trawa

Autor Wątek: Euro 2009 - raport z przygotowań  (Przeczytany 43442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marios

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 10, 2009, 08:11:52 am »
Jestem umówiony ze Złym, że na ETC jedziemy razem więc postaram się go dowieźć na miejsce ;)
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline sokles

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 10, 2009, 08:50:32 am »
Jestem umówiony ze Złym, że na ETC jedziemy razem więc postaram się go dowieźć na miejsce ;)

Czyli już mamy odpoweidź na pytanie dlaczego Marios nie dojedzie na ETC :lol:

Offline Skark

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 10, 2009, 08:52:05 am »
Narazie mamy Zlego kapitana. Jesli chcemy zmienic sposob wybierania kapitana to trzeba to ustalic wczesniej a nie na koncu sezonu kiedy znamy zwyciezce.

Pozatym zobaczymy Zlo bedzie mial test swojego "kapitanowania" na DMP. Jesli wypadnie slabo to bedziemy musieli zaczac go kopac juz w celach motywacyjnych.

Trej ta scena oddaje setno tego sporu :)

Vlad aby moja rozpiska SW dzialala to potesebuje:
- pojazdow SM z acutesenses
- Storm shieldow z kodeksu SM
- Kontr szarzy blood clawow dajacej +2 ataki
- Assault canonow z kodeksu SM

Jak bym czegos zapomnial to chce wystawic:
- x3 LR
- x2 blood claw
- grey hunter
- veneryczny dred
- 2 szefow na motorach

Offline sokles

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 10, 2009, 09:08:04 am »
Jesli wypadnie slabo to bedziemy musieli zaczac go kopac juz w celach motywacyjnych.

Profilaktycznie już bym zaczął :p

Offline Angron

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 10, 2009, 09:34:28 am »
Taak Treju bardzo trafne skojarzenie. ;)

Odczepcie się od Złego, myślę że jest na tyle dobrym graczem i na tyle zna armie że da radę sobie z kapitanurą. ;)
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline Wołek

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 10, 2009, 09:36:52 am »
Jak bym czegos zapomnial to chce wystawic:
- x3 LR
- x2 blood claw
- grey hunter
- veneryczny dred
- 2 szefow na motorach

3 reedemery :badgrin:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Skark

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 10, 2009, 09:42:25 am »
Narazie chce wystawic 3 zwykle. Ale teraz zaczynam robic reedemera i zaczne testy z nim na GT. Wiec ta kwestia jest otwarta.

Offline Wołek

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 10, 2009, 10:24:16 am »
Narazie chce wystawic 3 zwykle. Ale teraz zaczynam robic reedemera i zaczne testy z nim na GT. Wiec ta kwestia jest otwarta.

Są tańsze,zabijają piechotę i z meltą mogą zniszczyc też pojazd  ;-)
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 10, 2009, 10:42:33 am »
Vladd, szkoda, że coś co przede wszystkim jest zabawą traktujesz jak wewnętrzny rozgrywki w pzpn a stawką jest dla Ciebie najwyraźniej sens Twego dalszego życia...tak to przynajmniej wygląda ;-) ;-) ;-)

Współczuję i tyle. Nie ciągnijmy tego tutaj bo żal trochę...

Zły wez sie walnij w piers i powiedz czy czasem rzeczywiscie nie dales innym powodow by sadzic ze jestes nieco nierzetelny i czy sam nie spowodowales wszystkich tych obaw. Dla przypomnienia, pomijając juz wpadki z pozyczaniem figur, rok temu zapomniales na ETC wlasnej armii. Nie mowiac o tym ze ani dwa lata temu ano rok temu nie zaszczyciles nas obcnoscia na zgrupowaniu. Kapitan to ktos to wzbudza zaufanie i wklada serce w druzyne, a nie tylko w siebie. Ty moim zdaniem na razie pokazales ze druzyna srednio Cie interesuje. To wszystko powoduje ze mam obawy i wolalbym zeby kapitanem byl ktos co do ktorego mam wieksze zaufanie, ze bedzie na ETC przygotowany, niczego nie zapomni i bedzie mu sie chcialo poprawcowac, chocby troche, dla druzyny.

I Zły, tu nie chodzi o jakies rozgrywki, bi gdyby tak bylo nie stawialbym swoich pogladow i zamierzen wprost. Jasno mowie co mnie boli. I nie oszukujmy sie to sa jednak Miestrzostwa, dopingu nikt nie bedzie stosowal:P, ale chcialbym miec najlepszego kapitana jakiego mozemy miec. Ty jests super gosciem do pogadania, wodki i gry, ale na goscia na ktorym ciazy odpowiedzialnosc reszty druzyny imho sie nie nadajesz. Jesli reszta 1 piatki uzna ze trzeba Ci dasz szanse - bede pokorny i postaram sie w Ciebie uwierzyc. Jesli nie, mam nadzieje ze bedziesz mial godnosci wystarczajaco by to zniesc - w koncu jak sam mowisz "to tylko zabawa".

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 10, 2009, 10:51:27 am »
Vladdi:

Jak tak to stawiasz to od razu inaczej wygląda. I owszem, gdy tylko byłem graczem to wystarczało mi zaufanie do własnego skillu i że dam sobie radę jakoś z każdym przeciwnikiem którego dostanę w parowaniu. Bo to tylko fun i tak trzeba podchodzić.

Nie robiłeś ze mną intersów ( takich życiowych i prawdziwych ) by móc powiedzieć coś o mojej rzetelności a wpadki przy zabawie zdarzają się każdemu.

Zdaję sobie natomiast doskonale sprawę z odpowiedzialności mimo funowego charakteru zabawy i nadzieji kibiców itp itd. i to zmienia moje podejście. Co więcej jestem ambitny i tak samo jak chciałem i starałem się wygrać ligę tak samo chcę i wygrać z drużyną i DMP i ETC i zrobię wszystko co mogę by tak było i byśmy się dobrze bawili.

Solo kminię dużo nad swoimi rozpiskami i zagrywkami. Drużynowo będę myślał o parowaniach i treningach.

Widzę i czuję różnicę;-)

Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline sokles

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 10, 2009, 11:00:29 am »
a wpadki przy zabawie zdarzają się każdemu.

Tylko czemu zawsze to są złe wpadki :lol: :p

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 10, 2009, 11:05:14 am »
Takie luźne skojarzenie :D

A kto będzie tym trzecim? :lol: :lol: :lol:
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 10, 2009, 11:07:32 am »
A kto będzie tym trzecim? :lol: :lol: :lol:
Sokles gabarytowo pasuje... :badgrin:

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 10, 2009, 11:21:54 am »
Cytuj
Widzę i czuję różnicę;-)

Mam nadzieje. Na razie wstrzymuje swoje watpliwosci do DMP. Pozdrawiam:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Zly

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 10, 2009, 12:28:09 pm »
Sokles gabarytowo pasuje... :badgrin:

Jak ulał, i nawet uśmiech podobnie ujmujący :lol: :lol: :lol:
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.