Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Polska premiera Drakensang

<< < (2/2)

bid0n:
Dzięki za info.

TEDI55:
Dzięki za wyjaśnienia, ale jak dla mnie to obniża notowania gry. :cry:

TEDI55:
A!! i jeszcze jedno tym bardziej szkoda, że podobno po Angielsku z dialogami zrobiono świetną robotę w stanach. Ja najchętniej chciałbym łatkę z angielskojęzyczną wersją.

Pozdrawiam Wszystkich.

Nehan:
pełen podkład = mniej dialogów = krótsza (lub uproszczona) gra

przykładem niech będzie masifekt, kotory (krótkie) czy łobliwion (gdzie dialogów jest tyle, co kot napłakał)

pełnemu podkładowi mówimy nie!

Maciek_Techland:

--- Cytat: TEDI55 w Grudzień 11, 2008, 04:03:54 pm ---A!! i jeszcze jedno tym bardziej szkoda, że podobno po Angielsku z dialogami zrobiono świetną robotę w stanach. Ja najchętniej chciałbym łatkę z angielskojęzyczną wersją.
--- Koniec cytatu ---

Tedi55 - ale po co Ci łatka? Różni się ona tym, że zamiast polskich napisów, będziesz miał angielskie. Głosów jest tyle samo, co w wersji PL, a nawet są to dokładnie te same głosy. To, co słyszałeś, że z dialogami zrobiono świetną robotę w Stanach, odnosiło się do nagrań. Za głosy odpowiedzialne jest hollywoodzkie studio Audiogodz, jedni z najlepszych (o ile nie najlepsi) specjaliści na świecie w tej branży. Z tego powodu też zrezygnowaliśmy z nagrywania polskich podkładów głosowych, gdyż Audiogodz odwaliło świetną robotę - i ich dokonania słyszymy właśnie też w Polskiej wersji językowej. Tyle tylko, że w Drakensangu, podkłady głosowe nagrane są tylko dla kwestii rozpoczynających rozmowy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej