trawa

Autor Wątek: WSK 2009  (Przeczytany 55370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 11, 2009, 07:02:20 pm »
W Palladium nie ma fontanny, to byłe kino jest. Odpicowane i podrasowane na klub koncertowy, jeden z lepszych. Ale czy na targi?.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline kmh

Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 11, 2009, 07:13:27 pm »
To są jakieś żarty...
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline freshmaker

Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 11, 2009, 07:29:01 pm »
godai nie gadaj. palladium jest prestizowe i jest w centrum miasta (nie w śródmieściu) i dokładnie, jest blisko metra. na pewno będzie dużo przyjemniej niż kisić się w kinie ochota i łazić po deszczu do salki potu. apropo ceny wejściówki nie chce mi się specjalnie dyskutować skoro 45min basenu kosztuje 15zł a bilet do kina 25.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Maciejaszek

  • Gość
Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 11, 2009, 07:32:23 pm »
Może ktoś ma łóżko polowe? 
To byłaby alternatywa dla stolika  8)

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 11, 2009, 07:36:25 pm »
To są jakieś żarty...

Potwierdzam, ale jeszcze poczekam aż podadzą ceny wejściówek..
I'm a master for these cookies

godai

  • Gość
Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 11, 2009, 08:00:43 pm »
godai nie gadaj. palladium jest prestizowe i jest w centrum miasta (nie w śródmieściu) i dokładnie, jest blisko metra. na pewno będzie dużo przyjemniej niż kisić się w kinie ochota i łazić po deszczu do salki potu. apropo ceny wejściówki nie chce mi się specjalnie dyskutować skoro 45min basenu kosztuje 15zł a bilet do kina 25.

Hm, nie pisałem, że w śródmieściu, tylko w centrum. To zresztą w Warszawie na jedno wychodzi. I nie mówię o Ochocie, tylko o zeszłorocznej lokalizacji na Łowickiej. Do metra było dramatyczne 400 m dalej.

A co do prestiżu - świetnie, tylko jaki pożytek z prestiżowej lokalizacji?

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 11, 2009, 08:23:25 pm »
godai nie gadaj. palladium jest prestizowe i jest w centrum miasta (nie w śródmieściu) i dokładnie, jest blisko metra.

A Złota 9 to nie jest przypadkiem Śródmieście właśnie?

Inną zaletą Palladium jest to, że jest dość blisko Dworca Centralnego, co nie jest bez znaczenia dla komiksiarzy spoza Warszawy.

godai

  • Gość
Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 11, 2009, 08:28:54 pm »
Na pewno to milion razy większa zaleta niż "prestiżowość" miejsca, dość, zresztą, dyskusyjna.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 11, 2009, 08:33:03 pm »
A swoją drogą:

http://www.esensja.pl/wsk

Cytuj
Kolejna odsłona Warszawskich Spotkań Komiksowych odbędzie się 14 marca 2009 roku, w samym centrum miasta, w klubie Palladium (ul. Złota 9). Stoiska wydawców, giełda komiksowa, spotkania z autorami polskimi i zagranicznymi, kilka nitek spotkań i wiele więcej. W tym roku zaskoczymy Was na pewno!!!

No i widzisz, obiecano zaskoczenie z trzema wykrzyknikami, to jest nim cena za stoiska!

Offline Death

Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 11, 2009, 08:36:09 pm »
Cytuj
Uwaga. Tak jak co roku, mamy także ofertę dla wydawców, którzy nie zdecydowali się wykupić osobnego stoiska. Oferujemy możliwość wystawienia swojej oferty wydawniczej na stoisku Centrum Komiksu. W takiej sytuacji prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków sprzedaży.

Jakaś alternatywa jest...

Offline Grim Knight

Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 11, 2009, 08:37:09 pm »
50% dochodu dla Centrum Komiksu :D
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline freshmaker

Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 11, 2009, 08:43:50 pm »
akurat palladium to jeden z fajniejszych klubów koncertowych. oczywiście można zorganizować wsk u mnie w garażu - też będzie blisko metra a wstęp z jednym stolikiem za browara. osobiście, oczywiście z punktu widzenia, wolę imprezę w fajnym miejscu niż w tanim miejscu. zresztą jeżeli frekwencja będzie kiepska (w co wątpię) to za rok wócimy do domu kultury albo waszego ulubionego kina ochota. proponuję jeszcze dom sztuki na ursynowie i namiot obok imielina w którym jest obecnie lodowisko - miejsca ciche, przytulne i tanie (30m od metra).
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Grim Knight

Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 11, 2009, 08:56:42 pm »
Wymagany strój wieczorowy do Palladium?
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 11, 2009, 08:59:44 pm »
Przypominam wszystkim narzekaczom, że komiks to dobro luksusowe.
I jako takie zasługuje na właściwą oprawę - stąd Palladium.
A jak kogoś nie stać na bilet albo na stolik - to niech się zajmie zaspokajaniem swoich podstawowych potrzeb a nie komiksami.

Offline freshmaker

Odp: WSK 2009
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 11, 2009, 09:01:27 pm »
to zależy gdzie uderzasz po wsk, grim. w końcu fani komiksu są trendy.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

 

anything