trawa

Autor Wątek: dlaczego...???  (Przeczytany 2639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kkdm

dlaczego...???
« dnia: Grudzień 15, 2008, 12:54:33 pm »
dlaczego nikt jeszcze nie wzial się za uniwersum warhammera (mam tu na mysli zarowno warhammer fantasy jak i 40,000) i nie zrobil FILMU a la wladca pierscieni, czy 300, porzadnego, jakas naprawdę MEGA produkcję o kilku czesciach, a takze dlaczego zadna ekipa nie zrobila jeszcze porzadnej gry RPG rozgrywajacej się w settingu warhammera???

przeciez uniwersum warhammera jest tak bogate, tak obszerne, jakies gowniane gwiezdne wojny sie CHOWAJA, a mimo to gry w swiecie gwiezdnych wojen wychodza co kilka miesiecy i pojawily się juz dwie trylogie filmowe

swiat warhammera az się PROSI by go ktos sfilmowal (wg mnie taki film powinien byc w 100% zrobiony na komputerze)

i swiat warhammera az się prosi by ktos zrobil porzadna grę RPG rozgrywajaca się w jego realiach

wiec czemu mamy zaledwie kilka gier w swiecie warhammera i czemu nie mamy jeszcze zadnego filmu opartego o warhammera???

Offline Radan

Odp: dlaczego...???
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2008, 06:40:17 pm »
dlaczego nikt jeszcze nie wzial się za uniwersum warhammera (mam tu na mysli zarowno warhammer fantasy jak i 40,000) i nie zrobil FILMU a la wladca pierscieni, czy 300, porzadnego, jakas naprawdę MEGA produkcję o kilku czesciach, a takze dlaczego zadna ekipa nie zrobila jeszcze porzadnej gry RPG rozgrywajacej się w settingu warhammera???

Cóż. Najprawdopodobniej dlatego, że nikt jeszcze nie wzial się za uniwersum warhammera (mam tu na mysli zarowno warhammer fantasy jak i 40,000) i nie zrobil FILMU a la wladca pierscieni, czy 300, porzadnego, jakas naprawdę MEGA produkcję o kilku czesciach oraz zadna ekipa nie zrobila jeszcze porzadnej gry RPG rozgrywajacej się w settingu warhammera.

Możesz być pierwszy ;-).

 

anything