Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Polska wersja Drakensang z lepszą grafiką!

(1/2) > >>

Maciek_Techland:
Polska wersja Drakensang: The Dark Eye będzie na starcie prezentowała się jeszcze lepiej graficznie, niż oryginalna wersja niemiecka! Wszystko dzięki temu, że wyjściowo będzie zawierała już w sobie patch 1.02 oraz „High Texture Pack”. Patch powstał jako odpowiedź na prośby miłośników gry, dzięki czemu jest ona lepiej zbalansowana, ma poprawki w systemie i logice gry, a także ulepszone sterowanie. Także i okienko robienia zakupów zostało usprawnione, dzięki czemu m.in. możemy łatwo porównywać przedmioty ze sklepu z już posiadanymi (statystyki).

Największa niespodzianka skierowana jest jednak do osób, które nad wyraz cenią sobie wrażenia wizualne. Ważący blisko 2 GB pakiet „High Texture Pack” dodaje ponad 4500 tekstur w jeszcze wyżej rozdzielczości, którymi obłożone są postacie, zbroje, bronie i różne elementy otoczenia. Do tego dokłada jeszcze możliwość ustawienia anti-aliasingu, czy też nowe efekty – jak np. kałuże wody w porcie.

Mazur_PL:
Ciesz sie że dostaniemy tą lepszą wersje.I że dostaniemy ją przed premierą światową.

Maciek_Techland:
Dokładnie 52 dni przed resztą świata:)

Azazell:
I tak powinno być! Niech inni wydawcy wezmą z was przykład :)

Orish:
A moim zdaniem takie wyrywanie się do przodu nie służy grze :) Może i w przypadku Drakensanga jest to uzasadnione (bo i tak Niemcy już parę miesięcy grają), ale generalnie najlepiej, jeśli cały świat zaczyna grać w jednej chwili. Wtedy po prostu jakoś to wygląda.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej