trawa

Autor Wątek: Euro 2009 - raport z przygotowań  (Przeczytany 43465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 09, 2009, 04:23:47 pm »
Vlad albo Zlo bo niewiem kto teraz sie wypowiada na forum w naszym imieniu, poruszcie kwestie jak beda wygladac zasady do SW i DH. Bo w zaleznosci od skladu naszego teamu moze bedzie warto abym zagral SW.

Do konca kwietnia przynajmniej jestem ja, potem zalozymy gdzies forum (na glorii moze bo duza czesc teamu bedzie z wawy?) i ustalimy co i jak.
Faq do SW i DH bedzie pewnie nieco pozniej, ale juz sie peirwsze propozycje klaryfikacji do sw pojawily. Napisz mi dokladnie jakich rozstrzygniec bys potrzebowal do wilkow to bedziemy je promowac:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 09, 2009, 04:28:32 pm »
Cytuj
No ja to rozumiem tak, że wszystkie ustalenia dotyczące zasad następnego ETC przeprowadza kapitan poprzedniego teamu. A nowego zadania pojawiają się od momentu zgłoszenia drużyny. Jeśli się mylę to proszę o korektę.

No niby tak ale mi sie juz nie chce troche walczyc na forum, oddalbym komus palczke juz teraz w koncu co mozna osiagnac jako kapitan mam juz z glowy:)

O sprawie kapitanowania Zły tez jeszcze bedziemy gadac - jestes fajnym gosciem, ale boje sie Ciebie jako kapitana, nie wiadomo czego tym razem zapomnisz.

Cytuj
I druga rzecz Vladdi to czy oni w jakiś sposób ujednolicają sprzęt?

Roznie. Szwdzi jak ktos tu wsponinal np maja jedne storm shieldy dla wszystkich, ale na forum jest sporoa przewaga ludzi sadzacych ze "rulebook rzadzi", wiec raczej nic z tego. Jak przetlumacze urp to im podesle, chyba ze Yedliemu bedzie sie chcialo to zrobic:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Yedli

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 09, 2009, 04:51:37 pm »
Dzięki ale nie. Jestem tak leniwy że nawet oddycham tylko z przyzwyczajenia.  :lol:

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 09, 2009, 05:13:00 pm »

O sprawie kapitanowania Zły tez jeszcze bedziemy gadac - jestes fajnym gosciem, ale boje sie Ciebie jako kapitana, nie wiadomo czego tym razem zapomnisz.



Bycie Kapitanem jest nagrodą za wygranie ligii i jest to oczywiste dla wszystkich poza Tobą ;-)

Będziesz musiał mi po prostu zaufać i tyle w tym zadaniu na wagę życia i śmierci... ;-) ;-). Zresztą i tak większość rzeczy będziemy mieli wspólnie obcykane na długo przed wyjazdem.

I tak, założymy jakieś podforum na GV gdy oficjalnie wybierzemy skład czyli po DMP, bo sprawa 5go miejsca w ranku jest jeszcze otwarta.


Skark:

Tak jak mówiliśmy że albo SW albo SM, więc jak dla mnie to rozpa, którą kombinowałeś jest w sam raz.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline sokles

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 09, 2009, 05:52:25 pm »
Będziesz musiał mi po prostu zaufać

Strach się bać :lol:

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 09, 2009, 06:44:37 pm »
Cytuj
Bycie Kapitanem jest nagrodą za wygranie ligii i jest to oczywiste dla wszystkich poza Tobą ;-)

Tak formalnie rzeczy biorac to kapitana wybiera pierwsza piatka glosowaniem, tak mialo byc na poczatku, ale na pierwsze wspomnienie o tym powiedziano mi zebym sie nie wyglupial. Powstal zwyczaj pierwszego miejsca. Poza tym wiem, że przynejmniej 3 osoby z pierwszej piatki wspominaly ze wolalby te kwestie zalatwic glosowaniem. Tak wiec nie wiem czy czasem nie jestes sam ktory uwaza inaczej. ja chcialbym ze kapitanem byl Skark, juz mu wczesniej proponowalem zastapienie mnie na forum. Ty pomimo ze jestes doskonalym graczem, jestes tez nierzetelny i zapominalski. Nie sa to dechy dobrego kapitana.

Cytuj
Będziesz musiał mi po prostu zaufać i tyle w tym zadaniu na wagę życia i śmierci... ;-) ;-). Zresztą i tak większość rzeczy będziemy mieli wspólnie obcykane na długo przed wyjazdem.

Tobie? Zaufac? Dziekuje, postoje. Skarkowi, mimo ze sie czesto nie zgadzamy z ta fucha zaufam w ciemno.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline sokles

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 09, 2009, 07:21:44 pm »
Uhuhu bedzie się działo, show must go on :badgrin:

Lece po popcorn i cole :p

ZaY

  • Gość
Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:13:38 pm »
flejm war begins ^^

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:35:50 pm »
Vladd, szkoda, że coś co przede wszystkim jest zabawą traktujesz jak wewnętrzny rozgrywki w pzpn a stawką jest dla Ciebie najwyraźniej sens Twego dalszego życia...tak to przynajmniej wygląda ;-) ;-) ;-)

Współczuję i tyle. Nie ciągnijmy tego tutaj bo żal trochę...
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Eman

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:45:01 pm »
Heyka !!!
Tak w gestii formalnej i dla przypomnienia - nie zebym mial tu cokolwiek do powiedzenia - ale rzeczywiscie przed pierwszym DMP mialo byc tak, ze kapitan reprezentacji mial byc wybierany wsrod pierwszej piatki Ligi przez glosowanie. Za pierwszy razem przeszlo to przez aklamacje ;) a za drugim DMP nikt o tym nawet nie dyskutowal.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline pajak

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:48:33 pm »
Za drugim razem nikt nikogo nawet nie spytał :) i absolutnie nie miałem nic do powiedzenia w tej kwestii...
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline sokles

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 10, 2009, 06:28:36 am »
Vladd, szkoda, że coś co przede wszystkim jest zabawą traktujesz jak wewnętrzny rozgrywki w pzpn a stawką jest dla Ciebie najwyraźniej sens Twego dalszego życia...tak to przynajmniej wygląda ;-) ;-) ;-)

Vladd jest oczywiście przewrażliwiony, ale jechac X setek/tysięcy kilometrów żeby się dowiedzieć co Zły kapitan zapomniał jest na pewno bezcennym przeżyciem :badgrin:


Offline DominikF

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 10, 2009, 07:17:47 am »
Witam

Albo dowiedzieć się że zaspał na pociąg / tramwaj/ metro/ wanne / samochód / rower a potem okazało się że w tym tramwaju/ metrze/ wannie / samochodzie / rowerze ktoś miał armię , z którą miał jechać :D

Pozdrawiam

Dominik
no puero gladium.

Offline sokles

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 10, 2009, 07:54:34 am »
Zły Funclub mode on :lol:

Offline trej

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 10, 2009, 08:04:57 am »
Takie luźne skojarzenie :D