Autor Wątek: "Kashebia" - Projekt Avestan  (Przeczytany 3771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dibbler

"Kashebia" - Projekt Avestan
« dnia: Listopad 19, 2008, 07:56:15 am »
12 grudnia 2008 roku zapraszamy na inauguracje nowego LARPa cyklicznego "Kashebia". Kampania kashebska jest nowa kampania LARPowa osadzona w realiach wspólczesnych w ramach Projektu Avestan.
Lokalizacja to okolice Trójmiasta, dokladna zostanie podana uczestnikom zgloszonym i zaakceptowanym. Lokalizacja wymaga transportu samochodowego, uczestnicy zapewniaja go sobie we wlasnym zakresie w ramach przydzielonych ról (mozna przyjechac w chronionym konwoju, jesli macie ochote, oczywiscie po ustaleniu z organizatorem spotkania, bo plan ochrony wydarzenia jest jednym z elementów symulacji). Lokal jest całkowicie przygotowany na grę, załoga będzie stanowić jej część. Wszelkie zakupy we własnym zakresie.

Fabula zaklada kurtuazyjny bankiet wydany na czesc oferentów i kontrahentów Regionu Kashebii przez gubernatora regionu. W trakcie przyjecia bedzie mozliwosc przedstawienia wlasnych ofert, wysluchania propozycji potencjalnych klientów lub wspólpracowników... i zorientowania sie, dlaczego tak naprawde Kashebia kontraktuje prywatne firmy PMC lub inne, jeszcze dziwniejsze dostawy i uslugi. W regionie, w którym wedlug niektórych na wlosku wisi separatystyczna wojna domowa z macierzystym Avestanem, takie informacje moga byc na wage zlota.
Gra odbedzie sie pod Trójmiastem i bedzie LARPem politycznym/ symulacja. Obowiazuja okulary ochronne (tak, dla wszystkich uczestników). Dressing code i zasady zachowania zgodne z obowiazujacym protokolem dyplomatycznym. Nie ma zadnej umownosci - jedynym odstepstwem od tej reguly jest ranienie i zabijanie - w przypadku uzycia broni, uzywamy broni bezpiecznej: dla broni palnej symulatorem jest system airsoft, dla broni bialej - atrapy z gumy/ miekkiego plastiku.
Przewidziane role to politycy, biznesmeni (branża ochrony, nowe technologie, biotechnologia), służby różnego rodzaju, dziennikarze, działacze społeczni (np. Amnesty International) itp. Celowo nie podajemy "dobrych" i "złych", bo nie ma takich.
Wszystkie dzialania odbeda sie wedlug rzeczywistych procedur. Od uczestników wymaga sie znajomosci protokolu dyplomatycznego oraz wszelkich niezbednych procedur wymaganych dla swoich ról. Zalezy nam na poważnym podejściu do roli, a nie do historii postaci - osoby zglaszajace sie po role musza pamietac, ze kazda rola wymaga pewnej wiedzy teoretycznej, np. zasad procedur eksportowych sprzetu zwyklego i objetego specjalnymi klauzulami dla ról kontrahentów, zasad zakladania spólek, itp. Wszedzie tam, gdzie nie jest to wyraznie napisane, stosujemy prawo polskie ze zmiana nazwy "polskie" na "Avestanu". Innymi słowy, do roli trzeba się przygotować - w jakim zakresie, musicie ustalić sami po ustaleniu ról z organizatorami.
Zgloszenia wyłącznie* na maila, tytul "LARP Kashebski" powinny zawierac imie, nazwisko, date urodzenia i telefon kontaktowy. Bedziemy starac sie skontaktowac indywidualnie z kazdym kandydatem i zorganizowac rozmowe kwalifikacyjna. W razie niemoznosci takiej rozmowy na zywo, odbedzie sie ona telefonicznie.
Wszelkie ogłoszenia - w tym wątku.
Pytania, wolne wnioski, dyskusja - www.tir.yum.pl/forum/viewtopic.php?p=64384#64384


Zapraszam serdecznie
Kret

*Wszelkie zgłoszenia w tym wątku traktowane będą jako dyskwalifikujące uczestnika. Jeśli nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem kilku krótkich akapitów, nie dasz sobie rady na tej grze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 07:05:00 pm wysłana przez Kret »