Autor Wątek: AB Mordheim PL  (Przeczytany 13975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drachenfeles

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 15, 2003, 12:17:33 am »
no chyba, że tak. Ja patrzyłem na stronie głównej lustrii.

Offline drachenfeles

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 11, 2003, 09:45:06 pm »
Nowy plik do zassania tutaj

Brakuje jeszcze dramatisów, hired swordów i ekwipunku.
Pozatym wszystko gotowe.

Prosze was o pomoc w szukamiu błędów i formułowaniu FAQ, jeżeli będzieci mieli jakieś pytania to prosze piszcie do mnie.

Offline drachenfeles

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 22, 2003, 05:27:30 pm »
Nikt nie znalazł błedów, no nie róbcie sobie jaj.

Offline Ogoo1

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 22, 2003, 05:29:38 pm »
Ja na razie jeden, przy tym linku mam errora 404 :(

Pozdrawiam

Offline drachenfeles

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 22, 2003, 06:25:27 pm »
Głupie yahoo, już działa.

Offline drachenfeles

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 07, 2004, 08:09:06 pm »
Nowy pliczek już do zassania tutaj

Offline Filip SB

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 16, 2004, 10:16:37 am »
Oto moje spostrzeżenia:
1. w rule booku stoi że model może nosic przy sobie do dwóch broni ręcznych a w tym pliku ab nie można zrobić takiej konfiguracji, przecież można mieć dwuraka i miecz i wybrać sobie sposób czym sie bedzie walczyć....
2. nie ma opcji stash to trzymania zdobytej kasy, kamieni oraz przedmiotów.
3. duże błedy w ekwipunku np gdzie jest "laleczka szczęscia"?
4. Tomb Guardian : skąd wiesz że nie ma ujemnych modyfikatorów za ruch i zasięg przy oszczepie ?? podaj stronę w rule booku pliz?
5. TG: Skąd masz tę zasadę że jak się strzela do szkieleta to ma sv na 6+ niemodyfikowany ( to jest zasada ale skąś chyba innąd)
6. co to jest opcja w tabeli Msave??? Moje szkielety mają Msav +5 to chyba jakiś błąd.
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline drachenfeles

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 18, 2004, 11:46:49 am »
Cytuj

1. w rule booku stoi że model może nosic przy sobie do dwóch broni ręcznych a w tym pliku ab nie można zrobić takiej konfiguracji, przecież można mieć dwuraka i miecz i wybrać sobie sposób czym sie bedzie walczyć....


To weź do łapek dwuraka, a za pas miecz, powalcz tak przez 30 sekund, a potem zamień broń.

Cytuj

2. nie ma opcji stash to trzymania zdobytej kasy, kamieni oraz przedmiotów.


Może będzie to narazie betka

Cytuj

3. duże błedy w ekwipunku np gdzie jest "laleczka szczęscia"?


nie ma 70% ekwipunku, będzie w późniejszej wersji.

Cytuj

4. Tomb Guardian : skąd wiesz że nie ma ujemnych modyfikatorów za ruch i zasięg przy oszczepie ?? podaj stronę w rule booku pliz?


Przy zasadach broni miotanej

Cytuj

5. TG: Skąd masz tę zasadę że jak się strzela do szkieleta to ma sv na 6+ niemodyfikowany ( to jest zasada ale skąś chyba innąd)


w krórymś z TC dodali tą zasadę do szkieletów.

Cytuj

6. co to jest opcja w tabeli Msave??? Moje szkielety mają Msav +5 to chyba jakiś błąd.


MSave to save przeciw pociskom, (Missile Save) a zgodnie z TC szkielety mają go na 6+, a wzrośnie on do 5+, gdy dać takiemu lekki pancerz, albo tarczę.

Dzięki za uwagi

Offline skolo

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 18, 2004, 12:04:09 pm »
Cytat: "Ogoo1"
Ja na razie jeden, przy tym linku mam errora 404 :(

Pozdrawiam


tez mialem tu errora 404, na webparku. pozniejszy link jest prawidlowy.

Offline Filip SB

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 18, 2004, 12:14:06 pm »
Cytat: "drachenfeles"
Cytuj

1. w rule booku stoi że model może nosic przy sobie do dwóch broni ręcznych a w tym pliku ab nie można zrobić takiej konfiguracji, przecież można mieć dwuraka i miecz i wybrać sobie sposób czym sie bedzie walczyć....

To weź do łapek dwuraka, a za pas miecz, powalcz tak przez 30 sekund, a potem zamień broń.


przepraszam bardzo ale jak sie używa broń to w danej walce korzysta sie tylko z jednej broni... jeżeli bedzie kolejny kombat to mogę zmienić na inną i dlatego w rule booku napisane jest że można dźwigać do dwóch broni ręcznych - tak samo jak w WFRP. Z dwurakiem to jest zły przykład...bo np. mam tarczę , mam dager i miecz.  w jednej walce walcze daggerem i mieczem , a w drugiej walczę juz tylko mieczem i bronię sie tarczą. Taka kombinacja ekwipunku powinna być możliwa.


Cytuj

2. nie ma opcji stash to trzymania zdobytej kasy, kamieni oraz przedmiotów.


Może będzie to narazie betka

Cytuj

3. duże błedy w ekwipunku np gdzie jest "laleczka szczęscia"?


nie ma 70% ekwipunku, będzie w późniejszej wersji.

Cytuj

4. Tomb Guardian : skąd wiesz że nie ma ujemnych modyfikatorów za ruch i zasięg przy oszczepie ?? podaj stronę w rule booku pliz?


Przy zasadach broni miotanej


lookne ..

Cytuj

5. TG: Skąd masz tę zasadę że jak się strzela do szkieleta to ma sv na 6+ niemodyfikowany ( to jest zasada ale skąś chyba innąd)

w krórymś z TC dodali tą zasadę do szkieletów.


Nie mam TC więc sie zapytałem ... dla mnie to dziwne dlaczego np w angielskiej wersji o tym nie wspomniano?

Cytuj


6. co to jest opcja w tabeli Msave??? Moje szkielety mają Msav +5 to chyba jakiś błąd.

MSave to save przeciw pociskom, (Missile Save) a zgodnie z TC szkielety mają go na 6+, a wzrośnie on do 5+, gdy dać takiemu lekki pancerz, albo tarczę.



a Tego nigdzie nie znalazłem, nawet w najnowszych Q&A oraz na up na stronie GW oraz w annualu. Sorry że sie czepiam ale trzeba mieć podkładkę wiesz o czym mówie

Dzięki za uwagi


to jeszcze takie jedno pytanie:

jakoże gram TG to w ekwipunku (tak samo jak Njevelin) powinen być do wyboru rydwan. oczywiście że dana postać nie bedzie na nim jeździć gdyż musi mieć taka umiejętność, ale w liście umijętności akademickich znajduje sie taka rzecz a nie mam rydwanu.

pozdr.
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline drachenfeles

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 18, 2004, 12:28:15 pm »
Cytuj

(...) np. mam tarczę , mam dager i miecz. w jednej walce walcze daggerem i mieczem , a w drugiej walczę juz tylko mieczem i bronię sie tarczą. Taka kombinacja ekwipunku powinna być możliwa.


ależ jest, można mieć dwie bronie ręczne, albo broń ręczną i tarczę, a sztylet można mieć zawsze.

Cytuj

a Tego nigdzie nie znalazłem, nawet w najnowszych Q&A oraz na up na stronie GW oraz w annualu. Sorry że sie czepiam ale trzeba mieć podkładkę wiesz o czym mówie


hmm... jestem pewien, że gdzieś to znalazłem... O mam, setting Karak Azgal :-)

Cytuj

jakoże gram TG to w ekwipunku (tak samo jak Njevelin) powinen być do wyboru rydwan. oczywiście że dana postać nie bedzie na nim jeździć gdyż musi mieć taka umiejętność, ale w liście umijętności akademickich znajduje sie taka rzecz a nie mam rydwanu.


Jest, pojawia się dopiero, gdy dasz któremuś z bohaterów umiejętność powożenia nim.

Offline Filip SB

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 18, 2004, 12:54:28 pm »
Okiej dzięki za odpowiedzi . Bedę szukał dalej...  :lol: i tak wszystko wychodzi w praniu znaczy sie w graniu:-)))
ho's that riding into the sun.?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun!?
Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!
He sleeps with a gun, but he loves his son.  Killed his wife cause she weighed a ton...

Offline drachenfeles

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 18, 2004, 01:20:16 pm »
właśnie, dlatego jestem wdzieczny za pomoc w znajdowaniu goblinów... eee to znaczy błędów  :D

Offline skolo

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 18, 2004, 09:37:00 pm »
chyba byki ;-)

Offline Firefly

AB Mordheim PL
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 19, 2004, 01:03:59 pm »
To może gory :? albo minotaury :? :twisted:
Death to the False Emperor of Mankind"

"Jak coś nie idzie... wystaw wieksze działo..."

http://quiz.ravenblack.net/blood.pl?biter=Evesor - fajna wampirza gra...