Autor Wątek: "Lou!"  (Przeczytany 19694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:27:15 pm »
I są mięciutkie.

Klick me up, klick me down.

Offline Raf Fariszta

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:43:22 pm »
"Lou" jako seria jest w porzo....a nawet bardzo w porzo....
Autor stworzył świetne postacie....bardzo konkretnie i życiowo się zachowująco...nie są to durnowate cartuny...
Wątek dorastania wspaniale tonuje całość i nadaje jej głębię....
Babcia, matka i kot rządzą!
Nocy Matko Dnia

Offline Julek_

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:55:47 pm »
Ninjeszym zwołuje pierwsze zebranie gildiowego oddziału klubu Precz Fstrętnym Uciążliwym dzom!

Pierwszy sekretarzu Kingpinie...

Offline Raf Fariszta

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 10, 2008, 08:15:31 pm »
Ninjeszym zwołuje pierwsze zebranie gildiowego oddziału klubu Precz Fstrętnym Uciążliwym dzom!
....
Cicho prerafaelito!
Czekam na powrót ojca, co powinno nieźle namieszać....historia butów ciekawie opowiedziana....
Ta seria ma potencjał....już w styczniu czwórka!
Nocy Matko Dnia

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 10, 2008, 10:20:03 pm »
Patrzcie go, jaki twardziel. Wstawił se avatar wielkiego łysego grubasa i świruje.
A na żywo wygląda dużo mniej groźnie :P
Proszę mi tu mojego image'u nie psuć!

Żadnego oddziału przeciwko Paniom nie będę robił, ale Koledzy! Tfu! Tzn. Koleżanki drogie! Kiedyś to się zachwycałyście takimi seriami, jak 100 Naboi czy Sin City - prozą dla prawdziwych twardzieli, a teraz mi tu o perypetiach słodkiej dziewczynki opowiadacie!
Ruszyć się z tej kanapy, wyłączyć "M jak miłość" czy inny "Klan" i do korzeni powrót, a nie takie - tfu - babskie pierdółki wychwalać!!!

Offline BOUNCER

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2008, 08:22:44 pm »
Cytuj
Żadnego oddziału przeciwko Paniom nie będę robił, ale Koledzy! Tfu! Tzn. Koleżanki drogie! Kiedyś to się zachwycałyście takimi seriami, jak 100 Naboi czy Sin City - prozą dla prawdziwych twardzieli, a teraz mi tu o perypetiach słodkiej dziewczynki opowiadacie!
Ruszyć się z tej kanapy, wyłączyć "M jak miłość" czy inny "Klan" i do korzeni powrót, a nie takie - tfu - babskie pierdółki wychwalać!!!

A ja już zakupu dokonałem :)
Kurcze może dokonam uroczystego spalenia w piecu  8) 

A tak na serio jak znajdę chwilkę w weekend to przeczytam :)

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 29, 2009, 09:24:14 am »
No jak tam panowie, którzy postanowili zapoznać się z serią? Zadowoleni czy pomstujecie? :)
Bo ja przeczytałem "Sielankę" i mój podziw dla Juliena Neela wzrasta. Facet posiada niesamowitą zdolność komiksowego opowiadania, do tego perypetie bohaterów przedstawia w sposób lekki, ale niesłychanie zajmujący, z wielkim wyczuciem dialogu i sytuacyjnego humoru. Mistrzowska robota, mająca swoje korzenie we francuskiej komedii bulwarowej. W każdym razie takie skojarzenia mi się nasunęły. I trzeba przyznać, że ten francuski feeling ze świetnym efektem stara się oddać tłumaczka Elżbieta Dybcio- Wojciechowska.

Offline Raf Fariszta

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 29, 2009, 09:42:29 am »
Przychylam posta Dariuszu.
Historia wakacyjnego wyjazdu wciągająca.....Oddane bardzo realistyczne relacje pomiędzy bohaterami....mniej humoru w porównaniu do poprzednich części, ale nie jest to zarzut tylko stwierdzenie - nie mniej jest np. wspaniale tragikomiczny motyw Henryka . Kawałek świetnego komiksu.....kiedy następne cześci?!
PS. Plus dla wydawcy za profesjonalnie zrobione strony wewnętrzne okładek: listy i kartki sporządzone pismem odręcznym......świetnie to wygląda.
Nieustanny minus za zbyt mały format (wiem: cena końcowa i poziom sprzedaży).
Tak czy inaczej dziękuję Egmoncie za Lou! 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 09:56:50 am wysłana przez Raf Fariszta »
Nocy Matko Dnia

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 30, 2009, 10:38:09 pm »
Plus dla wydawcy za profesjonalnie zrobione strony wewnętrzne okładek: listy i kartki sporządzone pismem odręcznym......świetnie to wygląda.
O, to, to! Też chciałem o tym napisać... Naprawdę znakomicie to jest zrobione.

No i oby ten następny tom ukazał się w tym roku...

Offline kas1

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 09, 2009, 12:08:46 pm »
Po trzecim tomie poczułem znudzenie serią i nie wiem czy mam ochotę na tom nr 4. Coraz bardziej przypomina to jakąś telenowelę dla nastolatek. Jedna babcia to za mało, by tą serię ratowało...

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 11, 2009, 11:44:33 pm »
Po trzecim tomie poczułem znudzenie serią i nie wiem czy mam ochotę na tom nr 4.
No to niefajnie.
A jak tam BOUNCER i jakubg?

Offline BOUNCER

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 12, 2009, 07:47:53 am »
Cytuj
A jak tam BOUNCER

Wstyd się przyznać, ale mimo zakupu do chwili obecnej nie znalazłem czasu aby zgłębić się w tą pozycję, a jedynie przewertowałem strony.
Najgorsze, że tak mam na razie ze wszystkim co kupuję, czeka na półce na przeczytanie - gdyby tylko moja żona się o tym dowiedziała że kupuję i nie czytam...   :lol:

Ale już sobie wszystko zaplanowałem i za 2 tygodnie jak skończę ważny projekt to będę miał ok 10 dni wolnego - dziesięć dni z komiksem   :badgrin:

Offline kas1

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 12, 2009, 08:20:19 am »
Tak to niestety jest... Czasu na czytanie nia ma zbyt dużo...  :sad:

Offline jakubg

Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 12, 2009, 09:31:07 am »
Ja jeszcze nie zdążyłem kupić, bo miałem ważniejsze pozycje na swojej liście zakupów.
Ale na pewno jak tylko wpadnie trochę grosza to łyknę Lou i zobaczymy co to jest ;-)

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: "Lou!"
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 12, 2009, 04:02:39 pm »
Ciekawostka: powstał serial na podstawie komiksu i w soboty można go oglądać w ZigZapie. Kreska podobna, Neel sprawuje nad nim opiekę artystyczną. Widziałem jeden odcinek. Całkiem zabawny...

 

anything