trawa

Autor Wątek: Bourgeon  (Przeczytany 103755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bluebeery

Odp: Bourgeon
« Odpowiedź #225 dnia: Listopad 03, 2018, 07:13:53 pm »
Część pierwsza, nawet jeśli z dwóch, to na integral od Egmontu przyjdzie nam poczekać.
To może niech Egmont nie czeka na integral i wyda osobno tomy. Przecież w wielu przypadkach tak robi.

Offline arczi_ancymon

Odp: Bourgeon
« Odpowiedź #226 dnia: Listopad 04, 2018, 10:56:14 am »
Plansze śliczne, ale to wygląda na odcinanie kuponów. Wolałbym coś nowego.

Offline Death

Odp: Bourgeon
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 04, 2018, 11:55:41 am »
Już drugi cykl Pasażerów wiatru miał być odcinaniem kuponów, a według wielu jest nawet lepszy od pierwszego. Potem drugi i trzeci integral Cyann miał już w końcu być tym słabszym komiksem Bourgeona i nadal nie jest. Nadal czekam (to znaczy nie czekam) na komiks Bourgeona, któremu nie rzucę zasłużonego 10/10. :D

Offline HaVoK

Odp: Bourgeon
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 04, 2018, 02:25:08 pm »
Drugi cykl "Pasażerów" to arcydzieło i komiks dla mnie o wiele lepszy pod względem oddziaływania na emocje czytelnika od pierwszego cyklu. Gdyby wszyscy w ten sposób odcinali kupony... Znakomicie, że ukazuje się kolejny cykl. Ale przez pierwszy tom "Cyann" ledwo przebrnąłem. Nie wiem czy kiedykolwiek kupię pozostałe dwa tomy.

Offline robbirob

Odp: Bourgeon
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 05, 2018, 11:46:40 am »
Już drugi cykl Pasażerów wiatru miał być odcinaniem kuponów, a według wielu jest nawet lepszy od pierwszego. Potem drugi i trzeci integral Cyann miał już w końcu być tym słabszym komiksem Bourgeona i nadal nie jest. Nadal czekam (to znaczy nie czekam) na komiks Bourgeona, któremu nie rzucę zasłużonego 10/10. :biggrin:
Pięknie powiedziane. Nic dodać, nic ująć.

Offline nexus6

Odp: Bourgeon
« Odpowiedź #230 dnia: Grudzień 14, 2018, 11:44:43 am »
W pierwszym tomie cyann jest powtórzony tekst w dymkach (nieudany start). Ktoś może się orientuje jaki tekst tam powinien lecieć?

Offline nexus6

Odp: Bourgeon
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 30, 2019, 11:44:07 am »
Graficznie Bourgeon się znacznie poprawił w drugim tomie pasażerów, czy w cyjanach tak jakby posiłkował się jakimiś programami 3D albo fotografiami. Zatracił swój nieco karykaturalny styl z pierwszego tomu.

moje oceny:
Pasażerowie Wiatru
t.1 - 9/10
t.2 - 9/10



Cyaan
t.1 - 9/10
t.2 - 8/10
t.3 - 7/10