trawa

Autor Wątek: levele  (Przeczytany 2303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jigsaw500

levele
« dnia: Luty 06, 2009, 11:36:45 am »
Mam pytanie jestem w ferdok teraz rozwiązuje sprawe morderstw i mam 3 lvl. Co moge zrobić żeby nabić kilka lvl ?

Offline figureliusz

Odp: levele
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2009, 11:46:30 am »
grać

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: levele
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2009, 11:46:40 am »
za późno :D Trzeba było to robić w Avestreu. (przynajmniej nie znam sposobu na to w Ferdok  :roll: )

Offline jigsaw500

Odp: levele
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2009, 11:51:23 am »
w avesteru zrobiłem wszystkie zadania poboczne

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: levele
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2009, 11:56:43 am »
Ale jest taka możliwość o czym było już pisane (czytać nagłówki!!!), że można zdobyć 16 poziom już w Avestreu. Tylko chyba 4-6 h to zajmowało...

Offline jigsaw500

Odp: levele
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2009, 12:02:53 pm »
to powiedz jaki ten sposób?

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: levele
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2009, 12:33:10 pm »
Z tego co wyczytałam na tym forum w wątku "16 lev w Avestreu" (tu powinieneś poczuć się skarcony za nieczytanie wątków :evil: ), można wykorzystując umiejętności społeczne (etykieta np.) rozmawiać w kółko z jednym żołnierzem i lecą punkty. Po szczegóły odsyłam do tamtego wątku!

Offline georges

Odp: levele
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 06, 2009, 01:51:20 pm »
jigsaw500, takie nabijanie leveli zepsuje ci przyjemność z grania - po prostu będzie zbyt łatwo. jestem w tallon, po zabiciu jaszczura i zabieram się za quest o zdobywaniu zaufania krasnoludów i żadna walka dotychczas (poza nieszczęsną szczurzycą w 3 rozdziale) nie była specjalnie wymagająca taktycznie - wszystkich bossów, przynajmniej do tego etapu gry, da się załatwić z biegu bądź w 2 podejściu.

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: levele
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2009, 02:20:14 pm »
Zgadzam się z przedmówcą. Tylko ta szczurzyca mi zepsuła trochę przyjemność z gry, a tak to jest świetnie wg. mnie wyważony poziom trudności. Chociaż na początku gry zastanawiałam się dlaczego nie ma opcji zmieniania poziomu trudności, bo ja zawsze jakiś "środkowy" wybieram i bałam się, że będzie za trudno, ale teraz sobie myślę, że skoro ja sobie świetnie radzę, pewnie dla kogoś będzie jednak za łatwo...

Offline Lirael

Odp: levele
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 06, 2009, 03:18:57 pm »
hehe szczurka pojechałem na 5 poziomie postaci....wpadłem tam na luzaku i zonk.....chyba z 5 razy do niej podchiodziłem...i udało mi się znaleść taki ładny zakamarek gdzie upchnąłem drużynkę i nie dorywały mnie te małe nicponie...plus czar "bądź potulny" mojego bojownika i  padła...ale szczerze mówiąc poziom trudności by się przydał bo czasem jest tak łatwo że szok...np ostatnia walka to była bułka...nawet nie wiedziałem kiedy się skończyła...nie to co walka z Sareviokiem albo Irkiem... na tacticsie....;(

Offline usagi01

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 540
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Łuczniczka
Odp: levele
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 06, 2009, 10:35:46 pm »
mnie w BG2 lisze zawsze rozwalały w pierwszym rzucie. Chyba nigdy lisza w pierwszym podejściu nie rozwaliłam...