Autor Wątek: Wartości rodzinne  (Przeczytany 31929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archie

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 07, 2009, 06:21:02 pm »
Przeczytałem Nie wszyscy są zadowoleni i lekko się rozczarowałem. Graficznie jest super, ale jeśli chodzi o treść to poza akcją z krową nic emocjonującego się nie dzieje, a jedynym ciekawym wątkiem jest tajemniczy sejf. No i postać Pana J. jest dla mnie totalnie niepotrzebna. Jeśli miał się pojawić jakiś element z South Parku, to wolałbym genialnego Cartmana :p. To pierwszy "odcinek" zapoznający nas z postaciami i ich otoczeniem dlatego liczę, że Małpa na przyjęciu jakoś mnie zaskoczy.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline lobsterandscrimp

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 08, 2009, 12:41:02 pm »
Mam pytanie do autora, aczkolwiek nie wiem czy zadaje w dobrym miejscu. Czy na ksztalt Wartosci Rodzinnych mial jakis wplyw zapowiadany jeszcze na lamach Produktu projekt komiksu o Jezusie na dzikim zachodzie?
http://mujrushoffyblogasek.blogspot.com/ - moj słitaśny pamietniczek! | http://img441.imageshack.us/img441/9642/brkslsz6.jpg |||UWAGA, ZUBAŻAM DYSKUSJĘ

Śledziu

  • Gość
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 08, 2009, 02:28:56 pm »
To był zupełnie inny projekt, o którym, muszę się przyznać, już zapomniałem na amen.

Offline Grim Knight

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 08, 2009, 02:45:50 pm »
Chrystus, najszybsze ukrzyżowanie na Dzikim Zachodzie.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Śledziu

  • Gość
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 13, 2009, 08:31:37 pm »

Offline Archie

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 13, 2009, 10:06:52 pm »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Grim Knight

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 13, 2009, 11:07:19 pm »
Prezydent wygląda groźnie.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline badday

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 13, 2009, 11:36:06 pm »
Dobry jest ten typ z tylniego siedzenia :).

Mnie się kojarzy z czarnym charakterem z Baltazara Gąbki który ciągle knuł i mowił ,,Karramba" :D

Offline Roy_v_beck

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 14, 2009, 12:14:44 am »
Don Pedro, szpieg z Krainy Deszczowców.

A tak przy okazji, dobry pomysł z daniem 5 pierwszych stron, a nie np 5 przypadkowych, albo 5 końcowych, przynajmniej zawsze się coś dowie przy okazji :D
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 14, 2009, 11:16:54 am »
No mega. Dwie akcje już mnie rozwaliły - "Pożyczcie do pierwszego" i prezydent  :D

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 23, 2009, 10:52:39 pm »
... a tymczasem Śledziu zakończył Wartości#2!
I to jest bardzo dobra widomość. Jak dla mnie pozycja obowiązkowa na WSK
http://mrherring.blogspot.com/2009/02/rprt-146.html
zdjęcia rewelacja! :D

Śledziu

  • Gość
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 27, 2009, 01:41:09 pm »
W nocy z czwartku na piątek zawisł E- pizod trzeci, czyli kolejne webkomiksowe rozwinięcie wątków z papierowego wydania Wartości. Tym razem pierwsze skrzypce gra Tucholski Patrol, polujący na Polskiego Yeti, wydarzenia z tego E- pizodu będą miały niebagatelny wpływ na wypadki w trzecim odcinku komiksu. Komiks zwyczajowo można przeczytać on-line lub pobrać w formie PDFa( 1, 70 MB).

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 27, 2009, 01:50:40 pm »
Bardzo ładny komiks.
Śmieszny i kolorowy.
Autor ma duże szanse w przyszłości zostać NPK*
O ile będzie dalej pracował nad warsztatem i rozwijał swój talent.




*nadzieją polskiego komiksu

Offline bąbielek

Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 27, 2009, 01:51:40 pm »
Kinpin, weź siary nie rób. Naprawdę to już nie jest zabawne.

Klick me up, klick me down.

Śledziu

  • Gość
Odp: Wartości rodzinne
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 27, 2009, 01:52:43 pm »
Dzięki, Kingpin! Codziennie pracuję z modelkami i martwą naturą( różne techniki: ołówek, węgielek ale i olej), budując warsztat, ku chwale Polskiego Komiksu! Niech co, Polski Komiks?

 

anything