trawa

Autor Wątek: nauczyciele umiejętności bojowych  (Przeczytany 3520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seancamel

nauczyciele umiejętności bojowych
« dnia: Grudzień 18, 2008, 01:53:35 am »
Gdzie ich można znaleźć?

Do tej pory zlokalizowałem dwóch strażników miejskich. Jednak ich wiedza na temat walki jest niewielka - sierżant (ten lepszy) nie zna 3 poziomu używania zbroi, 3 poziomu używania tarczy ani zaawansowanych technik specjalnych.

Nigdzie, nie znalazłem NPC'a który mógłby nauczyć 2 i 3 poziomowych technik szermierskich. (czyli tego, co wywodzi się z flinty)

Jedyne miejsce gdzie podejrzewam można się było czegoś nowego nauczyć w tych klimatach to obóz Inkwizycji podczas drugiego smoczego zadania. Niestety, wybrałem stronę wiedźm i nie dane było mi poznać sekrety zakonników.

Ktoś z Was miał więcej szczęścia?

Offline topcat

Odp: nauczyciele umiejętności bojowych
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:12:42 am »
Lepsi nauczyciele dostępni są w na późniejszych etapach gry. W Tallon jest kapitan straży (trzeba chyba najpierw wykonać dla niego robotę) i jeden podejrzany typ, którego można nakłonić do współpracy znajomością natury ludzkiej albo cwaniactwem - nie pamiętam dokładnie. Potem w Murolosh jest krasnolud, który uczy chyba wszystkich dostępnych technik.

Offline Antaran

Odp: nauczyciele umiejętności bojowych
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2008, 11:17:28 am »
Kojarzycie może gdzie jest (jeśli w ogóle) nauczyciel targowania?

Offline topcat

Odp: nauczyciele umiejętności bojowych
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2008, 11:20:46 am »
Nie pamiętam, ale do głowy przychodzą mi ojciec Gladys lub podejrzana postać w Tallon. Można by ich sprawdzić.

Offline Antaran

Odp: nauczyciele umiejętności bojowych
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2008, 02:58:51 pm »
To jeszcze jedno pytanko... Pamiętacie może gdzie są nauczyciele magii poza babcią na targu w cytadeli i lasce przy namiocie obok sceny?

Offline Gungrave

Odp: nauczyciele umiejętności bojowych
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2008, 06:59:28 pm »
dobry nauczyciel zaklęć jest w Talon ma wiekszość zaklęć bojowych w tym kulę ognia, przyzwanie dżina i żywiołaka ognia

 

anything