Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Bourgeon

(1/47) > >>

xionc:
Zakladam nowy temat, bo wyszukiwanie nie dziala, wiec nie wiem czy juz istnieje...

Przeczytalem wlasnie polskie wydanie Towarzyszy Zmierzchu i jestem pod duzym wrazeniem. Strasznie fajny scenariusz, rysunki doskonale pasuja do opowiadanej tresci. Mam nadzieje, ze komiks zostanie dobrze przyjety i Egmont pojdzie za ciosem.

Gilbaert:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,27866.510.html
tukej trocheśmy pobeblali

ja jestem bardzo kontent po lekturze "Towarzyszy" Czekam na "Pasażerów wiatru" i to sf

graves:
Długo się zbierałem do napisania swojej opinii o Towarzyszach zmierzchu. Nie chciałem, aby wyszła banalnie. Nie udało się, nie wymyśliłem nic ciekawego :P To jest tak wspaniały komiks, zarówno scenariuszowo jak i rysunkowo, że zajrzę do niego jeszcze nie raz. Na pewno.

ljc:
mnie kompletnie nie wszedł ten komiks, z przymusu doczytałem do końca, zmęczył mnie najnormalniej, a próby pokazania wdzięków tej wioskowej czarownicy śmierdziały mi słabą podróbka Manary (zakładam, że niesłusznie, ale niesmak i tak pozostał...) rysunki ładne i tyle, nie znalazłem nic porywającego w fabule, żadna intryga mnie nie zaciekawiła (a sporo się dzieje), dla mnie opowieść nie miała właściwego rytmu, ciągnęła się monotonnie

BOUNCER:
Po lekturze Towarzyszy zmierzchu miałem bardzo mieszane uczucia. Tak jak w pierwszej części komiks i jego scenariusz bardzo mi się podobał, tak dalsza lektura nie przeszła mi tak lekko. O ile rysunkowo komiks był w moim guście, o tyle scenariusz mógłby być dla mnie nieco inny. Z pewnością za jakiś czas raz jeszcze zrobię podejście do tej pozycji, ale jak na razie ma u mnie 4=  (momentami 3+).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej