trawa

Autor Wątek: Wartości rodzinne  (Przeczytany 31927 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roy_v_beck

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 11, 2009, 07:15:35 pm »
A tak w ogóle, umknęło mi jakoś, ale na jaki termin jest zapowiadany normalny, kolejny odcinek (papierowy) Wartości Rodzinnych?

A i tak w ogóle 2, fajny komiks, potrafi rozśmieszyć.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Śledziu

  • Gość
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 11, 2009, 07:31:59 pm »
@Roy, mam nadzieję, że pojawi się na kilka dni przed WSK 2009, czyli koło 2 i pól miecha po jedynce, ale nie jest to w żadnym stopniu oficjalna prognoza, tylko moje "chcenie"

@ljc, poślij wniosek na kapitan.krzepa@gmail.com, dołącz lekarskie stwierdzenie niemożliwości robienia pompek (lub nie), Kapitan jest z gruntu dobrotliwy, powinien rozważyć wniosek pozytywnie

@ziemniak - cwaniaczek:)

Offline Ziemniakento

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:32:48 pm »
Chcesz powiedzieć, że Kapitan ODPUŚCI?
Delikwent powinien przynajmniej spróbować brzuszków czy czegoś...

Offline skil

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:59:07 pm »
bardzo mnie ucieszyło to co Śledziu napisał na swoim blogu: w 2009 roku mam zamiar opublikować co najmniej trzy części serii (i to do połowy roku), bo chyba tylko w miarę częste publikacje tak chudziutkich zeszycików mają sens. pierwszy zeszyt mnie zawiódł, spodziewałem się czegoś więcej niż kilku zabawnych charakterów i mniej zabawnych gagów, więcej treści tj. zawiązania jakiejś akcji i przykucia uwagi czytelnika. na razie zrzucam to na karb objętości 'wartości...' i czekam na więcej. cieszy dobre wydanie, fajna kreska Śledzia (chociaż fonty dla mnie nieco zbyt małe) i jego okołokomiksowa akcja blogowa (e-pizod drugi bomba, dobrze rokuje na przyszłość). gut lak!
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Śledziu

  • Gość
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 11, 2009, 11:31:08 pm »
Font zostanie powiększony o punkt lub dwa, to pewne.

Śledziu

  • Gość
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 04, 2009, 02:41:00 pm »
Okładka drugiego albumiku serii zaprezentowana.

Kliku, kliku!

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 04, 2009, 02:45:34 pm »
git okładeczka!
Gratulacje!

Offline Grim Knight

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 04, 2009, 03:59:05 pm »
Skojarzenie z czołówką "Family Guy'a" jest raczej ewidentne :D
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline Raf Fariszta

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 04, 2009, 06:00:29 pm »
!Bomba! Godny następca wspaniałej okładki z nr 1.
Dla mnie jednak, debeściak to odrzucona ostatecznie okładka do antologii Likwidatora (ta z wysadzanym labem).
Nocy Matko Dnia

Śledziu

  • Gość
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 04, 2009, 06:25:37 pm »
A to już pretensje do Rycha. Sam mam duży sentyment do tamtej ilustracji i nie wiem dlaczego postawił na tę ramotę sprzed lat.

Offline Raf Fariszta

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 04, 2009, 06:32:02 pm »
A to już pretensje do Rycha. Sam mam duży sentyment do tamtej ilustracji i nie wiem dlaczego postawił na tę ramotę sprzed lat.
Może dlatego, że L. wygląda tam jak jakiś wojak z guerilli? Poważnie i godnie.... A ten spod labu to wesoły rozbójnik.....
Nocy Matko Dnia

Offline Ziemniakento

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 04, 2009, 07:07:01 pm »
Family Guy!
Może następna okładka będzie przedstawiać rodzinkę przed kanapą- Simpsons?

Offline Grim Knight

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 04, 2009, 08:18:50 pm »
Skończy się na tym, że w jednym z odcinków Simpsonów żółta rodzina przyjmie pod swój dach Jezusa.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Śledziu

  • Gość
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 04, 2009, 09:01:06 pm »
Phi. Temat rewii ładnie sumuje mi odcinek, więc z pełną odpowiedzialnością i oczywiście licząc się z tym, z czym się kojarzy użyłem go na okładce.

Offline Grim Knight

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 04, 2009, 10:08:28 pm »
Ależ to bardzo dobrze, a jeśli z treścią odcinka powiązane, to jeszcze lepiej - skojarzenie rzuca z korzeniami, z jakich rodzinka Królów wyrasta, a jednak nie tylko dla niego funkcjonuje. Cymesik.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?