Autor Wątek: Polska premiera Drakensang  (Przeczytany 5715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciek_Techland

Polska premiera Drakensang
« dnia: Listopad 20, 2008, 02:55:30 pm »
Znamy już dokładną datę premiery gry w Polsce! Premiera światowa ustalona jest na 30.stycznia 2009, lecz polscy Gracze dostaną ten tytuł z półtoramiesięcznym wyprzedzeniem - już 10.grudnia tego roku. Polska wersja posiada lokalizację kinową (angielskie głosy + polskie podpisy), ma zintegrowane poprawki z najnowszego patcha z wersji niemieckiej (1.02), a do tego zawiera "High Texture Pack".

Jeżeli chodzi o głosy, to za nagrania podkładów głosowych dla ok. 50 postaci odpowiedzialne było hollywoodzkie studio Audiogodz - jedni z najlepszych specjalistów w swojej branży. Prawdziwi eksperci, którzy pracowali nad udzwiękowieniem takich serii i tytułow jak m.in: Diablo, Baldur's Gate, NeverWinter Nights , Dungeon Siege, Lord of the Rings, Gothic, Starcraft, World of Warcraft, czy klasyczny Warcraft. AudioGodz cieszą się wysokim uznaniem i renomą na rynku gier komputerowych, co potwierdzają wypowiedzi różnych osób z branży. Jak powiedział Cliff Bleszinski z Epic Games, twórca m.in. serii Gears of War - "Nie mogę ich nachwalić, goście są najwyższej klasy. Doskonale rozumieją o co tu chodzi i w 10 na 10 przypadków doskonale wywiązują się z zadań".

Offline Mazur_PL

Odp: Polska premiera Drakensang
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2008, 08:05:55 am »
Super że dostaniemy tą premierę przed premiera światową.

Offline TEDI55

Odp: Polska premiera Drakensang
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2008, 09:38:59 pm »
Witam,
Mam problem. Zainstalowałem grę i niestety nie mam dialogów w języku angielskim. Tylko pierwsze zdanie postać wymawia, później gdy wybiorę którąś z opcji niestety postacie są nieme, chyba tak nie powinno być. Poza tym sklepy internetowe informują iż gra jest w polskiej wersji językowej nie dodają iż to tylko Wersja kinowa to lekko wprowadza w błąd.

Offline bid0n

Odp: Polska premiera Drakensang
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2008, 12:31:05 am »
Mam to samo,po wybraniu opcji postacie milczą i tylko gestykulują.
Czy tak ma być?

Wszystkie warunki spełniam jako zalecane (a nawet więcej),karta muzyczna SB X-FI

Offline Maciek_Techland

Odp: Polska premiera Drakensang
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2008, 10:55:03 am »
Ze względu na ogromną ilość dialogów, developerzy zdecydowali się na takie cięcie - przy dialogu rozmówca wypowiada treść tylko pierwszej wypowiedzi, później jest już sam tekst.

Offline bid0n

Odp: Polska premiera Drakensang
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 11, 2008, 11:07:11 am »
Dzięki za info.

Offline TEDI55

Odp: Polska premiera Drakensang
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2008, 03:57:38 pm »
Dzięki za wyjaśnienia, ale jak dla mnie to obniża notowania gry. :cry:

Offline TEDI55

Odp: Polska premiera Drakensang
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2008, 04:03:54 pm »
A!! i jeszcze jedno tym bardziej szkoda, że podobno po Angielsku z dialogami zrobiono świetną robotę w stanach. Ja najchętniej chciałbym łatkę z angielskojęzyczną wersją.

Pozdrawiam Wszystkich.

Offline Nehan

Odp: Polska premiera Drakensang
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2008, 04:07:46 pm »
pełen podkład = mniej dialogów = krótsza (lub uproszczona) gra

przykładem niech będzie masifekt, kotory (krótkie) czy łobliwion (gdzie dialogów jest tyle, co kot napłakał)

pełnemu podkładowi mówimy nie!

Offline Maciek_Techland

Odp: Polska premiera Drakensang
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2008, 04:17:47 pm »
A!! i jeszcze jedno tym bardziej szkoda, że podobno po Angielsku z dialogami zrobiono świetną robotę w stanach. Ja najchętniej chciałbym łatkę z angielskojęzyczną wersją.

Tedi55 - ale po co Ci łatka? Różni się ona tym, że zamiast polskich napisów, będziesz miał angielskie. Głosów jest tyle samo, co w wersji PL, a nawet są to dokładnie te same głosy. To, co słyszałeś, że z dialogami zrobiono świetną robotę w Stanach, odnosiło się do nagrań. Za głosy odpowiedzialne jest hollywoodzkie studio Audiogodz, jedni z najlepszych (o ile nie najlepsi) specjaliści na świecie w tej branży. Z tego powodu też zrezygnowaliśmy z nagrywania polskich podkładów głosowych, gdyż Audiogodz odwaliło świetną robotę - i ich dokonania słyszymy właśnie też w Polskiej wersji językowej. Tyle tylko, że w Drakensangu, podkłady głosowe nagrane są tylko dla kwestii rozpoczynających rozmowy.

 

anything