Autor Wątek: School Rumble  (Przeczytany 5177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

School Rumble
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2008, 12:53:34 pm »
Na trzeci sezon to chyba nie ma najmniejszych szans. Ostatni odcinek drugiego sezonu był jakiś nudny. Mimo że anime chwilami było strasznie wkurzające to i tak to jedna z najlepszych komedii wszechczasów.

Offline nolifesking

SR
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 24, 2008, 11:13:03 am »
Ktoś mnie oświeci o co chodzi z tą ovką do School Rumble san gakki. Pojmuje wszystko oprócz jednego... gdzie reszta? Gdzie 24 poprzednie odcinki do San Gakki? W Ovce (podpisanej jako odcinek 25) Zawarta jest akcja z samego końca festiwalu "na piechotę" czyli niemal z końca mangi. (bieg do latarni, walka karasumy i harimy...) Ktoś się orientuje?

Offline wyspa

Odp: School Rumble
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2008, 12:33:10 pm »
Różne nie oficjalne Info krążą... na pewno mają być 2 OVA ale nie wiadomo czy wyjdzie 3ci i ostatni sezon... Słyszałem o różnych możliwościach, podam 3:
1- 3ciego sezonu nie będzie.... skończy się na miniserii OVA
2- 3ci sezon wyjdzie niedługo po OVA
3- 3ci sezon zostanie wypuszczony wraz z ostatnim tomem mangi SR
To było jakis czas temu... teraz najbardziej prawdopodobna wydaje się opcja 1sza :/. Cóż tak czy inaczej obejrze tylko szkoda bo wolałbym 20 pare epów...
Choć najbardziej chiałbym wierzyć w tą listę pod tym adresem (24 ^^)
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5745
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2008, 12:46:15 pm wysłana przez wyspa »

Offline nolifesking

Odp: School Rumble
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 24, 2008, 04:21:34 pm »
Wyspa. Jeśli nie czytałeś mangi, nie ogladaj OVA!! Popsujesz sobie strasznie !

Offline wyspa

Odp: School Rumble
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 24, 2008, 04:42:24 pm »
Sęk w tym iż ja mang nie czytuje... nie na kompie... zacząłem parę ale szybko mi się znudziło... może z książeczką w łapie byłoby inaczej a może po prostu czarny i biały to dla mnie za mało kolorów... choć niby czarno białe arty często mi się podobają  :roll:

Offline Zeromus

Odp: School Rumble
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 20, 2008, 11:28:45 am »
O ile słyszałem to trzeciej serii nie będzie pierwotnie miało być 26 epizodów ale koniec końców wydano dwie ovy o numerach 25 i 26.Nie wiem czemu.
A szkoda bo była to jedna z śmieszniejszych serii wszech czasów.Obejrzał bym pełną trzecia serie.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"