trawa

Autor Wątek: Uwagi na temat forum - druga odsłona  (Przeczytany 114262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kas1

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #525 dnia: Listopad 06, 2008, 09:45:30 pm »
Fajnie mi się ostatnio z verteranem dyskutowało ale ciśnie mi się na usta jedno pytanie: Pisał, że jest polonistą z czego wynika, że powinien już być po studiach. Co dalej robi w akademiku? Mętne to wszystko.

Offline Death

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #526 dnia: Listopad 06, 2008, 09:46:05 pm »
Może ma licencjat...  ;-)

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #527 dnia: Listopad 06, 2008, 09:52:11 pm »
ekhem...
Jak większość z moich znajomych. Spróbuj wyrwać się stąd w piątek wieczorem a potem wrócić w niedzielę. Ja jutro jadę na cmentarze. Po ludzku.
Poza tym - popatrz na inne blogi ;) i oabzc, co ludzi robili 1.11 ;) ;) ;)
Powiem, że nie przekonałeś mnie. Szczególnie, że fakty biograficzne podawane się nie zgadzają.
Proszę o adres Akademika sprawdzę IP jakie były w tym czasie.
Najbardziej nie lubię jak sie robi ze mnie głupszego niż jestem.
Acha i proszę z konta adwersarz - tamte (może późno), ale są już zbanowane.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2008, 09:55:14 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kas1

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #528 dnia: Listopad 06, 2008, 09:59:58 pm »
Może ma licencjat...  ;-)

Raczej stawiałbym na doktorat.

Offline adwersarz

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #529 dnia: Listopad 06, 2008, 10:21:03 pm »
Hej, tu ostatni przekaz verterana. Korzystam z uprzejmości Romana (adwersarza), żeby skrobnąć ostatnie parę słów.

Raczej stawiałbym na doktorat.

Hm ;) dziękuję, właśnie intensywnie nad nim pracuję ;) jeszcze 2,5 roczku, i.... ;P

Fajnie mi się ostatnio z verteranem dyskutowało ale ciśnie mi się na usta jedno pytanie: Pisał, że jest polonistą z czego wynika, że powinien już być po studiach. Co dalej robi w akademiku? Mętne to wszystko.

Przyznaję, że po raz pierwszy prowadziłem naprawdę świetną rozmowę na temat, który nigdy nikogo nie zainteresował ;) Co do meritum - waletowanie w miłym (czasem) towarzystwie kosztuje mnie od 200 do 300 zł/m-c. Najtańsze lokum, obleśna kawalerka na zad...piu to 2300 (ale z czynszem, panie, z czynszem!!! - CHA CHA CHA!!!). Proza życia...

No, to tyle. Jeszcze raz dzięki wszystkim za uwagę, przepraszam, jeśli kogoś obraziłem (ale chyba nie...) i pozdrawiam interlokutorów.

Przemek

PS. Nie będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem. Widocznie faktycznie nie każdy może i (i nie musi) pisywać na Gildii. Nie pcham się tam, gdzie nie jestem proszony. Peter (spinoza) dał maila do wklejenia, ale chyba lepiej, żeby nikt tego nie czytał ;)

==========

Ja, Roman F., oświadczam, że zgrzeszyłem udostępniając czasem kompa Przemowi (3 razy, gdy mu się sypnął ten jego szrot), i w ogóle przed ostatecznym banem pragnę wyrazić skruchę, że nie stać mnie na inne łącze niż tej szajs po 5 zeta na miesiąc. Oświadczam też, że ze Spinozą nie utrzymuję żadnych kontaktów, a z komiksów czytam tylko te, które można trafić na Allegro po śmiesznej cenie. Stąd i mój zapał forumowy jest lichy i motywowany tylko przez interwencje Przema. Zdaję sobie jednak sprawę, że grzech mój jest niewybaczalny, przeto składam autokrytykę nie licząc na żadną łaskę i względy. I tak rzadko miałem coś mądrego do powiedzenia, więc moje odejście straty nikomu nie przyniesie.
Roman F.

Offline Witz Worx

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #530 dnia: Listopad 06, 2008, 11:24:35 pm »
Myslę, ze uzytkownik z rozpięciorzeniem jaźni byłby świetnym moderatorem, wyrabiającym spokojnie z 500% normy:)

Ciekawe, ze Roman namówił Przema do przystapienia do Gildii a ostatecznie okazało się, ze to on jest motywowany przez Przema, który to z kolei dostawał prywatne wiadomości od Spinozy, czasem na publicznym forum a kiedy indziej innymi drogami, kiedy się nagle okazało ze Spinoza jest zbanowany.
Ostatecznie lokalizacji akademika nie było dane nam poznac, a szkoda wielka bo pewnie kazdy fan komiksu/Gildii komiksu chętnie powaletowałby w nim z pół życia, w towarzystwie podobnych sobie, jota do joty, kropka w kropkę.

A tymczasem...pobór do moderatorstwa:) Szkoda, ze mam upomnienie, miałbym okazję też czasem obnażyc kły:)


Offline kas1

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #531 dnia: Listopad 06, 2008, 11:36:18 pm »
Cienko widzę ten nabór. A może tak Grzybu? Konto nie jest świeże, ma dużo postów, zero ostrzeżeń a i nożyczek by pewnie nieczęsto używał... ;)

Offline wilk

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #532 dnia: Listopad 07, 2008, 07:49:25 am »
Proponuję, żebyś profilaktycznie powlepiał dyskutującym tu userom ostrzeżenia, a tych który wygłosili oświadczenie o rezygnacji zbanował, coby przypadkiem nie wrócili.
Znajdź jedną osobą którą zbanowałem, policz ilu osobom wlepiłem osty i za co a jak nie znajdziesz zbanowanego to bądź łaskaw wreszcie skończyć rzucać się jak wściekły pies na uwięzi z pianą na pysku.

Cytat: Kingpin
D-Y-S-K-U-T-U-J-E-M-Y
W szczególności dyskutowaliście na temat forum.  :roll:

Cytat: Blacksad
Dwa - polityka moderatora wilka to główny irytujący mnie czynnik i nie chciałbym być do wspólnego worka wrzucany.
A można wiedzieć dlaczego? W ogóle zabawna sprawa bo nie raz musiałem wyjaśniać różnym osobom, które zgłaszały się na PW z różnymi prośbami i wnioskami, że ja nie moderuję forum amerykańskiego i że nie chcę w żaden sposób wtrącać się do polityki tam prowadzonej. Ciekawe.

Offline graves

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #533 dnia: Listopad 07, 2008, 08:13:15 am »
Akademik zmienia sie w obskurną kawalerkę... Komuna jakaś... chyba nie sekta :roll:
Wyjaśnienie adwersarza w oświadczenie do IPN-u :roll:
W dodatku zeznania sie wykluczają.
Wszystko trochę kupy się nie trzyma, poza tym kont było używanych 5 (a nie przeszukałem jeszcze całej bazy), a nie 3...
Nie można by po ludzku, bez całego lawirowania napisać prawdę - może być na pw, nie wymagam publicznych wynurzeń. Administracja podejmie decyzję, co robić z tą sprawą.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Gilbaert

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #534 dnia: Listopad 07, 2008, 08:16:10 am »
Cytuj
Znajdź jedną osobą którą zbanowałem, policz ilu osobom wlepiłem osty i za co a jak nie znajdziesz zbanowanego to bądź łaskaw wreszcie skończyć rzucać się jak wściekły pies na uwięzi z pianą na pysku
to był Ż-A-R-T

poza tym czuję się obrażony porównaniem do "wściekłego psa rzucającego się na uwięzi z pianą na pysku" i wnoszę o przyznanie ostrzeżenia użytkownikowi "wilk".

.zent

  • Gość
Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #535 dnia: Listopad 09, 2008, 03:51:39 pm »
Dopiero teraz trafiłem na tę dyskusję i... k****a jego (w czterech czy pięciu osobach) mać!

No ja nie wiem, jak można być taką nieszczerą p***ą, jak verteran czy adwersarz czy ktokolwiek inny, kto - co też ciekawe, co zauważył Death - zajebiście lubi monsieura Uliszewskiego.

Ostatnie upomnienie.
Nie przeginaj
graves
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2008, 06:19:29 pm wysłana przez graves »

Offline papaveryna

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #536 dnia: Listopad 09, 2008, 04:07:31 pm »








dokładnie, mod to nie gwiazdor czy komiksowy celebryta, tylko w porządkowy, który sklepie trola i wydzieli wątek itd, jak się cieszy estymą, to jego decyzje nie są aż tak kwestionowane...






to ja mam pytanie, a w zasadzie porpozycje: to moze modem będzie ktos wupelnie nowy? Kogo nikt nie zna i nie moze miec pretensji? Ktos kto poda swoje dane, powie kim jest. Moze wtedy ustaną wzajemne oskarżenia i podjazdy? Ja sie mogę zgłosic na ochotnika.



Offline papaveryna

Odp: Uwagi na temat forum - druga odsłona
« Odpowiedź #537 dnia: Listopad 09, 2008, 04:11:03 pm »

to był Ż-A-R-T

poza tym czuję się obrażony porównaniem do "wściekłego psa rzucającego się na uwięzi z pianą na pysku" i wnoszę o przyznanie ostrzeżenia użytkownikowi "wilk".




Czytając to forum od dawna nie zauważyłem jakichś szczegołnych błedów w pracy wilka, chociaż akurat ta jego odpowiedz jest skandaliczna. Abstrahujac od tego, że została sprowokowana, faktycznie nie powinna paść.

Zbanowany. Kolejny "Przemek" (parafrazując Maklakiewicza w filmie "Dzięcioł")
graves


« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2008, 06:21:35 pm wysłana przez graves »

 

anything