Autor Wątek: Euro 2009 - raport z przygotowań  (Przeczytany 44033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iron Jaro

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 15, 2009, 01:32:49 pm »
Możecie wrzucić Rules Pack z Euro?

Jestem ciekaw co oni tam wymyslaja...
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 15, 2009, 02:11:09 pm »
W pierwszym poscie jest taki w 99% skonczony, szczegoly sa inne ale istotne rzeczy sie juz nie zmienia. W tej chwili jest rozstrzygana kwestia dopuszczlnosci tzw coachingu w czasie gry, jak to skonczymy wkleje ostateczny rules pack. Jesli natomiast pytasz o Faq to pewnie jego ostateczna wersja bedzie dopiero na pcozatku czerwca chyba ze sedziowie naprawde wsepra organziacyjnie na forum kapitanow, bo na razie tylko sie kloca o emergency disembark:P:P

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Marios

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 15, 2009, 02:37:15 pm »
W pierwszym poscie jest taki w 99% skonczony, szczegoly sa inne ale istotne rzeczy sie juz nie zmienia. W tej chwili jest rozstrzygana kwestia dopuszczlnosci tzw coachingu w czasie gry, jak to skonczymy wkleje ostateczny rules pack. Jesli natomiast pytasz o Faq to pewnie jego ostateczna wersja bedzie dopiero na pcozatku czerwca chyba ze sedziowie naprawde wsepra organziacyjnie na forum kapitanow, bo na razie tylko sie kloca o emergency disembark:P:P

vladdi
Chyba na ETC nadal nie będzie dopuszczone podpowiadanie przez innych graczy? IMHO to dość kiepska sprawa, bo w końcu spotyka się 2óch chłopów na ubitym blacie bez świadków ;P
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline MiSiU

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 15, 2009, 02:42:37 pm »
[...] na razie tylko sie kloca o emergency disembark:P:P

Popatrz... Oni też? :p

Offline Iron Jaro

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 15, 2009, 02:57:18 pm »
Chodzilo mi o ichnie FAQ - URP

Jestem ciekaw jak sie gra w SwedHammera ;)
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Yedli

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 15, 2009, 03:16:19 pm »
Jesli natomiast pytasz o Faq to pewnie jego ostateczna wersja bedzie dopiero na pcozatku czerwca chyba ze sedziowie naprawde wsepra organziacyjnie na forum kapitanow, bo na razie tylko sie kloca o emergency disembark:P:P
Dramatyzujesz. Ostatni post o ramowym samogłupstwie jest z 9 (i to nie mój  :badgrin: ).
Poza tym co nieco o coachach napisałem. A z FAQ poczekam - Gal Anonim ma zebrane jakieś materiały, na razie ich nie przesłał. W ten weekend zajmę się francuskim FAQiem - temat monolith vs. tank hunters zaiste jest intrygujący.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 15, 2009, 03:21:20 pm »
Chodzilo mi o ichnie FAQ - URP

Jestem ciekaw jak sie gra w SwedHammera ;)

http://www.svenska40k.se/sfaq/sfaq.pdf

Nie przeraź się tylko. Szwezi brutalnie bawią siew house rulesy. To naprawdę jest SzwedHammer i bardzo mi się podoba.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 15, 2009, 03:25:51 pm »
Chyba na ETC nadal nie będzie dopuszczone podpowiadanie przez innych graczy? IMHO to dość kiepska sprawa, bo w końcu spotyka się 2óch chłopów na ubitym blacie bez świadków ;P

No walsnie jest spor gdzie pojawia sie chaoching a gdzie konczy i zaczyna niedozwolone podpowiadanie. Ja jestem przeciwny wogole - wiadomo ze gracze beda miedzy wsoba gadac, a kapitan lazil i spinal wszystko do kupy, ale wprowadzanie "tranera" ktory nic innego nie bedzie robil, czy oficjalne zezwalanie na "narady bitewne" w trakcie rundy - nie.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Vladdi

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 15, 2009, 03:27:21 pm »

Cytuj
Dramatyzujesz. Ostatni post o ramowym samogłupstwie jest z 9 (i to nie mój  :badgrin: ).

Najwyzej zartuje:) Powazniej naprawde liczymi na pomoc sedziow, bo... chyba kapitanow przeraza ogrom regulacji:)

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Yedli

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 15, 2009, 03:39:35 pm »
Od zanastępnego weekendu biorę to ostro na warsztat (teraz święta były, jak wiadomo wtedy z czasem krucho).

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline saddist

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 07, 2009, 08:06:46 am »
http://www.svenska40k.se/sfaq/sfaq.pdf

Nie przeraź się tylko. Szwezi brutalnie bawią siew house rulesy. To naprawdę jest SzwedHammer i bardzo mi się podoba.

TBH bardziej podobają mi się SKZty ze względu na fakt, że nie działają wybiórczo. Przy takiej strukturze nie ma mowy o jakimś lobby ze strony sędziów, bo wszystko jest proste i klarowne. Nic tylko grać ;)
IMO różnica pomiędzy szwedzkim FAQ a naszym jest taka, że u nas tworzy się pełno problemów i dywagacji (bo lubimy się kłócić ;]) przez co powstaje później kolejnych 5 punktów zamiast jednego.

Swoją drogą, chciałbym zauważyć, że mimo wszystko w Szwecji obowiązują trochę inne zasady niż u nas (mówię o tych, które są zapisane w naszych PKZ). Osobiście zauważyłem 3 różnice w punktach które wywoływały burzliwe dyskusje ;]

Offline Angron

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 08, 2009, 04:53:48 pm »
TBH bardziej podobają mi się SKZty ze względu na fakt, że nie działają wybiórczo. Przy takiej strukturze nie ma mowy o jakimś lobby ze strony sędziów, bo wszystko jest proste i klarowne. Nic tylko grać ;)
IMO różnica pomiędzy szwedzkim FAQ a naszym jest taka, że u nas tworzy się pełno problemów i dywagacji (bo lubimy się kłócić ;]) przez co powstaje później kolejnych 5 punktów zamiast jednego.

Swoją drogą, chciałbym zauważyć, że mimo wszystko w Szwecji obowiązują trochę inne zasady niż u nas (mówię o tych, które są zapisane w naszych PKZ). Osobiście zauważyłem 3 różnice w punktach które wywoływały burzliwe dyskusje ;]

Zgadzam sie w 100%. I nie ma jakichs glupich dyskusji w stylu 'czemu meltaguny rownamy a duchy nie' albo 'chcialbym w moich BA wystawic przegietych mlotkowych termosow a sedzia mi nie pozwala'. Jak na moje powinnismy isc bardziej w ta szwedzka strone ale teraz to juz chyba nie ma znaczenia, bo nie sadze aby ta uwaga mogla zmienic poglady LS. ;)

pozdro.
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline MiSiU

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 08, 2009, 08:40:24 pm »
Wojtuś a w łeb byś nie chciał? Bo da się załatwić...

Offline Angron

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 08, 2009, 10:09:01 pm »
Wojtuś a w łeb byś nie chciał? Bo da się załatwić...

Tak sie tylko drocze, nie przejmuj sie. :D 8)
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline Angron

Odp: Euro 2009 - raport z przygotowań
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 11, 2009, 02:01:42 pm »
I jak tam Panowie, cos sie ruszylo przy okazji DMP ?
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."