Autor Wątek: Co na to Twoja mama  (Przeczytany 37961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obik

Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 14, 2008, 08:49:01 pm »
Ludzie rodzą się głupi i część z nich umiera głupimi.
hah
Cytuj
Najgorsza głupota to zacofanie i krytykowanie czegoś co się nie ogląda i nie rozumie.
Ziemia do Marsa tak bedzie bylo i jest tego nic nie zmieni.

Cytuj
Mogę zrozumieć osobę co obejrzała w całości dane anime i je krytykuje jakimiś argumentami.
Ale nienawidzę cymbałów jakich tysiące wśród fanów anime, którzy nie tyle że często nie obejrzą w całości (a chwilami nawet tylko kilka pierwszych odcinków) anime, ale jeszcze ich krytyka jest obraźliwa lub wyśmiewcza. Nie będę przytaczać słów bo zapewne sami wiecie.
Tak jest zawsze,nie tylko anime to sie tyczy

Offline wyspa

Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 14, 2008, 09:16:43 pm »
Nie no, czemu?

Większość anime tez jest głupia mówiąc bez krępacji.
Bo głupi ludzie też oglądają Anime...
<patrz opis Wyspy pod Avatarem>

Offline Konował

Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 14, 2008, 09:17:41 pm »
anfan: jak początkowe odcinki anime są słabe to dlaczego trzeba męczyć się z pozostałymi ? Jak seria ma 26x24min. O tasiemcach nie wspominając. Rozumiem że można dać jakiś "kredyt zaufania" w przypadku sequel czy dobrego pierwowzoru (manga, gra) ale bez przesady. Zaczynam nową serię nic o niej nie wiedząc i po 2 odcinkach mam wrażenie że jest to gniot jakich mało to co mam piać z zachwytu lub katować się pozostałe 10, 20 czy 30 odcinków ?


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:28:16 pm »
Oj, dzieci, dzieci.

Brzmi przynajmniej jak tomgirl z tych trzech pierwszych tytułów. Mało która dziewczyna chyba zdzierżyłaby Gundama w całości.

Ciekawy przypadek :D
Zaprawdę, powiadam Ci, jej gusta filmowe to tylko jeden z ciekawych aspektów jej osobowości. Ta dziewczyna codziennie sprawia, że wypada mi szczęka z wrażenia.

Cytuj
Ale to chyba tylko na rozgrzewkę :P
Oczywiście, potem rządkiem poleci Prince of Tennis oraz One Piece :D
Prawdę mówiąc myślałem o Evangelionie. Ale dobry pomysł, noce są długie a odcinków tysiące.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Shirosama

Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 14, 2008, 10:32:20 pm »
anfan: jak początkowe odcinki anime są słabe to dlaczego trzeba męczyć się z pozostałymi ? Jak seria ma 26x24min. O tasiemcach nie wspominając. Rozumiem że można dać jakiś "kredyt zaufania" w przypadku sequel czy dobrego pierwowzoru (manga, gra) ale bez przesady. Zaczynam nową serię nic o niej nie wiedząc i po 2 odcinkach mam wrażenie że jest to gniot jakich mało to co mam piać z zachwytu lub katować się pozostałe 10, 20 czy 30 odcinków ?
Powiem ci że nieliczne anime są tak słabe że oglądanie do końca to męczarnia.
Lecz jeśli ktoś ma takie głupie podejście że tylko bardzo dobre anime ogląda do końca to NIE MA PRAWA oceniać tych słabszych.

Offline Konował

Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 15, 2008, 08:18:22 am »
anfan: tylko bywa tak że po kilku odcinkach nie mam siły dalej tego oglądać. Przebiłem się przez jakieś 20 ep eureki 7 serii zbierającej wysokie oceny. Bywa że anime nie trafia w gusta, a oglądanie czegoś tylko dlatego że jest to anime mija się z celem.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 15, 2008, 08:25:22 am »
Eureka 7 to była długa o tym dyskusja. Nie wiem co ci się w nim nie podobało bo ja bym jedynie stawiał na niektóre postacie i zachowania. Bo pomysł i wszystko inne było doskonałe.

Offline steelie

Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 15, 2008, 04:24:57 pm »
Ninety percent of everything is crap. - Theodore Sturgeon

I nie mówię tu tylko o anime

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 16, 2008, 08:10:02 pm »
haael, nie Prince of Tennis, ale Majora, Majora! tam nie ma ciosów z kosmosu, kilometrowego boiska i recapów na cztery odcinki, akcja rozciagnięta maksymalnie na 2 epki, młode bisze, angst i ujęcia młodych tyłków :P

tak, będę anime pimpować, wszędzie i przy każdej okazji. Najlepsza niemiłosna obyczajówka, jaką widziałam :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Shino

  • Gość
Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 17, 2008, 12:22:12 am »
Ale nienawidzę cymbałów jakich tysiące wśród fanów anime, którzy nie tyle że często nie obejrzą w całości (a chwilami nawet tylko kilka pierwszych odcinków) anime, ale jeszcze ich krytyka jest obraźliwa lub wyśmiewcza. Nie będę przytaczać słów bo zapewne sami wiecie.
tak z ciekawosci.... znasz tych ludzi, ze ich krytykujesz? czy tylko skupiasz sie na jednym aspekcie ich (krytykowanie anime)? bo jesli to drugie to wedlug twojej miary stales sie wlasnie cymbalem krytykujacym cos o czym nie masz do konca pojecia...

Offline Shirosama

Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 17, 2008, 07:11:22 am »
tak z ciekawosci.... znasz tych ludzi, ze ich krytykujesz? czy tylko skupiasz sie na jednym aspekcie ich (krytykowanie anime)? bo jesli to drugie to wedlug twojej miary stales sie wlasnie cymbalem krytykujacym cos o czym nie masz do konca pojecia...
Ty za to na pewno jesteś w tym gronie osób. Bezsensowność twojej wypowiedzi o tym świadczy.
Co innego krytykować kogoś za konkretne zachowanie w danej kwesti, a co innego ogólnie daną osobę.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 17, 2008, 07:23:43 am »
Cytuj
tam nie ma ciosów z kosmosu, kilometrowego boiska i recapów na cztery odcinki, akcja rozciagnięta maksymalnie na 2 epki, młode bisze, angst i ujęcia młodych tyłków :P
No właśnie w tym problem, że ona lubi ciosy z kosmosu, wielgachne katany i nastoletnich wojowników. Ale młode bisze n pewno jej podpasują.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Konował

Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 17, 2008, 07:33:57 am »
Nie widzę problemu w tym że ktoś lubi wielgachne katany  :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Shino

  • Gość
Odp: Co na to Twoja mama
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 17, 2008, 07:59:24 am »
Ty za to na pewno jesteś w tym gronie osób.
ty tez misiaczku :*

Cytuj
Co innego krytykować kogoś za konkretne zachowanie w danej kwesti, a co innego ogólnie daną osobę.
zanaczy ktore moge robic sobie dowolnie i bezpretensjonalnie jesli mi sie cos nie podoba? pierwsze czy drugie? bo za pierwsze zostalem przez ciebie skrytykowany :(