Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Quest - Dziewica dla Smoka

(1/1)

seancamel:
Po pokonaniu smoka dostaję informację, że nie wykonałem questu "Dziewica dla Smoka" - i że w trakcie wspinaczki na górę smok zaatakował Tallon i zabił dziewicę.

Pytanie - kiedy można dostać informację o tym queście, żeby go wykonać? Mam save'a w mieście przed pójściem do wieży - jednak smoka ani widu ani słychu. Z kolei jak się już zacznie wspinaczkę to nie można wrócić.

W związku z tym, że informacja o niewykonanym queście pojawia się dopiero po pokonaniu smoka - to może tę nieszczęsną dziewicę można znaleźć gdzieś w leżu żmija. Jeśli tak to gdzie?

topcat:
Burmistrz w swojej wielkoduszności (gdy już uwierzy, że smok naprawdę istieje) postanawia rozwiązać problem korumpując smoka drobnym upominkiem przeznaczonym do konsumpcji. Ceremonia wręczenia odbywa się na urwisku w okolicy świątynii w mieście.

Jeśli do tego czasu ubiłeś już herszta ogrów i przerośniętą jaszczurkę o nieświeżym oddechu, to burmistrzowi da się bez problemu wybić z głowy jego genialny pomysł.

seancamel:
Ok, udało mi się znaleźć i uratować dziewicę  :D

Byłem przedtem obok świątyni, ale towarzystwo jest tak ustawione, że z mojej pozycji nie było go widać.

Dzięki za pomoc, po raz kolejny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej