Autor Wątek: Rewolucja przeciw Wizardom!  (Przeczytany 7894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yattaman

Rewolucja przeciw Wizardom!
« dnia: Czerwiec 25, 2003, 11:48:57 am »
Apel!

Fani MTG laczcie sie! Oto jak juz wiecie, WoTC chce zmienic wyglad naszej ulubionej karcianki. Poczawszy od 8 edycji, nigdy nie bedzie juz taka sama... Jesli widzieliscie juz, jaka to przyjmie postac zapewne zdajecie sobie sprawe z rozmiaru katastrofy. Jesli nie, spojrzcie tam:

http://www.wizards.com/default.asp?x=mtgcom/8erollout/legions

Tak wiec wystosowalismy do Was - fanow MTG na calym swiecie - miedzynarodowy apel o przylaczenie sie do naszej rewolucji majacej na celu powstrzymanie Wizardow! Trwaja wielkie przygotowania do wojny, ktora rozpocznie sie wraz z wydaniem 8 Edycji - 26 lipca Anno Domini 2003. Jesli zalezy wam na naszej karciance podpiszcie sie pod nasza petycja - kazdy glos sie liczy! Zacheccie swoich znajomych i rozsylajcie ten apel po wszystkich znanych Wam polskich Magicowych forach!

http://www.petitiononline.com/z8m9k45/petition-sign.html?

W pojedynke nie zdzialamy nic, lecz jesli zjednoczymy sie w walce o jeden chwalebny cel, nie beda mogli nam sie przeciwstawic! Vox populi, vox Dei!

Wiecej wszelkich informacji szukajcie na forum 8 Edycji na stronie Brainbursta. (http://www.brainburst.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=37) Szukajcie tam mnie, a znajdziecie kolejne setki osob walczacych za nasza sprawe.

Z gory dziekujemy za przyczynienie sie dla naszej sprawy. Nie dajmy Wizardom zniszczyc naszej ulubionej karcianki!

- Azru

Offline Dracon2

Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2003, 08:57:33 am »
Wizard już zniszczył MtG edycją Apokalipsa czy jakoś tak

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2003, 03:24:40 pm »
Wierzycie, ze to cos da. Gralem do niedawna w MTG (chce sprzedac karty BTW:P) i wiem, ze Wizardzi wtopili w to kupe kasy. Napewno nie zmienia dezycji. Nie ma szans  :!:
BTW Dracon2, chyba sie nei znasz na MTG, Apocalypsa w/g niektorych to bardzo dobry dodatek. Prawie kazdy booster sie zwracal.

Offline Raven

Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2003, 06:10:28 pm »
Z resztą czy nowe karty są aż takie brzydkie? Są według mnie troszke czytelniejsze, widać wizardsom zależy na zmianach by zdobyć nowych klientów, będzie podobno nawet jakaś kampania reklamowa! P.S.Apokalipsa była niezła! Bardzo urozmaiciła magica. Najlepsze Multicolory!
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline dawidos

Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 10, 2003, 05:59:57 pm »
Gdybym tylko mógł, zabrałbym licencję Wizardowi na grę SW TCG i zwrócił ją kochanemu Decipherowi, który wydałby SW CCG : AOTC. A tak niestety nic z tego

:( :(
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline Khorne

Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2003, 10:31:28 am »
Cytat: "Dracon2"
Wizard już zniszczył MtG edycją Apokalipsa czy jakoś tak
nie zgadzam się z tobą,apokalipsa to chyba jedna z najlepszych edycji mtg
karty z VIII edycji wyglądają jak karty Pokemon,niegdyś bardzo popularnych ale to do mtg nie pasuje
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

arbooz

  • Gość
Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2003, 11:11:40 am »
Co do edycji ktora zniszczyla Magica, to sadze, ze byl to blok po Apokalipsie, tzn ten z zasadami "Flashback" i "Threshold"
Nie gram w MtG juz od paru lat, ale zobaczylem sobie ostatnio na jakiejs stronie zdjecie karty z nowszych ed. [nazywala sie chyba Rust Dragon] i zrobila na mnie duze wrazenie :) . IMO byla duzo bardziej czytelna od tych ze starszych ed, a przy tym jej zasady bardzo fajne...

Offline Khorne

Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2003, 11:21:05 am »
chodzi ci pewnie o Odyssey-bardzo fajna edycja,bez niej nie powstały by talie bazujące na UG-treshold,madness
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

arbooz

  • Gość
Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 11, 2003, 12:17:50 pm »
Szczerze mowiac, to niewiele mi mowia nazwy tych talii :oops:
Ostatnimi jakie mialem to WW i moja wlasna koncepcja nightmare-surwiwala 8)  od nowszych edycji odepchnal mnie brak mozliwosci stwozenia w miare szybkiej talii :arrow: jak raz otwozylem boostera do Odysei, to nie bylo tam nic tanszego niz 3 mana :shock:

Offline Khorne

Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2003, 03:07:01 pm »
to musial byc to jakis baaaaaaaardzo cienki booster :D wejdz na www.brainburst.com i podnieś swoją wiedzę na temat talii mtg ;);)
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

arbooz

  • Gość
Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2003, 03:16:02 pm »
Ale ja naprawde juz nie chce :cry: !
Jak konczylem grac, to wszyscy grali opozycja i mie sie juz nie chcialo na to patrzec...

Offline Khorne

Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2003, 03:25:48 pm »
rzeczywiscie,to byl bardzo wnerwiajacy deck,przez niego wiele osob zniechecilo sie do mtg :)  kiedys pare dni kombinowalem nad
anty-opozycją:D
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

arbooz

  • Gość
Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 11, 2003, 03:48:41 pm »
:D
Ale i tak najfajniejsza talia byl recurring-suvival :twisted:
W opozycji to zadna zabawa- stawiales elfy, orba, potem opozycje i nara... a w reccuringu miales zabawe :wink: i niskonczone mozliwosci pobocznych combosow...

Offline Vallarr

Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 11, 2003, 04:15:02 pm »
ja tam wole oppo bez orba a z saprolingami - 2x nemata , 2x aether mutation , saproling symbiosis slanowary , birdsy itp - szybkie i tesh mialo wiele mozliwosci - nie tylko oppo ale takze szybki pojazd z nematy i saproli :P ciagle mam takie pod ext - wygralo jush 2 lokalne turnieje a na 3 bylo 3 :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

arbooz

  • Gość
Rewolucja przeciw Wizardom!
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 11, 2003, 04:35:39 pm »
To tez sposob... Ale ciekawe bylo jak atakowales elfami, a przeciwnik nic nie mogl zrobic :twisted:

 

anything