Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Problem

(1/1)

Foris:
Mam nadzieje że ktoś będzie w stanie mi pomóc ;) Mianowicie jak liczone jest bazowe parowanie dla łotrzyka (czy jakoś tak się na klasa postaci nazywa)? Chodzi mi co jest potrzebne by się zwiększyło o 1. Oraz drugi problem, mam zadanie Egzamin w którym mam znaleźć gildie złodziei, może ktoś napisać gdzie ona jest? Nie pamiętam co dokładnie mówił ten gostek od zadania a w liście mam jedynie że mam się udać do Domu Woźnicy, z tym że jak tam byłem to nie mogłem znaleźć nikogo kto by ruszył dalej to zadanie.

valrakka:
Mogę Ci pomóc w drugim zapytaniu: przejdź przez drewniane drzwi na lewo od kramu znajdującego się naprzeciwko karczmy w Domu Woźnicy (coś jakby budka dobudowana do ściany budynku).

Aha, weź ze sobą Gladys ;)

Togashi:
Miałem ten sam problem (z gildią złodzei). Coś z tą misjąjest nie tak, ale już parę razy w grze spotkałem się z sytuacją, w której pewne dialogi były nielogiczne. Jakby ktoś najpierw zrobił to w jeden sposób, a potem zmieniał, ale o pewnych kwestiach zapomniał. Ten złodzej mówił coś w stylu "Co? Wiadomość nie jest zaszyfrowana?", a przecież jest. Potem powiedział mniej więcej "Tak, to jest hasło do gildii. Jest też wzmianka o Domu Woźnicy." W dzienniku z kolei jest wyraźnie, że mam hasło i miejsce kogoś, kto pozwoli mi na kontakt z gildią. A przecież nie mam... Takich stuacji jest parę. Mam nadzieję, że w patchu coś z tym zrobią.

ojej:(:
Owszem, wiadomość nie jest zaszyfrowana. Przeczytaj ją od prawej do lewej. IMO to żaden szyfr ;p
Anyway - w Głębiach Gruldur, tuż przed miejscem spoczynku Hełmu, korytarzu strzeże monolit - jest jakiś sposób na wyłącznie go, bądź alternatywna droga do pomieszczenia z Hełmem?

valrakka:
I jeszcze ja czegoś nie wiem :) Wykonując zadanie dla Neisbecków: udało mi się wlać truciznę do kufla strażnika i co dalej? Zaraza sterczy tam i nie pije. W międzyczasie zwiedziłem Tallon, ubiłem z krasnoludem smoka, załatwiłem inne miejscowe problemy - wracam do Ferdok, a ten dalej sterczy i nic. Dziwny ma sposób imprezowania ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej