trawa

Autor Wątek: Euro 2009 - raport z przygotowań  (Przeczytany 44004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 08, 2009, 11:23:25 pm »
jesteś w jakiejś części niemcem  :?: :roll: :badgrin:

Tak, w jakiejs bardzo drobnej. Jestem tez w duzej czesci ukraincem - jakis problem:P:P:P:P?:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Wołek

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:02:25 am »
Tak, w jakiejs bardzo drobnej. Jestem tez w duzej czesci ukraincem - jakis problem:P:P:P:P?:)

vladdi

Niemcy są plewni  8)
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Marios

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:48:28 am »
Już na poprzednich mistrzostwach ustaliiśmy z chłopakami, że Vladdi jest bardzo niemiecki. Niczym C5 ;).
Vladder, w wypadku anihilacji wygrywa 15-5 (+/- 5 punktów za VP) ten co nabije choćby killpoincik więcej?
Masakra ;)
Już widzę: łapać 1 turę, wbić do piachu 2 oddziały i uciekać ;)
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:59:00 am »
Marios a nie prościej zabić wszystko? :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:58:19 pm »
Już widzę: łapać 1 turę, wbić do piachu 2 oddziały i uciekać ;)

Tak. Moja propozycja misji byla bez kill pointow ale ludzie maja w europie na nie faze, jak i na stricte podrecznikowe misje:/bedzie trzeba solidnie o tym pamietac przy skladaniu armii.

vladdi
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2009, 02:27:41 pm wysłana przez Vladdi »
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Skark

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 09, 2009, 01:22:12 pm »
Poprostu bedzie trzeba tobic rozpiski na mniejszej ilosci KP. Pozatym moze byc problem z wiekszymi wynikami w grze na 2 znaczniki.

Wedle mojej oceny wieksza ilosc jednostek punktujacych bedzie potezebna tylko w 2 na 6 misji.

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 09, 2009, 02:26:06 pm »
W misji na 2 znaczniki podejrzewam że najlepiej będzie olanie znacznika przeciwnika i wykończenie mu armii. Remis na obj i wygrana na VP w zupełności nas urządza.

I chyba będzie trzeba poskładać armie pod kątem ordynarnego zabijania przeciwnika przy małej ilości własnych KP.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 09, 2009, 02:27:10 pm »
Ja osobiscie uwazam ze w systemie w ktorym niewazne ile masz troopsow, byl na koniec miec o jeden wiecej od wroga na obj mozna spokojnie grac armiami "w starym stylu". Znaczy na malej ilosci troopsow, byle by tylko te troopsy nie była latwo zabijalne. No i oczywiscie skladac armie trzeba bedzie na mala ilosc KP.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 09, 2009, 02:30:20 pm »
Cytuj
W misji na 2 znaczniki podejrzewam że najlepiej będzie olanie znacznika przeciwnika i wykończenie mu armii. Remis na obj i wygrana na VP w zupełności nas urządza.

Imho nie. Nie jest takie proste zabic przeciwnikowi wszystko. Trzeba bedzie skupic sie na zajeciu swojego I zblokowaniu obj przeciwnika, a przy okazji wygraniu na KP. Armia naporowe mile widziane obawiam sie.

Cytuj
I chyba będzie trzeba poskładać armie pod kątem ordynarnego zabijania przeciwnika przy małej ilości własnych KP.

To napewno. Jak bede gral orkami i zostanie ex-modenowy faq (rolle bija d6 S10 rowniez w pojazdy, pole daje 4+ covera) to mam wrazenie ze rozpe bede mial jak budowa cepa. Dosłownie.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 09, 2009, 02:38:30 pm »
Vladdi:

Oczywiście trochę uprościłem;-)

Ale myślałem o właśnie czymś takim. Mieć swój, przeciwnika zablokować i zabić jak najwięcej. No i na 1700 przy naporowych armiach nie jest tak ciężko zabić wszystko lub dość dużo.

Jeśli przeciwnik będzie się bronił to zablokuję mu znacznik a jak będzie chciał mój to wystawia swoje siły na ryzyko.

Edit: no ja bym chciał byś grał orkami, w końcu nikt inny nie zabija nimi aż tak ordynarnie ;-) ;-) ;-)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 09, 2009, 03:02:36 pm »
Gramy na 1750:P

No ja generalnie to sie widze w tej chwili tylko orkami, bo mi najbardziej pasuja.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 09, 2009, 03:07:14 pm »
50 w te czy we w tę co za rożnica:D

Tym lepiej bo Eldarów próbnie na 1700 składałem 8)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Skark

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 09, 2009, 03:22:46 pm »
Vlad albo Zlo bo niewiem kto teraz sie wypowiada na forum w naszym imieniu, poruszcie kwestie jak beda wygladac zasady do SW i DH. Bo w zaleznosci od skladu naszego teamu moze bedzie warto abym zagral SW.

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 09, 2009, 03:33:43 pm »
No ja to rozumiem tak, że wszystkie ustalenia dotyczące zasad następnego ETC przeprowadza kapitan poprzedniego teamu. A nowego zadania pojawiają się od momentu zgłoszenia drużyny. Jeśli się mylę to proszę o korektę.

I faktycznie sprawa wilków ma duże znaczenie.

I druga rzecz Vladdi to czy oni w jakiś sposób ujednolicają sprzęt?
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Skark

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 09, 2009, 03:52:19 pm »
Zły mam juz policzony pomysl na wilki na te punkty. Mieszcze sie w 3 Hq, 3 solidnych transportach i 3 godnych punktujacych wkladkach. Wiec jak bysmy mieli podobne zasady to juz mam gotowy pomysl i armie :)