trawa

Autor Wątek: Problem  (Przeczytany 3615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Foris

Problem
« dnia: Grudzień 12, 2008, 06:38:23 pm »
Mam nadzieje że ktoś będzie w stanie mi pomóc ;) Mianowicie jak liczone jest bazowe parowanie dla łotrzyka (czy jakoś tak się na klasa postaci nazywa)? Chodzi mi co jest potrzebne by się zwiększyło o 1. Oraz drugi problem, mam zadanie Egzamin w którym mam znaleźć gildie złodziei, może ktoś napisać gdzie ona jest? Nie pamiętam co dokładnie mówił ten gostek od zadania a w liście mam jedynie że mam się udać do Domu Woźnicy, z tym że jak tam byłem to nie mogłem znaleźć nikogo kto by ruszył dalej to zadanie.

Offline valrakka

Odp: Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2008, 08:31:27 pm »
Mogę Ci pomóc w drugim zapytaniu: przejdź przez drewniane drzwi na lewo od kramu znajdującego się naprzeciwko karczmy w Domu Woźnicy (coś jakby budka dobudowana do ściany budynku).

Aha, weź ze sobą Gladys ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2008, 01:01:17 am wysłana przez valrakka »

Offline Togashi

Odp: Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2008, 12:09:16 pm »
Miałem ten sam problem (z gildią złodzei). Coś z tą misjąjest nie tak, ale już parę razy w grze spotkałem się z sytuacją, w której pewne dialogi były nielogiczne. Jakby ktoś najpierw zrobił to w jeden sposób, a potem zmieniał, ale o pewnych kwestiach zapomniał. Ten złodzej mówił coś w stylu "Co? Wiadomość nie jest zaszyfrowana?", a przecież jest. Potem powiedział mniej więcej "Tak, to jest hasło do gildii. Jest też wzmianka o Domu Woźnicy." W dzienniku z kolei jest wyraźnie, że mam hasło i miejsce kogoś, kto pozwoli mi na kontakt z gildią. A przecież nie mam... Takich stuacji jest parę. Mam nadzieję, że w patchu coś z tym zrobią.

Offline ojej:(

Odp: Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 14, 2008, 03:57:28 pm »
Owszem, wiadomość nie jest zaszyfrowana. Przeczytaj ją od prawej do lewej. IMO to żaden szyfr ;p
Anyway - w Głębiach Gruldur, tuż przed miejscem spoczynku Hełmu, korytarzu strzeże monolit - jest jakiś sposób na wyłącznie go, bądź alternatywna droga do pomieszczenia z Hełmem?

Offline valrakka

Odp: Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 14, 2008, 09:49:00 pm »
I jeszcze ja czegoś nie wiem :) Wykonując zadanie dla Neisbecków: udało mi się wlać truciznę do kufla strażnika i co dalej? Zaraza sterczy tam i nie pije. W międzyczasie zwiedziłem Tallon, ubiłem z krasnoludem smoka, załatwiłem inne miejscowe problemy - wracam do Ferdok, a ten dalej sterczy i nic. Dziwny ma sposób imprezowania ;)