Autor Wątek: Dział narzekań  (Przeczytany 10274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Dział narzekań
« dnia: Grudzień 21, 2008, 06:43:15 pm »
Wyjaśniliśmy sobie pewną palniętą straszliwą głupotę.
Było to usuwać ?
I dlaczego mnie wytykasz palcem ? Bo tak wygodniej i nie będę miał pretensji ?

Dalej to rzeczywiście była przesada, ale facepalma to od czasu do czasu można chyba wrzucić, co ?

Bo niektórym to przeszkadza jak bez chwili zastanowienia wyrzucasz wszystko jak leci, nawet jeśli obrazek uzupełniał wypowiedź. Ponadto też grozisz ostami za cokolwiek co niosłoby choćby hint że nacechowane jest seksualnie. Jakby nie patrzeć to jesteśmy dorośli.

taki tip na przyszłość: lepsza jest dyskusja naginająca zasady niż brak jakiejkolwiek dyskusji
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2008, 07:08:51 pm wysłana przez Bere »

Offline Konował

Dział narzekań
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2008, 07:11:47 pm »
Wszystko przez obrazki ? przesada to jest jak się zaczyna rzucanie mięsem i wyzywanie, chyba że obrazki z automatu wchodzą w zakładkę "zakazane"


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Bere

Dział narzekań
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2008, 07:18:20 pm »
No już tak subtelnie nie chciałem wspominać że akcje Mirandy nie pokrywają się z regulaminem.

edit: Wiem że te dwa duże obrazki na koniec były zbędne. Ale cholera, nigdy nie widziałem żeby ktoś tak moderował. To już Wilk wywalał mniej rzeczy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2008, 07:22:50 pm wysłana przez Bere »

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Dział narzekań
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2008, 07:54:09 pm »
Tja... coś w tym jest...

Ja tam wolę pooglądać sobie obrazki niż tylko sam

text text text text text text text text texttext text text text text text text text text

Offline Bere

Dział narzekań
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2008, 09:39:13 pm »
Nie o to chodzi.
Ja rozumiem, że to forum a nie imageboard. Problem jest taki, że żonglujesz nieistniejącymi zasadami. O ile już rozciągający posty wielki obrazek przeczy dobremu smakowi, i przyjęte jest, że tak się nie robi, to jednak imydż o rozmiarach powiedzmy 400x300 nikogo nie zaboli, i nigdy nie widziałem żeby ktokolwiek się o to czepiał. (pomijając to że nie masz prawa się czepiać) Chcesz nałożyć jakieś (w granicach zdrowego rozsądku oczywiście) ograniczenia na obrazki ? Update'uj regulamin. Masz osobiście do mnie jakiś problem, bo moje posty może nie naruszają regulaminu ale wg. Ciebie są w jakiś sposób nie w porządku ? Zwróć się o to do mnie wytykając co jest nie tak i jasno określając czego nie powinienem robić.*

Bo jak na razie to ja widzę tylko wycinanie dyskusji (i co lepsza zostawianie flejmu, który z regulaminem już zgodny nie jest) i grożenie ostami. Nie wydaje mi się to zbyt w porządku wobec userów i regulaminu forum w ogóle.

*- weź na poprawkę to, że takie tematy jak 'co ciekawego oglądacie' składają się głównie z postów anfana i jego prawd objawionych, przez co połowie userów odechciało się już dawno tego czytać, o pisaniu już nie mówiąc. Czy to jest w porządku wobec innych ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2008, 09:50:17 pm wysłana przez Bere »

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Dział narzekań
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2008, 07:49:22 am »
posty anfana wnoszą do dyskusji więcej niż jeden durny obrazek,który wszyscy widzieli milion razy. jeśli naprawdę nie potrafisz inaczej wyrazić dezaprobaty czy skomentować wypowiedzi usera, to nie komentuj. może uważasz, ze to jest fajny, ciekawy i "cool" sposób wypowiedzi to idź na 4 chana, gdzie takie wypowiedzi są wpisane w standard.

a od decyzji moderatury zawsze można sie odwołać, droga wolna.

wypowiedzi anfana wbrew pozorom potrafią wiele wnieść - ja je czytam i staram się zrozumieć, poza tym z wypowiedzią można sie w jakikolwiek sposób kłócić, a nie spocób kłócić się z obrazkiem. Poza tym wrzucenie obrazka (po raz kolejny) dla mnie jest wyrazem bezmózgiego lenistwa, trollowym spamem i offtopem - a spam można wyrzucać i nie widzę gdzie tu błąd moderatury.

a na sam koniec - Bere, ja bym chciała choc raz w życiu przeczytać, że przyznajesz sie do błędu. Anfan przynajmniej idzie w zaparte w śmieszny sposób, a ty tworzysz pseudoteorie spiskowe stawiając się w roli krzywdzonego uke albo urażonego eksperta, obrażając inteligencję (to najpierw) a potem mentalność i jak już nie masz nic do powiedzenia i zaczynasz przegrywać - narodowość innych użytkowników. jest to równie nudne jak oglądanie maratonu ślimaków i przewidywalne jak japoński pociąg.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Konował

Dział narzekań
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:36:10 am »
posty anfana wnoszą do dyskusji więcej niż jeden durny obrazek
Tak samo jak flejm i łamanie regulaminu poprzez np nieoznaczanie spoilerów.

na 4 chana

Na 4 chanie są nowe obrazki plus jakieś zdanie dwa do nich dołączone, w imageboardzie tutaj nie ma ani jednego ani drugiego. My mamy za to mamy podawane tematy wrzucanych obrazków i w efekcie martwy temat.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział narzekań
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:40:39 am »
Jaki fajny offtop. Zostawić, to normalni ludzie się oburzą; wywalić, to Bere się oburzy. Chyba tylko połączyć z Działem, choć to może kulawo wyjść.

Na 4 chanie są nowe obrazki plus jakieś zdanie dwa do nich dołączone, w imageboardzie tutaj nie ma ani jednego ani drugiego. My mamy za to mamy podawane tematy wrzucanych obrazków i w efekcie martwy temat.

Btw. to jakaś obrona wrzucania durnych obrazków zamiast napisania czegoś, czy tylko taka luźna dygresja dowalająca?

Offline Konował

Dział narzekań
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2008, 09:51:15 am »
Wilk Stepowy: raczej luźna dygresja, na prawdę chciałbym zobaczyć temat z imageboarde na forum MiA z większą ilością luzu, postów, dyskusji. Tam są tylko obrazki, przeważnie stare ;)
4chan na zasadach których się opiera działa świetnie, to tak jakby winić nóż że za ostry.
Swoją drogą, ten temat nie był używany od września, zaraz dyskusja się skończy i znowu umrze śmiercią naturalną na kilka miesięcy.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Bere

Dział narzekań
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 22, 2008, 10:30:42 am »
BLARGH BLARGH FURIA a regulamin to regulamin, OBOWIĄZUJE TEŻ MODÓW i gdzieś mam jak stronnicza jesteś, za jak cool to uważasz, i czy anfan rzeczywiście jest fajny i ile razy będziesz sobie wycierać usta durnym 4chanem, bo jest to jedyna niepolska strona na jakiejkolwiek kiedykolwiek w życiu byłaś bo zapewne na innych poziom wypowiedzi byłby za wysoki. NIE MASZ RACJI

Już ?

Rzeczywiście, anfan jest bardzo interesujący. Odwala stary dobry schemat; najpierw bluzga na kogokolwiek, kto zdecyduje mi się z nim nie zgodzić, a potem próbuje zachowywać się nonszalancko kiedy ktoś zwraca mu na to uwagę. Wiesz ile jest takich nieszkodliwych wariatów w internecie ? Tysiące. Jest to też utożsamiane między innymi z twoim ukochanym 4chanem. I on właśnie na to liczy, że taka Szysz go nazwie 'interesującym'. Ma chłopak uwagę i tym samym pożywkę na swoje kalumnie.

Mam się odwołać ? Tym samym uznałbym, że Miranda nie nadaje się na moda. Skoro wszyscy się znamy etc. to chyba możemy wyjaśnić to między sobą ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2008, 12:06:36 pm wysłana przez Bere »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział narzekań
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 22, 2008, 10:47:45 am »
Huh? Co to za potworek?

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Dział narzekań
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 22, 2008, 11:22:40 am »
Jakkolwiek zblazowany manieryzm a'la 4chan w wykonaniu Berego też mi czasem działa na nerwy, to tym razem muszę mu przyznać rację. Nie chcecie obrazków w dyskusjach - wpiszcie to wpierw do regulaminu, bez tego ich wycinanie przez modów po prostu śmierdzi

ps. osobiście jestem zdecydowanie przeciw takiemu zapisowi, jeden celnie wrzucony obrazek może mieć większą wymowę niż kilobajty tekstu. Co najwyżej zabronić ich floodowania (tylko kiedy to już jest flood a kiedy jeszcze nie, hehe) bo to tylko zwykłe forum a nie imageboard
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline wyspa

Dział narzekań
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 22, 2008, 11:35:53 am »
Nie lubie się w takie sprawy wtrącać ale tez raczej IMO to już torche przesada.
Odkąd Miranda zaczęła mo(r)dować posty nie potrafię wykazać bardziej "kontrolowanego" forum... z jednej strony się chwali ale z 2giej... cóż trochę przesada :P.
No jedno forum może by mogło tutaj konkurować ale z racji że siedzę tam 5lat i to ja należę do "czepialskich" to tego nie odczuwam xD.

Obrazki to nie ZUO samo w sobie dopiero ich nawał może czynić ZUE ;)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział narzekań
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 22, 2008, 11:46:50 am »
Nie powiem gdzie Wam się poprzewracało. Już zapomnieliście co się czasami działo jak ja byłem modem, ale to chyba dlatego, że Was to wtedy nie dotyczyło. Jakbym był teraz modem to z tymi 4chanowymi obrazkami też bym walczył.

Poza tym teraz był już, IMO, flood - Bere wrzucił jeden, ok nic się nie stało, ale potem pojawiły się następne i przynajmniej dla mnie było to za dużo. I teraz nich każdy mądry się poważnie zastanowi co tu teraz zrobić: wywalić tylko ostatni art? zostawić tylko pierwszy? wywalić całość? Czy wywalenie tych trzech 4chanów naprawdę tak zabolało? Bere, przecież już wcześniej skomentowałeś Konowała, potem tylko poprawiłeś obrazkiem; na serio rozmowa tyle straciła na wywaleniu tych obrazków?

Przesadzacie.

Offline Konował

Dział narzekań
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 22, 2008, 12:02:02 pm »
Wilk: bere wrzucił mały obrazek, ja większy, później bere jeszcze większy, a ja posta z 2 zdaniami i na tym się skończyło bez żadnych problemów. Po wszystkim przyszła Miranda the Necromancer i dopiero ona wskrzesiła temat który wracał do krainy wiecznych łowów i teraz przestało być śmiesznie, zaczęła się przesada a żadnych obrazków tu nie widzę.

edyta: co do flooda, 4 skasowane posty (3 z obrazkami) zostały zastąpione 16 innymi skupiającymi się na słuszności/niesłuszności walki z obrazkami.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2008, 12:06:17 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"