Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Polska premiera Drakensang

(1/2) > >>

Maciek_Techland:
Znamy już dokładną datę premiery gry w Polsce! Premiera światowa ustalona jest na 30.stycznia 2009, lecz polscy Gracze dostaną ten tytuł z półtoramiesięcznym wyprzedzeniem - już 10.grudnia tego roku. Polska wersja posiada lokalizację kinową (angielskie głosy + polskie podpisy), ma zintegrowane poprawki z najnowszego patcha z wersji niemieckiej (1.02), a do tego zawiera "High Texture Pack".

Jeżeli chodzi o głosy, to za nagrania podkładów głosowych dla ok. 50 postaci odpowiedzialne było hollywoodzkie studio Audiogodz - jedni z najlepszych specjalistów w swojej branży. Prawdziwi eksperci, którzy pracowali nad udzwiękowieniem takich serii i tytułow jak m.in: Diablo, Baldur's Gate, NeverWinter Nights , Dungeon Siege, Lord of the Rings, Gothic, Starcraft, World of Warcraft, czy klasyczny Warcraft. AudioGodz cieszą się wysokim uznaniem i renomą na rynku gier komputerowych, co potwierdzają wypowiedzi różnych osób z branży. Jak powiedział Cliff Bleszinski z Epic Games, twórca m.in. serii Gears of War - "Nie mogę ich nachwalić, goście są najwyższej klasy. Doskonale rozumieją o co tu chodzi i w 10 na 10 przypadków doskonale wywiązują się z zadań".

Mazur_PL:
Super że dostaniemy tą premierę przed premiera światową.

TEDI55:
Witam,
Mam problem. Zainstalowałem grę i niestety nie mam dialogów w języku angielskim. Tylko pierwsze zdanie postać wymawia, później gdy wybiorę którąś z opcji niestety postacie są nieme, chyba tak nie powinno być. Poza tym sklepy internetowe informują iż gra jest w polskiej wersji językowej nie dodają iż to tylko Wersja kinowa to lekko wprowadza w błąd.

bid0n:
Mam to samo,po wybraniu opcji postacie milczą i tylko gestykulują.
Czy tak ma być?

Wszystkie warunki spełniam jako zalecane (a nawet więcej),karta muzyczna SB X-FI

Maciek_Techland:
Ze względu na ogromną ilość dialogów, developerzy zdecydowali się na takie cięcie - przy dialogu rozmówca wypowiada treść tylko pierwszej wypowiedzi, później jest już sam tekst.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej