trawa

Autor Wątek: szacunek krasnoludów- klucz do leża smoka  (Przeczytany 2297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline glMBk

szacunek krasnoludów- klucz do leża smoka
« dnia: Grudzień 14, 2008, 10:38:23 pm »
Mam problem z tym questem- jestem już w kopalni w której powinien on się znajdowac, zabiłem wszystkie pająki, - w jaskini znalazłem skrzynie- której nie mogę otworzyc - (zbyt niski poziom otwierania zamków), a takze sterte gruzu- problem w tym ze mogę ja tylko obejżec ( pisze ze jest tam coś ukryte), a gdy naciskam "otwórz" nic sie nie dzieje. Bug? Czy po prostu klucz jest w innym miejscu?

Offline valrakka

Odp: szacunek krasnoludów- klucz do leża smoka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2008, 09:59:36 pm »
1. Klucz: Będąc w kopalni, idź do pomieszczenia opisanego na mapie jako pracownia: musisz dojść do jego końca, samego końca. Zejdź jak najniżej, trafisz tam na bandę szkieletów pod przywództwem magikującego truposza - przy okazji dostaniesz kolejny fragment zbroi.
2. Sterta gruzu (jeśli w miasteczku Tallon załatwiłeś sprawę z parką w krypcie, powinieneś mieć komplet pamiętników maga): Wróć do gaju. Koło spalonej świętej jabłonki jest warsztat alchemiczny i opiekująca się nim deontka - pogadaj z nią o historii z pamiętników (zabita kapłanka). Poprosi Cię o znalezienie resztek kapłanki, które zostały ukryte w kopalni. Wtedy możesz wrócić do sterty gruzu, zebrać pozostałości zwłok i odnieść na miejsce wiecznego spoczynku - znowu będziesz bohaterem ;)

Offline glMBk

Odp: szacunek krasnoludów- klucz do leża smoka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2008, 11:51:54 pm »
Wszystko działa, thx za pomoc :)

 

anything