Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Drakensang - przed premierą

(1/4) > >>

Maciek_Techland:
Premiera Drakensang: The Dark Eye już tuż tuż - za dwa tygodnie gra zawita na półki sklepowe. Jeżeli ktoś słyszał o grze, czytał zapowiedzi i ma pytania dotyczące samej rozgrywki: od tego jest ten temat.

Nehan:
rozumiem, że mechanika jest taka jak w Realms of Arkania?
czy cena w przedsprzedaży (80 coś), będzie normalną ceną sklepową?

bardzo się cieszę, że ją wydajecie w Polsce i to znacznie przed premierą anglojęzyczną. w wersję niemiecką grać nie mógłbym

Maciek_Techland:

--- Cytat: Nehan w Listopad 25, 2008, 12:33:31 pm ---rozumiem, że mechanika jest taka jak w Realms of Arkania?
czy cena w przedsprzedaży (80 coś), będzie normalną ceną sklepową?
--- Koniec cytatu ---

Zasady The Dark Eye były wdrażane od nowa i bazują na czwartek edycji systemu - czyli znacznie nowszej, niż za czasów trylogii Realms of Arkania. Jeżeli zaś chodzi o cenę, to cena sklepowa ustalona jest na poziomie 99,90 zł za wersję standardową oraz 169,90 za Edycję Kolekcjonerską. Niemniej jednak różne sklepy mogą obniżać swoją marżę, przez co mogą trafić się bardziej atrakcyjne oferty (np. www.msw.pl).


--- Cytuj ---bardzo się cieszę, że ją wydajecie w Polsce i to znacznie przed premierą anglojęzyczną. w wersję niemiecką grać nie mógłbym

--- Koniec cytatu ---

Ja Drakensanga musiałem poznawać po niemiecku i nawet specjalnie w tym celu przygotowywałem sobie podręczny słowniczek niemiecko-angielski z najważniejszych pojęć systemu DSA/TDE :). I nie ukrywam, że serce me uradowało się niezmiernie, gdy zobaczyłem pierwszą polską betę:). Wyprzedzenie premiery światowej było niezwykle trudne (sam scenariusz to blisko 1500 stron do tłumaczenia), ale - dzięki zwiększeniu nakładów i liczby osób pracujących nad tym tytułem - udało nam się i gra już wkrótce będzie miała swoją premierę w Polsce. Reszta świata czeka do 30.01.2009.

Azazell:
Ja mam pytanie z bardziej technicznej strony. Czy gra będzie miała duże wymagania? Bo mam sprzęt, który już trochę latek ma (Athlon 64 3000, 2gb ram i GeForce 7600) - czy ten sprzęt pozwoli chociaż na rozgrywkę na średnich detalach? 

Jak w ogóle prezentuje się cała optymalizacja gry i jej silnik?

Nehan:
Stary, i ty się boisz?!
Ja mam 768 ramu i gforce 6600, a i tak działa mi massefect czy f3, chociaż - bazując na minimalnych wymaganiach - nie powinny :eek:

mam nadzieję, że i tutaj dam radę!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej