozna było czytac. Niestety mało inwazyjne naświetlania w formie próśb i ostrzeżeń nic nie pomogły i nowotwór trzeba było po prostu brutalnie wyciąć.

Jak ma się raka to przeważnie nie wycina się całego organu tylko narośle. Just sayin.

Offline misiokles

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #836 dnia: Sierpień 29, 2017, 12:37:49 pm »
To forum poradzi sobie bez 8elebryty. 8elebryta poradzi sobie bez tego forum. Wydaje mi się, że to najmądrzejsze rozwiązanie z możliwych.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #837 dnia: Sierpień 29, 2017, 12:43:45 pm »
Jak ma się raka to przeważnie nie wycina się całego organu tylko narośle. Just sayin.
A kto tu mówi o organie? Oczywiście wycięta została tylko narośl  :wink:

Offline Eragon

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #838 dnia: Sierpień 29, 2017, 05:25:54 pm »
Może zabrzmię teraz jak adwokat diabła, ale dla mnie ban dla 8azyliszka absurdalny. Chociaż nie zgadzałem się z 95% rzeczami, które wypisywał to jakiś koloryt na to forum wnosił.
Mam podobne zdanie jak Ty. Znaczy rozumiem czemu większość osób na forum mógł jego sposób bycia(czy raczej pisania) denerwować, ale to chyba kwestia podejścia. Ja to właśnie traktowałem  jako dodatkowy koloryt na forum, mogłem  jak napisał amsterdream mało z czym się z nim zgadzać, ale tak po prawdzie w niczym mi nie przeszkadzał. Jak napisałem wcześniej, widać po prostu mam do jego osoby inne podejście.
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline raj666

Odp: Uwagi na temat forum - sprawy techniczne i moderatorskie
« Odpowiedź #839 dnia: Sierpień 29, 2017, 05:46:08 pm »
Nie powiem że jestem w ekstazie z powodu usunięcia 8azyliszka ale forum czytało się dużo lepiej w tych rzadkich chwilach ostatnio kiedy go nie było. Więc jestem za banem. Szczególnie że i tak niewiele wnosił do dyskusji.

 

anything